WSK'a 125 by sebek

Elo to znowu ja z moja nową bestią, mianowicie wsk 125. Jest to fura nawet niewiem z ktorego roku, ale stoi u mnie z 10 lat, wkoncu się za nia zabrałem.

tak wyglądała dzisiaj rano



a tak wygląda obecnie



mam jeszcze jedna wske w częściach w zapasie, 2 silniki, z tych dwoch robie jeden, cylinder poszedł do szlifu, jutro po południu albo w poniedziałek bede go miał.

co do planow to:
pomalowac ją na czarno
zdjac tylny oblesny błotnik
wypolerowac dekiel magneta i skrzyni biegow
stożek(nie jakis rms czy badziew z alle za 30 zł ale cos porzadniejszego)
i chyba tyle

kilka fot







a tu tak dla picu na zajechanym silniku



wiec gdy ją poskładam, odpali, to ją pomaluje, i costam jeszcze się wykombinuje.


pozdro

komentowac

no nieźle się zapowiada ale niewiedzialem ze wsk 125 to motorower xDD

wiesz, jest bez papierów to moze byc jako motorower :stuck_out_tongue:

:] ja chyba tez taki sprzet zakupie ;d;d

Sebek składaj maszyne to będziemy się nią lansować po wsi :smiley: Maluj na czarny, dużo polerek i tak jak mówiłem filtr S6 Duble Layer ten wielki :sunglasses:

Duble layera nieda rady tu wpakowac, bo niema miejsca, seria filtr jest pod ta osłanka pod siedzeniem z prawej strony, noi musiał by on byc w pionie

Ale zawsze można wymyślić jakieś kolanka tak jak Kastomajzerzy w RY8 xDD

noo kolejny kolo co się bierze za starsze furki zrub ja pożadnie szlif porting jakiś i zobaczymy jak będzie chodzic POWODZENIA :lol:

Oo wska. Ja mam w szopie 175 kobuza. 125 się mało psuły ale 175 to co chwila się psuły. Pomaluj ją na czarno i kupa polerek. Ciekawi mnie jego v-max. Mój ojciec z kobusa to ponad 100 leciał i łożyska na wale szlak trafił.

Haha i to mi się podoba :smiley: Ja dzisiaj się dowiedziałem że dostane słynnego komarka :smiley: I też robie mu tuna.

odebrałem dzisiaj cyl ze szlifu, ale niestety moj mechanik dziadek zakładajac pierscien złamał go xD ;/. muszę w poniedziałek kupić pierscien i jak dobrze pojdzie to w poniedziałek będzie first run

Tez mam WSK-e…ale 3-kołową…i obrobił mi się gwint w głowicy i świeca mi się nie chce trzymać…chciałem zrobić jakiegoś wieś tuninga ale to kupa złomu jest :cry:

przecież mozesz kupić głowice, i po problemie

Wiem wiem…ale czy można do 125 wsadzić glowice od 175 :?: …mam taką głowice ale nie robiłem jeszcze przymiarki…nie chce żeby mi cyla rozwaliło…czy coś

No i zrobiłeś coś w tej wułesce?

No pewnie, wska odpaliła, ale z racji ze jestem chory to nic przy niej na razie nierobie, a do zrobienia jest kilka rzeczy, np poprawne podłaczenie elektryki do odpala bez kluczyka i nieidzie jej zgasnic inaczej niz przez sciagniecie fajki, oraz muszę załozycz zebatke na tył i łancuch, wyregulować gaźnik bo nieschodzi z obrotów, zrobić sprzegło i kilka innych, i tylko czekac na lepsza pogode zeby drogi polne obeschły zeby ją przetestowac.

To jak zrobisz to wrzuć jakiegoś filma :stuck_out_tongue: Chętnie zobaczył bym jak to chodzi :mrgreen:

ok, na pewno będzie

EDIT:

Jako ze idzie zima cos mnie naszło zeby grzebnąc przy wsce, i są efekty, szykuje prodżekt stunt, mam zamiar walnąc zebate 55zebów i jaki stelazyk i popróbowac swoich sił, ale to chwile pozniej, teraz mysze zajac się zapłonem, mam nadzieje ze jutro się z nim uporam, a jak nie to pojutrze,

zainwestowałem 9zł, czego efektem jest:



to foty z przed około 2 tyg, teraz w ramie jest silnik i chyba tyle

a i jeszcze odswierzyłem nikiel na przedniej feldze.

Nie chce byc wscipski ale to ejst dzial motorowery :slight_smile:

no teraz to jakoś zaczyna wyglądać.