Wasze foty na dzidach

No to rob hc nie kladac nog na kierze jaki problem :smiley:

nie kozacz juz tak :slight_smile:

ale jest cieżko w chuj , bo wąsko w pizdu a nawet jak by mi się udało , to nie zawsze uda się wyciągnąć nogi , przed opadnięciem , a wtedy pierdolnę nogami(szczególnie że mi lagi dobijają ;/) w zbiorniczek , bądź przełączniki a to boli :slight_smile:

wrona napisał:

nie zawsze uda się wyciągnąć nogi , przed opadnięciem , a wtedy mam wszy i nie rosnęę nogami(szczególnie że mi lagi dobijają ;/) w zbiorniczek , bądź przełączniki a to boli



Na początku zawsze boli ;P

No i zobaczcie bo albo mam krzywa rame albo opona jest rzeczywiście nie dojebana , za każdym razem lece na prawo bądź lewo . Co tu zrobić ? Stunterzy ? :smiley:
http://www.youtube.com/watch?v=1cS2zuvK34k

a i jeszcze to:D nie wiem jak to się nazywa ale na focie fajnie wygląda :smiley:


By jarek337 at 2010-11-01

Bardzo ale to bardzo wątpię w to żeby rama była krzywa , po prostu ćwicz , mi to wygląda na brak treningów, i spuść powietrze z koła , myślałem że to nie zbytniego znaczenia , ale jak w wulkanizacji nafrukali mi lacza do pełna , i za pierwszym razem nie spodziewałem się takiego efektu to mało co nie wyjebałem paciaka i szczerze, to chyba na łysej oponie mi się lepiej latało

Edit

rzuca cie na boki a ty się bawisz w HC?? pozdro …

wrona napisał:

rzuca cie na boki a ty się bawisz w HC?? pozdro ..



w nic się nie bawię , ale fajnie to wygląda:D

jak widać na filmiku alboi nie widać powietrza jest na prawde mało .
A nie chce skrzywić felgi z powodu małej ilości powietrza w kole .

Nie umiesz balansowac na boki i tyle :stuck_out_tongue: Wez na poczatku szybsze gumy rób.

Na moje oko to brak równowagi!! Czyli trenuj i trenuj

dużo osób twierdzi , że mam chujową opone i nie wiem czy zmieniać czy nie . Osobiście bym zmieńił na szersza tzn 140/60/12 i dopiero próbować ale kurcze trochę ćwiczyłem i ciągle jest to samo od kiedy zacząłem ciągle mnie rzuca , na prawo bądź lewo .
Znowu kolega twierdzi ,że on na maksa koło pompuję bo lepiej się jeździ . Za bardzo nie wiem co na ten temat sądzić i dla tego pytam się was

wrona napisał:

mi to wygląda na brak treningów


Mi też

SiWy napisał:

Nie umiesz balansowac na boki i tyle :-P Wez na poczatku szybsze gumy rób.


To samo chciałem napisać ... szybsze gumy :)
Wiadomo, że czym wolniej to trzeba bardziej na boki balans utrzymywać :) Podobnie jak z jazdą bez trzymanki - jadąc 10km/h jest o wiele trudniej niż jadąc 50km/h :P

A ja znalazłem fajna fotkę:



A tu kurwa prawie prawie przytarłem !!! :lol:

RudY napisał:

szybsze gumy


niby tak ale jest większe prawdopodobieństwo , że glebe zalicze
Postaram się zmienić opone może to coś pomoże mi ale nadal będę nie ustanie ćwiczyć

mr.Jeremy napisał:

niby tak ale jest większe prawdopodobieństwo , że glebe zalicze


O lól ... to po co to w ogóle ćwiczysz w takim razie :P
No pain - No gain :)

SiWy napisał:

A tu kurwa prawie prawie przytarłem !!! :lol:


Tyy no dobrze, że miałeś tam ten oryginalny stelaż bo tak to po lampie :D

RudY napisał:

O lól ... to po co to w ogóle ćwiczysz w takim razie



No może i w tym momencie masz racje

mr.Jeremy napisał:

No może i w tym momencie masz racje


Nie chodziło mi o to, że jesteś ujowy i masz nie jeździć bo Ci to nie wychodzi :P
Przynajmniej wydaje mi się, że to tak właśnie odebrałeś :p

Chodzi po prostu o to, że bez poświęcenia nie ma pożądanych rezultatów no i czasem trzeba zaliczyć glebę ;) "Jak się nie wywrócisz to się nie nauczysz" ;)

i jak to mówią “bez ryzyka nie ma zabawy”. :smiley:

Powiem Ci że to raczej chodzi o to że masz za wysoki pion u mnie tak samo było , bo zwalniasz a balansu jeszcze nie ogarnełeś , spróbuj z niższym pionem … Bo widać że wyrywasz go i potem po heblu cały czas ciskasz xD

czyli co za dużo mocy ? może jakoś go zamulić zakładając sportowy wydech

Nie ciagnij tak mocno za kiere i tyle ;p

no w sumie to on sam idzie na to koło wystarczy go delikatnie poderwać bądź usiąść z tyłu