WueR 200ccm 2t Danielsona

Tu o cos innego chodzi. byly dosc mocno obdrapane plastiki. Niestety nie dalo się zrobić tzn daloby się ale duuuzo czasu i tez duzo kasy by pochlonelo wiec dlatego folie mialem dosc tanio a ojca kumpel ma firme co obklejaja wiec mi to zrobia. Powinno trochę wytrzymac :wink:

A co ty innego chcesz na tor …
Plastiki może nowe ? :stuck_out_tongue:

wole to okleic niz małowac. po 1 lepiej wygląda po 2 dłużej trzyma po 3 ochroni tez plastiki przy wielu glebach. rudy jakbys chcial oponki kostki za 129 zl sztuka nowki to mow;D

Jakie dokładnie ?
Obojętnie kiedy czy teraz tylko jakieś masz do załatwienia ? :stuck_out_tongue:

obojetnie kiedy
90/100/21 (przednia cross)
110/90/18 lub 19 tylna cross najelpsze rozmiary… 129 sztuka kosztuja wrka je dostaje :wink: tzn leza juz nowki w garazu kumpel ma juz miesiąc w yz 250 i dojezdza 8km po asfalcie i powiem ci ze przy tej mocy kostki sa dalej ok. w michelince mu się urywaly :smiley:

Ale co to za firma i model !

Btw. zapodaj jakimś filmikiem jak latasz :wink:

Innova :wink: Knapp nawety na nich jezdzi jak kojarzysz :wink: nie mam filmikow ani fot a moto w seriwisie

http://www.forum.motox.com.pl/viewtopic.php?t=20597
Nie dzięki :stuck_out_tongue:

i pewnie odpowiadali ludzie którzy się naczytali na innych forach:)

Jeden koleś napisał, że miał identyk więc na własnym doświadczeniu oparł…
Chyba na ścigaczu też czytałem, że kupa ale już linku nie wstawiałem

rudy ta opona kosztuj 3 razy taniej niz michelline i pireli a sciera się 2 razy szybciej co i tak taniej wychodzi. chyba latwiej raz na jakis czas skolowac stowke niz 3 stowy takie moje zdanie.

EDIT!
Cos takiego to efekt nudow i deszczu na dworzu oraz braku motoru w garazu:

Danielson napisał:

motoru



Danielson napisał:

motoru



motocykla kuurrwa
prawdziwi motocyklisci jeżdżą motocyklami !! motory sa dla pedałow !

Mnie bardzo wkurwia używanie słowa motor zamiast motocykl. A jak kumpla zapytałem jaki ma motor w samochodzie to mi odpowiedział ze erjedynke i się śmiać zaczął

uj tam :stuck_out_tongue:
Ja używam i tego i tego :slight_smile:

Kowal, wrona, innych problemow nie macie ? Każdy mowi jak mu się podoba i tyle…

Jakby każdy mówił jak mu się podoba to nikt by nikogo nie zrozumiał. Trzeba się edukować

motor, motocykl to chyba nie jest az taka duza roznica.

a poszłem i poszedłem jeszcze mniejsza, a jednak bardzo duża


kowal nie przeginaj ja zarzuciłem luźna uwage a wy z tego robicie wielki dym , ludzie !! //wrona

Kowal, Polonisto. Sorry nie jestem tak wykształcony jak ty. Niestety mam tylko 2- z polskiego. Nie mój kierunek. Bardziej ścisły umysł mam więc sorry taka moja natura. A teraz luz bez spin i żadnych więcej odpowiedzi na ten temat w moim dziale. Dziękuje. A żeby nie było że bezsensowny post to macie kolejny plastik obklejony.

Ja mam ledwo 3 z polaka i też nie jestem polonistą, też jestem raczej ścisły, ale osoba jeżdżąca motocyklem powinna rozróżniać te 2 pojęcia, tym bardziej że chyba jesteś w technikum mechanicznym.


kowal do kuurrrwwy nęędzy !! // wrona