WueR 200ccm 2t Danielsona

WR200ccm 2t cos kolo 48KM po remoncie nowe pierscienie yamahy org gratis. Dopierdolenie ma potezne w porownaniu do rometa :stuck_out_tongue: Troche do porobienia ale takie rzeczy co się nie pala.
Do zrobienia:
-wymiana opon (5mm zostalo ;/)
-lozyska glowki ramy (nie ma luzow ale czuc ze powoli powoli nie wiem no jak wytlumaczyc po prostu czuc)
-uszczelniacze lagow (profilaktycznie nie puszczaja ale jak mokre sa to cos tluste jest)
-nasmarowac linke sprzegla
-zrobić wylacznik zaplonu
i to chyba wszystko :wink:
Plany dalsze:
-obkleic ladni go
-polisport na przod
-dbac niech sluzy :wink:

przyjedziesz tym na vistule kiedys ??

Oczywiscie domyślam się że to offroad :slight_smile:

oczywiscie mogę przyjechac :slight_smile: nie ma problemu tak tak na tor dzida ;] z tylu blache od mofy przyczepie i będzie ok ;] a i myslalem tez nad kolkami sm bo można od wr 125 tanio wyrwac ale to w przyszlosci by byl wtedy uniwersalny

I takie coś za 3k tyklo kupilesą!

Naajs :slight_smile:
Szykuj kase na tłoki :smiley:

Zeby tylko tloki:D Chyba co dwa tłoki trzeba lozsyka lub wał haha :smiley: A no i z tego co pamietam to tłok jest na jakieś 25moto godzin

jeżeli nie be używal manetki za nzasadzie ON OFF tylko będzie spokojnie ( :lol: :lol: :lol:) jeździł to polata mu to trochę

Różnie to z tymi tłokami jest, czasami dwa treningi na torze i tłok papa. Zależy jak się jeździ:)

Co 2 treningi to profesjonaliści ze sponsorami zmieniają :wink:

Jeszcze szlify właśnie też chyba co ok. 3 tłoki - nie pamiętam już :slight_smile:

halo halo to nie full jest … to tylko hard enduro tu trochę rzadzeij się zmienia 5mth temu nowy tlok i tulejowanie bylo komprecha w chujj dobra drugi tlok nowy yamahy org i 2 kpl pierscieni mam gratis wiec spoko :smiley:

Danielson napisał:

to nie full jest


No to druga sprawa :)
125 - 40-44km
250 - 60-65km
200 - 48km

Więc nie jest aż tak bardzo wyżyłowany raczej :)

Wyzylowany nie az tak. No i druga sprawa na poczatek na tor chcialem właśnie sete a ze to ma ta sama moc dosc tanio wyszlo no i mniej wyzylowane to wzielem. Pojezdze ogarne podstawy i inne to moze kiedys jakas 250 lub 125 w fullu 250 pare osobo się przesiadlo i zaluja wiec chyba sety najlepsze ;]

mam kumpla który full cr 125 opierdala na torze różne 200-250 : D nie wiem czy to prawda to co on mówi ale niby jego kręci ponad 45km taka cr i z 3 biegu na koło aż rwieee :smiley:

zauważcie ze moc może być taka sama albo ciut mniejsza a silnik jest mniejższy całe moto pewnie mniejsze przez co zredukowana jest masa

seta spokojnie 250 i 450 wyjebiesz jak potrafisz latac :wink: u nas jest typ co kiedys wpadl na kx80 i wyjebal cr 125 yz 250 na wydechu za 3 kafle no i drz 400 na to nie ma regul koles zawodowo teraz jezdzi widac ze ma banie ;D

No akurat w motocrossię cholernie dużo zależy od jeźdźca :slight_smile:

Sam jak widziałem jak młodzi chyba zawodowcy popierdzielali na 80tkach to mi jaja urywało :slight_smile:

dzis latane po torze woda po 30-40 cm przed hopami, mazia w chuj i wr’la wyzionela ducha na trojce lecialem nie mialem jak ominac wody i utopila się filtr silnik wszystko w wodzie ;D lezy teraz u kumpl aw ogrzewanym garazu ;]

lól … pierwszy wyjazd :smiley: :smiley:

:wink: jako ze kumpel jest chory na punkcie motorow i nie moze zaden nie chodzacy u niego byc to zrobil go. Okazalo się ze znowu elektryka nie bylo iskry i nagle się pojawila :smiley: trzeba ebdzie zabezpieczyc od nowa elektryke :smiley:

[ Dodano: 28-03-2012, 08:42 ]
Niestety się trochę pozmienialo. WR’ka stoi u mechanika tzn juz ja bede odbieral w piatek. Okazalo się ze niestety cewki kiedys byly nawijane i ktos to na odpieprz zrobil na nowo przewijali mi cewki wszystkie od podstaw ;/. Do tego yamahaszka dostala nowa okleine, oponke przod 90/100/21 (okazyjnie 120zl nowa :)) tyl uzywka 85% gdzieś. Wypierdzielilem handbary. Na tor nie za bardzy gdyz to sa pelne a nie listki wiec przy locie przez kiere można ladnie alcow się pozbyc. No i siebie trochę doposazylem. Koszulke na moto mialem jakas wczesniej spider czy cos :smiley: spodnie yamahy org kupiłem sobie buty tcx oxtar i google scoot 89XI za 79 zl sa w promocji w sklepie niedaleko mnie i jak ktos chce mogę tez linka dac bo na allegro tez sa. Dobra to na razie wszystko. W weekend bede na torze potobie foty jakieś i będziecie wszystko mieli ladnie. A tymczasem ide sobie zapalic. Pozddro

okleina na tor ?? hmm słabo to widzę :slight_smile: