WAZNE - ZAPOZNAC SIE PROSZE

Witam kolegow. Bardzo dawno nie odwiedzalem forum z roznych przyczyn. Jednak czas aby zaczelo się cos znowu dziac na jednosladzie. To co się dzieje w tej chwili, brak nowych newsow brak informacji ciekawych na stronie ( forum nie ogladalem ale mysle ze mod team radzi sobie niezle) jest nie do zaakceptowania przeze mnie. Pamieć tam czasy kiedy jednoslad byl potega i zamierzam z powrotem do tego dojsc. W niedlugim blizej nie okreslonym czasie nastapi wiele zmian w ramach portalu. Zastanawiam się nad tym aby zlikwidowac sklep calkowicie a zajac się tym co zawsze robilismy dobrze czyli redagowanie tekstow, testy, porady i inne pierdoly. :slight_smile:

Zatem szanowni moderatorzy i admini chciałbym poznac wasze propozycje na dalsze dzialanie bo w tej formie nie pasuje mi to. TO glownie moja wina wina bo zaniedbalem jednoslad kosztem swoich spraw prywatnych jednak to się zmieńi. Narazie prosilbym nie informowac nikogo poza nami o zmianach.

Simon napisał:

Narazie prosilbym nie informowac nikogo poza nami o zmianach.


W tym dziale całę forum widzi to oO nie tylko mody ;p

ja jestem przykładem nie moda a widzę :slight_smile:

Pozwoliłem sobie przenieść ten temat do forum moderatorów, nie wiedziałem, że mody mogą przenosić tematy adminów, bo edytować ich postów nie mogą xD

Simon napisał:

Zatem szanowni moderatorzy i admini chciałbym poznac wasze propozycje na dalsze dzialanie bo w tej formie nie pasuje mi to


No na razie to myślę, żeby po prostu ruszyć do przodu bo jak na razie to stoimy.
Forum jest nastawione głównie na skutery bo większość użytkowników ma skutery lub jakie 125, lecz ja bym proponował portalu nie ograniczać tlyko do małych pojemności to po pierwsze. W nazwie nigdzie nie ma “skutery” czy coś.

Ale znowu takiego portalu jak forum.motocyklistów.pl nie pobijemy.
Chociaż i tam ostatnio stypa trochę.

Dobrym pomysłem mogły by być drobne gadżety forumowe - tak jak wspomniane wyżej forum robi naklejki PATRZ W LUSTERKA z swoim adresem i masa tego jest wszędzie. Nie są to specjalnie koszta, a efekt widoczny. Tylko musiał by to być jakiś ciekawy projekt, a nie żółta prostokątna naklejka…

Przy artykułach na jednoslad.pl może by umieszczać na końcu link do dyskusji na ten temat na forum?
I odkryć forum dla niezarejestrowanych. Przyznam szczerze, że jak czegoś szukam, to sam omijam takie fora, bo po co mam się rejestrować, jak nie wiem, czy coś tam znajdę ciekawego.

Ciekawym rozwiązaniem była by współpraca z innymi portalami, ale większość z nich ma niestety swoje fora…

Jak coś jeszcze przyjdzie mi do głowy, to dam znać.

Edit:
AAA, właśnie mi przyszło :smiley: Co do sklepu - na forum.motocyklistów często dostaję maile od zarządu z informacją o promocjach i akcjach organizowanych u partnerów (serwisy itd). Może też zaczęli byście wysyłać do wszystkich userów maile z promocjamiż Dojdzie to także do tych nieaktywnych, bo w końcu maila dalej używają, a jak zobaczą, że coś się dzieje, to może i forum odwiedzą :smiley:

jacob555 napisał:

Ale znowu takiego portalu jak forum.motocyklistów.pl nie pobijemy.
Chociaż i tam ostatnio stypa trochę.



W pewnym momencie bylismy najbardziej opiniotworcza strona w polskim internecie.

jacob555 napisał:

I odkryć forum dla niezarejestrowanych. Przyznam szczerze, że jak czegoś szukam, to sam omijam takie fora, bo po co mam się rejestrować, jak nie wiem, czy coś tam znajdę ciekawego.



To akurat zostanie zalatwione dzis lub jutro bo tez mi to nie pasuje.

Simon napisał:


W pewnym momencie bylismy najbardziej opiniotworcza strona w polskim internecie.



Wow, tego nie wiedziałem. To faktycznie trzeba coś zrobić. To forum z tego co zauważyłem zawsze umiera na przełomieć maja/czerwca - wtedy "normalni" userzy jeżdżą, a na forum przychodzą riderzy chinoli, co podostawali je na przyjęcia i robi się syf.

Może rozbić jeszcze główne działy na podgrupy? Przykładowo Serwis rozbić chociaż na 2T i 4T i potem 2T i 4T na AT i MT, a to na LC i AC. Każdy będzie mógł od razu trafić do działu odpowiadającemu jego maszynie, a nie grzebać w śmiećtniku rozmaitych tematów.


Ooo i może zrobić stały konkurs na maszynę miesiąca :D Ale to by musiały być jakieś gifty na to przeznaczone - chociaż naklejka...

i w koncu może niech te pare osobi co się zglaszalo na “redaktorów” by napisali jakieś teksty. Sam się przymierzam do testu madżestika ale jakoś motywacji nie mam…

I powinny w końcu nastąpić te poprawki, o których pisałem po przemianie forum - przy warnach linki do przewinień itd… Gdzieś to jest spisane…

A no, i "zgłoś do moderowania"mogło by wrócić :smiley:
“Ormo widzi, Ormo wie, Ormo nie zostawi Cię” :smiley: :smiley: :smiley:

Nooo kurna Simon nareszcie !
Nie będę tu owijał w bawełne i wale szczerze:
Już nieźle się na Ciebie wkurzaliśmy, sklinaliśmy i w ogóle, że nic nie robisz z forum srasz na stronę i ogólnie masz całego jednoślada głęboko bo tak :stuck_out_tongue:
Ale jeśli masz zamiar zająć się nim teraz to inna sprawa :slight_smile: Po kolei:

1. Naklejki dobra rzecz - jeśli poprzyklejamy na swoje motóry to na pewno ktoś (młodzi np.) się skusi na stronę:)
2. Działy są zrobione dobrze poza tym nowym Ogólnym, który kiedyś zrobiłeś i zostawiłeś burdel …
3. Są rzeczy konieczne do zrobienia, które spisałem w innym temacie w Forum moderatorów :slight_smile:
4. Sklep ? Kupuje tam ktoś jeszcze ? :stuck_out_tongue:
5. Teksty w sumie możemy pisać sami (użytkownicy forum) - po prostu kto coś ciekawego znajdzie może opisać jak mu się będzie chciało :wink: Pierwszorzędne teksty to to nie będą ale przynajmniej nie będą napisane na sztywno :slight_smile:
6. Jeszcze coś miałem napisać ale wyleciało mi z głowy

No może wkońcu jednoślad się ruszy bo jak na razie to my sobie (forum) żyjemy własnym życiem, własna rodzinna atmosfera no i jest ogólnie luźno :slight_smile: Na stronę główną dawno sikamy ciepłym moczem.

Edit: Naklejkami może zająć się Carmen bo trza przyznać, że dziewczyna ma wizję i talent :slight_smile:

widzisz oczekuje tylko szczrych wypowiedzi jak Twoja. Co do olewania to skupiłem się na rozwoju zawodowym. Poniewaz rozwoj ma się dobrze wiec mogę się skupić na jednosladzie. Co do naklejek to oczywiscie ale dopiero jak ogarniemy stronę ktora zacznie znowu wyglądac i mieć tresci jak kiedy w latach swojej swietnosci miala. Jak przyjade reklamodawcy beda gadgety i inne pierdoly.

Jak na razie ukladam sobie w glowie biznesplan.

Bedziemy potrzebowac redakcje ale redakcje z prawdziwego znaczenia. Beda wtedy rzeczy do testow i moze pojazdy jak bylo kiedys.

Co do tresci to będzie sporo o motocyklach bo jednak to ludzi bardzo interesuje, postaram się aby jednoslad.pl byl znowu portalem a nie popierdolka.

Jak na razie my jako reklamę chcemy zrobić filmik promujący forum
Wiadomo - sprzęty, krótka prezentacja bla bla :stuck_out_tongue: I umieścić na Youtube
Rzeczy o których mówiłem, że do poprawienia:

- piwa naprawić (był zawsze pod postem taki przycisk jakby pomógł ale mógł go stawiać każdy, a nie tylko Ci którzy założyli dany temat - teraz go niema)
- zgłaszanie postów (także zniknął przycisk)
- zamiast informacji i góry w shoutboksię jest czarny pasek (np. jak chcemy coś napisać, a nie jesteśmy zalogowani to jest czarny pasek i czarna czcionka - widać tekst dopiero po jego zaznaczeniu)
- mój pomysł na ogólne … [ http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?t=5194 ] (dział jest do poprawienia bo jest realizacja rozpoczęta, a nie skończona)
- funkcja [youtube] (był kiedyś taki znacznik, że można było wrzucić do posta filmik z youtuba)
- przy warnach “pokaż” za co jest warnik
- kodowanie przy stawianiu warna - userzy z ł, ć, ż są poza prawem
- ustawić aby nie naliczało postów na forum moderatorów

Coś jeszcze na pewno było no ale wyjdzie w praniu

Do roboty :wink:

Edit: No przydali by się koledzy na większych sprzętach ale myślę, że jak wchodzą na taki portal i widzą pełno skuterów i 125tek to wychodzą no ale myślę, że dobra reklama i newsy poprawią tą sytuacje :wink:

Edit2: Teraz tak patrze - z boku posta jak są informacje o użytkowniku to zniknęła informacja o ilości punktów POMÓGŁ … do naprawienia :stuck_out_tongue:

tylko znowu jak o motocyklach to naszych braci na większych maszynach będzie odstraszac zgraja dzieciaków którzy jak wszyscy wiemy będą się na tematy im nie znane udzielać

[ Komentarz dodany przez: RudY: 26-08-2010, 15:16 ]
Właśnie o tym napisałem w Edicie :wink:

Zawsze można podzielić użytkowników grupami i np. zrobić -Młodzi i -Starsi i młodzi będą mieli swoje działy z tym, że młodzi będą mogli dział starszych tylko podglądać, a nie w nim pisać :slight_smile:
To tylko przykład :wink:

zaradzimy i temu.

Narazie szukam dobrego grafika aby zmienić grafike na stronie.

nie wiem czy łączenie ,dużymi" motonitami to dobry pomysł , oni maja swoje fora my zostańmy przy swoich , zresztą nawet jak będą grupy to starszyzna naszego shoutboxa korzystać nie będzie , myślę że działo motocyklach można zostawić nam , jest tu juz kilka starszych osób które niedługo przesiądą się na moto … ja np na przyszły sezon odpuszczam se już małe pojemności ( F3 albo F4 :582: )

Mam ogólnie propozycje , można zrobić opisy skuterów , ale nie takie , długość i szerokość czy waga tylko uwagi posiadacza , ja np mogę opisać jak moj trekker nadaje się na dłuższe trasy (w tym wypadku jest chujowy) jak nadaje się do stuntu ( w tym wypadku jest ok ) itp itd ,

p.s z avkiem rudego na starszych nie mamy co liczyć haha :smiley: taki joke czołg

Simon napisał:

Narazie szukam dobrego grafika aby zmienić grafike na stronie.


Po co takie bzdety ... Ta jest przecież dobra - nie tak dawno był zmieniany wygląd strony przez co są te błędy :{

No ale patrz wroniak - mając już te F4 nie będziesz chciał iść na forum gdzie jest więcej ludzi co ma np. F4 ? Im więcej ludzi tym lepiej przecież jest ;)

wrona napisał:

p.s z avkiem rudego na starszych nie mamy co liczyć haha :D taki joke czołg


Ciiiicho tam :D

Grafika mi się nie podoba. Błędów nie będzie bo postawimy od nowa stronę. Myśle tylko jak zmigrowac do tego forum obecne

No to są chyba bazy danych nie ?
To myślę, że problemu chyba nie ma :stuck_out_tongue:

zalezy jak te forum jest zalozone :stuck_out_tongue: bo wiem ze np forum administrator moze mieć na swoim kompie i ma to tak jakby w pliku albo forum na jakims serwie jest i pewno Tutaj tak jest

Nareszcie, nareszcie!!

jednoślad jak by nie patrzył bardzo “upadł” , potrzebujemy nowego “tlenu” nowej grafiki, o której Simon wspomniałeś. Jednoslad musi się stać atrakcyjna strona i przyciagać nowych userów którzy pomoga “budowac” portal. Padł pomysł naklejki myslę ze to bardzo doba myśl, sam bym obkleił ile wlezie i na co “wlezie” :stuck_out_tongue: No i tak jak wspomnialeś Simon brakuje testów, opini, artykułów na temat cześci i “manuali” tak jak to bylo kiedyś. W miarę swoich możliwości chyba wszyscy pomożemy odbudować portal :slight_smile: