WAZNE - ZAPOZNAC SIE PROSZE

No taak…

Panowie poproszę nr telefonów do was na moje pw. Ponieważ niezbyt niestety was wszystkich znam prosilbym o dokładne informacje o was tzn wiek czym jeździ od kiedy i zdjęcie. Panowie będzie dobrze.
Kolejna sprawa to jeśli ktoś z was jeździ na atv to tez proszę napisać czym i od kiedy. Powoli wraca stary simon :slight_smile:

A można wiedzieć w jakim celu tel? :>

19 lat, obecny moto Honda Rebel CMX450C (foty w Maszynach użytkowników) - od września, czyli już rok z moją Hondzią <serce>

w tym roku zrobione zaledwie 500mil - żałuję i obiecuję poprawę :lol:

Edit: właśnie wszedłem na forum.motocyklistów niezalogowany i zauważyłem, że wtedy widzę tylko tematy i ilość postów w nich, ale nie mogę ich czytać, co skłania do rejestracji, bo wiem że jest to co mnie interesuje, ale żeby przeczytać muszę być zalogowany :smiley:

jacob, dane na priva!!! :stuck_out_tongue: haha

no i co, przynajmniej się pochwaliłem xD

Też wolałbym wiedzieć w jakim celu to :slight_smile:

Jakieś słodkie esemeski w ponure zimowe wieczory :smiley:

Telefony po to aby was dreczyc o 4tej nad ranem w sobote… A powaznie to w razie jakiegos konbiecznego kontaktu. W innym przypadku nie beda one wykorzystane. Poprostu chce stworzyc zgrana ekipe ktora będzie miala korzysci z teog ze dziala z jednosladem. Musze wiedziec skad kto jest bo tylko wtedy będzie mi latwo planowac jakieś testy i inne sprawy.

Uuu, teraz to Cie Simonie zasypią Cie privami jak uslyszeli o testach :stuck_out_tongue:

Simon mam takie pytanie małe, jak forum będzie postawione od nowa to będzie wszystko czysteż Czyli ze znowu się będzie trzeba rejestrować i pisać posty od noważ

Phew ja mam do Simona jedyne 550km :stuck_out_tongue:
Jak zwykle daleko … do każdego -,-

Jeszcze wpadłem na taki pomysł, żeby jak już będzie ta powitalnia to zrobić też poddział dla zarejestrowanych ale nie zaakceptowanych … przykładowo ktoś będzie się chciał coś szybko zapytać to nie będzie czekał w powitalni, żebyśmy go zaakceptowali bo mi by się od razu takiego forum odechciało :stuck_out_tongue:

Edit: no właśnie nie może być tak jak SiWy mówi ! Trzeba to jakoś przenieść …

Ale wtedy pewnie będą problemy z kodowaniem znowu i w starych postach pojawia się glupie znaczki zamiast polskich liter :expressionless:

A co do tej powitalni to fajnie by było zeby userzy z większym starzem np wymiatacze i my jakby nie patrzeć elita j.pl mogli decydować czy danego kolesia wpuszczemy czy nie a reszcie trzeba zablokować możliwość wypowiadania się w powitalni.

A po co blokować ? Jak ktoś zna kogoś ubiegającego się o dopuszczenie to może go polecić :slight_smile:

e tam… nie wiem, czy to jest poważny pomysł…

na razie zostalo zrobione otwarte forum do czytania. To nas podniesie w wyszukiwarkach. Modzi robic proszę sprzatanie na forach swoich. Nie chce mieć syfu. Zaczac od sprzatania w durnych tematach. Wszystko co jest off-top wylatuje. Bedzie latwiej przeniesc na nowe forum.

Co do rejestracji od nowa to wolalbym nie stracic danych z tego forum. Ale porzadek musi byc.

DO ROBOTY :slight_smile:

ja tam swojego nr nie podaje bo i tak nikt nie będzie wysyłał esów za granice … a do polskiej komórki zapomniałem ładowarki więc preferuje gg

teraz wróciłem z pl znów nie ma co robić i znów będę więcej siędział na forum …

o właśnie, podam gg jak coś :smiley:


Serwis wyczyszczony wstępnie, teraz jeszcze pod względem merytorycznym :smiley:

No to ja też ogarnę coś jutro :stuck_out_tongue:

i to by było chyba na tyle z wielkiego powrotu jednoślada ;/

Płą płą płąą płąąąąąąąą :stuck_out_tongue: <dźwięk zażenowania>