WSK'a 125 by sebek

Zajebiście wygląda teraz! Jak pierwszy raz spojrzałem na to 2. zdjęcie to myślałem że to jakiś bobber bez silnika :smiley:

Nabiera sensownego wyglądu :wink: Mój kolega, to dałby się pokroić za ten sprzęt w takim stanie :slight_smile:

A ja nadal twierdze ze powinno nie byc tego tematu w tym dziale bo to motocykl a nie motorower 1!

Macie, a nie płaczcie ;]

Danielson napisał:

A ja nadal twierdze ze powinno nie byc tego tematu w tym dziale bo to motocykl a nie motorower 1!


Większość skuterów w Worklogu to technicznie motocykle, bo chyba nikt nie ma zablokowanego, nie? :-P

to są oryginalne lagiż?

to sa lagi od wski 4 tak samo jak i rama tez jest od 4

Fajny sprzet. wsk 125 ma chyba z 8km . lepsza od kobuza bo w kobuzie padaly skrzynie podobno. Z dobrej wski 125 (3 biegowej) można jakieś 85 do 90 wycisnac . Moj znajomy ma dobra wsk w super stanie to ponad 80 km/h realne. :smiley:

moj tata mial wske kobuza 125 i ciagnal 115-120km/h

a co do twojej wski to pomalowaniu wygląda sensownie :mrgreen:

cin139 napisał:

moj tata mial wske kobuza 125



kobuz to 175. :>

pojezdziłem trochę dzisiaj, jeszcze mam drobne problemy z zapłonem bo czasmi jak się jej odwidzi to zaczyna przerywać i strzelać, ale to się zrobi

zrobiłęm fote jedna ale chujowa bo się ciemniło juz, jutro zrobie cos o odpowiedniej porze

teraz obszyj na nowo siedzenie jakaś ŁADNA lampę z przodu i z tyłu , odśwież tylną felgę

i możesz jeszcze wymyslec jakieś sensowne plastiki na boki :smiley:

90max wska|??? Moj dziadek daaawno temu mial orginalna wske nowke salonowke to mowil ze spokojnie 100 leciala a max 115 nia jechal. Pamieć tam jego opowiadania o shl’ce, wsc’e i innych moto jakie mial. Wszystko mial salonowki. Opowiadal zewska zrobil 25tys km i nic tylko raz cyl wymienial bo na dotarciu za mocna dal w pizde… Szkoda ze juz go nie ma ;( teraz juz mi nikt nie pomorze przy moto i nie ma z kim nawet pogadac ;(

kondzio94, na poczatku to bylo 175 ale zbyt czesto się psol i tata zmieńil silnik na 125

cin139 napisał:

i tata zmieńil silnik na 125

madry tatus ;pp :mrgreen: :mrgreen:

no zaczyna nabierać kształtów WSK’a :smiley:
rozumiem że stuntem będziesz się zajmował na wiosnę? :wink:

Danielson, ja jestem madry po tatusiu :stuck_out_tongue:

wrona napisał:

i możesz jeszcze wymyslec jakieś sensowne plastiki na boki



taa... na koniec daj silnik i bak z tyłu, daj przekrok i będziesz miał skuter xd

Lampa jakaś by się przydała ;)

widziałem kiedyś WSK custom niby takich się nie tuninguje ale bardzo ładnie to wyglądało , bak podajże był od r1 i jakieś plastiki z boku :smiley: i taki naked był zrobiony :smiley:

Nie rób jej na stunt odrestłruj ją ładnie tak żeby trzymała się kupy. Jak na razie masz u mnie pełne poparcie. Ale ten pomysł ze stuntem to porażka