Wasze foty na dzidach

kask to byś sobie zmieńil :/… A ten, nie masz czasem rejestracji “EPA” czy mi się wydaje :P? ?

ale skater widac na 2-3 przygazówy :smiley:

Sory za lekki odkop ale powiedz mi co to do huja jest z tym bwsem. on ma kurwa 2 metrowe lagi czy jakąś przy pionie haczysz opona o asfaltą?

Wrona a ty od razu robiles no limity na skaterze? :roll:

On ma od sr lagi dlatego takie dlugie.

SiWy napisał:

ty od razu robiles no limity na skaterze



ja ja go nie krytykuje :) w sensię że tak powiem dowcipnym , ze jescze dużo przednim nauki (wyprzedzam wasze myślenie , nie nie uważam się za jakiegoś pro w tej dziedzinie)

Wino napisał:

żółw z najwyższej połki xD



To nie żółw lecz taki serdak czy jak ktoś tam to zwie kamizelka bez rękawów ciepła po porstu jest .

Courte napisał:

kask to byś sobie zmieńil .... A ten, nie masz czasem rejestracji "EPA" czy mi się wydaje ? ?


Niby dla czego ? Jest wygodny i to mi wystarczy . Wydaje Ci się bo rejestracje mam ERA

A co do jazdy na kole ciągle mnie bardzo rzuca na prawo i lewo , nie jestem pewien może gdzie rame mam krzywą :D

mr.Jeremy napisał:

nie jestem pewien może gdzie rame mam krzywą


wydaje ci się :D po prostu ćwicz :D nawet jak byś miał ramę krzywą to przypuszczam że dało by się to wyjeździć , chyba że o 90" krzywa :D , ale obstawiam że po prostu jeszcze musisz ćwiczyć ;p

mr.Jeremy napisał:

Niby dla czego ? Jest wygodny i to mi wystarczy


To jakiś tiger/tornado ?
Jeśli on dla Ciebie jest wygodny to chyba nie jeździłeś w innym :/
Poza tym - przy glebie zmienisz zdanie czy Ci starcza sama wygodność czy nie (czego Ci zresztą nie życzę)

Poćwiczyć trzeba wiadomo ale nie ma w sumie kiedy , a co do kasku wydam 250 zł za kask upadnie mi i szkoda tylko będzie a tak to co rok zmieniam , na 3 skutery które miałem posiadałem w sumie 5 kasków .

I za to byś sobie kupił jeden porządny kask. A nawet 2 całkiem ogarnięte.

Kowal napisał:

I za to byś sobie kupił jeden porządny kask. A nawet 2 całkiem ogarnięte.


Może i tak ale polak mądry dopiero po szkodzie :d dobra koniec spamu foty dawać :p

mr.Jeremy napisał:

Poćwiczyć trzeba wiadomo ale nie ma w sumie kiedy , a co do kasku wydam 250 zł za kask upadnie mi i szkoda tylko będzie a tak to co rok zmieniam , na 3 skutery które miałem posiadałem w sumie 5 kasków .




Tyś skąd się urwał ? oO po co tak zmieniasz te kaskiż ja mam lazera lz6 i na beton z lusterka spadł chyba z 10 razy (do 4 upadku praktycznie rys na nim nie było po tych upadkach) i jakoś nic... był wsadzany do keewayowskiego kufra pod siedzeniem obijał się o ściany ocierał, spadał kilkanaście razy na beton szlify 2 też zaliczył i ma raptem pare rysek a odległości 1m wygląda na bdb stan to nie gadaj głupot tylko kup normalny kask a nie zmieniaj tak. zresztą nawet jakbym miał kask za 50zł to bym go nie zmieniał tyle razy oO

zmień raz a porządnie i kup coś przynajmniej ze średniej półki :D…

Mafioz napisał:

i ma raptem pare rysek a odległości 1m


To Ty wielką łeb masz :D

Także nie rozumim po co zmieniać co chwile ... W sumie jak taki Tornado upadnie z wysokości moto to już jakby po kraksię był więc zaleca się zmiane :P

aaa ja na kask wydam do 200zł. i jak mi spadnie to trudno. będzie rysa ale najważniejsze jest to żeby kask nas chronił a nie tylko wyglądał.

Widać, że ja go szkoliłem :stuck_out_tongue:
Jestem z niego dumny :lol: :}
Mi mój pr0 el0 wyk0zacz0ny kask już parę razy upadł przez co jest już poobdzierany i ma trzymanie od daszku ułamane ale sram na to :stuck_out_tongue: Na początku się wkurzyłem ale pfff … Chronić chroni :slight_smile:

A mi już X razy spadł kask i są tylko dwie ryski :stuck_out_tongue: Brak szacunku i tyle! :573:

RudY napisał:

trzymanie od daszku ułamane ale sram na to :P


Nie chciał bym jeździć w twoim kasku.. hehe :P

I znowu spam :573: Ja moim yohe rzucalem duzo razy i przez to wygląda jak gowna a trzyma się kupy jak nowy xD









i coś co wygląda jak HC ( mam za wąską kiere , prubowałem wrzucić obie nogi podczas zwykłej jazdy i mało co nie wyjebałem)



miałem wczoraj po południu , kręcić , ale rano kumpel zadzwonił mówiąc że jest problem z kamerą … może i dobrze , dokatuje porządnie cyrkle żeby szły za każdym razem jak normalne wheelie