WAZNE - ZAPOZNAC SIE PROSZE

Fakt faktem, jak wyżej powiedzieli - jak ja się chcę coś dowiedzieć o moim sprzęcie, to idę na forum, gdzie się takimi zajmują, a nie dochodzę tutaj metodą prób i błędów. Ale na to nie mam pomysłu, miejmy nadzieję, że jak dojdą nowi userzy, to się sam rozwiąże :smiley:

No o tym właśnie mówię :wink:

i może jakiś osobny dział do puszek, bo po co śmiećenie w Quady i dziwactważ
Na forum.motocyklistów mają, ale stoi prawie pusty, niemniej mógłby być :smiley:

jacob555 napisał:

i może jakiś osobny dział do puszek, bo po co śmiećenie w Quady i dziwactważ
Na forum.motocyklistów mają, ale stoi prawie pusty, niemniej mógłby być :D




Do takich tematow sa fora puszkowe wiec akurat tematow o puszkach nie chce widziec. Bo jeśli zgodzimy się na tematy o puszkach to wtedy powinnismy się zgodzic na tematy o firankach, nowych trendach w mechatronice lub dywagacji na temat przebiegu wzorow na sukience anny muchy...

Chyba tylko ja się jeszcze nie wypowiedziałem. Zmiana wyglądu to świetny pomysł, bo ten nie jest za ciekawy i już pewnie się wszystkim przejadł.

Coś tam Jacob wspomniał o podzieleniu serwisu, można by zrobić np tak jak na sqtery.com ze jest podział na typy silników czyli: minarelli, p/g, chińskie 4t itp na pewno dzięki temu łatwiej każdy znajdzie interesujące go tematy.

Regulamin forum by się przydał. Co prawda sami zrobiliśmy takie mini regulaminy działów no ale trzeba by to połączyć ze sobą i dodać taki ogólny jeszcze.


I to by było chyba na tyle bo weny coś teraz nie mam xDD

Edit:

Właśnie tak przeglądałem forum i znalazłem jakieś stare regulaminy, trzeba by coś z tego wybrać.

http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?t=13
http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?t=22

Dodać to, ewentualnie trochę pod tuningowac jeszcze:

http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?t=4581
http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?t=4511


Do tego osobny dział z czerwonym napisem REGULAMIN ,żeby każdy widział :mrgreen:

RudY napisał:

będziesz chciał iść na forum gdzie jest więcej ludzi co ma np. F4 ?




owszem ale zostanę również tutaj przedstawiając wam swój sprzęt , myśle że dział o moto można zostawić dla starych wyjadaczy przesiadniętych z kibli a jak zrobi się nas więcej to i nowi na moto zaczną się pojawiać

i koniecznie jakaś przywitalnia , bo denerwują mnie ludzie typu PeZet .. i nie koniecznie będzie to zgapione z ss bo na wielu forach takie coś jest

ja mogę się pokusić na zrobienie prototypowego regulaminu powitalni

Tylko bez zdjęć koleżanek bo to głupie -.-

Ewentualnie swojego sprzęta

ja juz mam żeby nie wyglądało jak ss

No ja już dawno mówiłem o powitalni, żeby nie było tu tylu precli i spamerów ale Kruczek mowil ze to nie on tu decyduje :stuck_out_tongue: I trzeba zrobić ograniczony dostęp, jak koleś by był ogarnięty to dać mu pełny dostęp i tyle.

Jeszcze można by wywalić ten podział na marki w Maszynach użytkowników.

podział na siniki to nie wiem czy to dobrzy pomysł. Chcemy przyciągnąć nowych ludzi a mogę się założyć ze conajmniej 60% co przyjdzie nawet nie będzie wiedziała jaki mają silnik w swoim skuterku i tylko bałagan będzie się robił

No to w opisię działu dało by się przykłady skuterów :wink:

Moim zdaniem:
Powitalnia - tak
Podział na silniki - nie
Podział na marki z maszyn użytkowników - wywalić

wrona - masz już ten tego do powitalni ? jak tak to zapodaj

Powitalnia - tak x2
Podział na silniki - nie x2
Podział na marki z maszyn użytkowników - wywalić x2

Więc jednak mam wymyślać regulamin powitalni to wale go teraz prosto z pamięci do korekty

Jedym dwoma zdaniami o sobie , czyli wiek , z kad się pochodzisz , czym jeździsz , jeżeli masz dziewczynę i się jej nie wstydzisz pokaż ją nam (jak wiadomo nie obowiązkowe bo nie każdy ma dziewczynę ;p )

Zdjęcie twojego kibla , krótki opis i osiągi*


I ostani podpunkt , dlaczego kupiłeś skuter/moto


*(mam nadzieje że to pozwoli od razu wyeliminować dzieci które uważają że ich wilga leci 100km/h)

wrona napisał:

jeżeli masz dziewczynę i się jej nie wstydzisz pokaż ją nam (jak wiadomo nie obowiązkowe bo nie każdy ma dziewczynę ;p )


Idź pan z tym :p
Na moje to tak:
Zrobić grupę o nazwie jakiejśtam która będzie mogła pisać tylko w powitalni, a inne działy tylko przeglądać...
Później stworzy temat z:

Imię:
Wiek:
Miejsce zamieszkania:
Motocykl obecny (krótki opis i parę fotek):
Motocykle które miał wcześniej:
Zainteresowania:
Słowo od siebie(nieobowiązkowe):

No i jak będzie ogarnięty to przenosimy go do normalnej grupy w której już będzie mógł pisać w reszcie działów :)

Na moje to można wrzucić na forum ogólnie w sprawy organizacyjne ankiete czy chcą i ten mój np. regulamin i git :)

no to przyszla pora, abym i ja się wypowiedzial.
trochę pozno ale lepiej pozno niz wcale.

chetnie pomogę przy odbudowie portalu i nadawaniu mu dawnej swietnosci :slight_smile:

pamietam stare dobre czasy jak wiekszosc obecnych userow do komunii szla i nie wiedziala co to skuter a ja czytalem arty o roxie czy maladze by s-t.pl i szukalem skutera dla siebie.
a teraz jestem adminem heh :564:
naklejki tez chetnie przyjme :slight_smile:


wiekszosc pomyslow juz modzi wypowiedzieli :slight_smile:
mlody, ambitny zespol - w koncu ja ich wybieralem :smiley:

przede wszystkim na razie wypad ze sklepem - moze kiedys jak znowu będzie komu w nim kupowac i znowu stanie się konkurencyjny bo wiadomo jaki monopol zaczyna się robic za sprawa pana mielocha.

reszta jak najbardziej ok.
storna glowna, nowy design, nowe stabilne i jak najbardziej funkcjonalne forum, duzo artow i gadzety a na pewno znajdziemy fanow :wink:

czekam na konkrety, a z racji tego ze od pazdziernika znowu bede mieszkal w stolicy to chetnie zajme się testowaniem haha :smiley:

Podział na silniki to bym zrobił tylko 2T / 4T i ostatecznie jeszcze pod tym AC / LC. A dzielić na producentów, to nie ma sensu, bo tak jak koledzy powiedzieli połowa nie będzie wiedziała co ma…

No ale po co to w ogóle dzielić …
Narazie to nie jest potrzebne, a dodać można potem.

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :mrgreen: :smiley: DAJCIE MI JUNIOR ADMINA :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ssij :slight_smile:

Jeszcze ubierając moją koszulke z Yamahy wpadłem na pomysł koszulek z nadrukiem Jendoslad.pl i jakaś graficzka fajna np. ścigol na kole jakiś :slight_smile:

Ale koszulki normalnie płatne - jak na forum.motocyklistów, a nie za free jako gadżet, bo to jednak jakiś koszt by był dla właściciela forum :smiley: