Wasze foty na dzidach

10tka fotka znowu w stylu: “No wstawaj nie udawaj” :smiley:

wy to się nigdy nie nauczyta zmniejszać fot

Po co mam zmiećjszac ? jak jest wieksza rozdzielczosc to moza sobie chociasz powiekszyc ja jak ktos chce :stuck_out_tongue:

włąsnie czemu ja nie moam żadnych fotek ze stund upów i flamingo :smiley:

SiWy napisał:

do tego klaskam tez nogami



hahaah :smiley: no własnie jak wy to kurwa robicie prubowałem tak zrobić ale mam chyba za krótkie (ponad 1,8m wzrostu) nogi nawet siędząc na samym początku kanapy , nie mogę sięgnąc nogą do nogi

SiWy napisał:

Ja jak robie HC albo speciala to mam nogi w gorze, nie klade na kierze choc na poczatku kladlem.



a po co się męczyć wygodniej jest położyć , czasem nawet jak dośc blisko siędze i noga jest oparta w kolanie od opre se noge o czache

Bo ty jestes słaby ja na lajcie klaskam nogami :stuck_out_tongue:

SiWy napisał:

Bo ty jesteś słaby



ojj .. nie uważam się za pro elo stuntera ale gdybyś bliżej mieszkał , to już był szedł po piździka i jechał do ciebie :D (dobra pomijając jeszcze fakt że jestem tym chujowym UK)

wrona napisał:

ojj .. nie uważam się za pro elo stuntera ale gdybyś bliżej mieszkał , to już był szedł po piździka i jechał do ciebie :D


Yyyy mógłbym wiedzieć po co ? :}

żeby pokazać mu że lepiej jeżdżę :smiley:

No bo już myślałem, że z jakimiś dresiarskimi tekstami wyskakujesz :stuck_out_tongue:

RudY napisał:

że z jakimiś dresiarskimi tekstami wyskakujesz



ej no bez beki ja to nie dres tak jak co poniektórzy a raczej co poniektóry (nie będę wytykał palcami ale chyba wiadomo o kogo chodzi ;p )

Foty z dziś same cyrkle ktore wyglądaja na zdjeciach jak zwykły skater xD






Ciągle daje jedno i to samo ale kupiłem nowy kask to muszę się pochwalic XD









http://picasaweb.google.com/siwy4397/SiWyIPawe#

To przedostatnie zdjęcie tutaj jest kozackie :smiley: Uwielbiam takie pochylenia ^^

Nom ale kolo juz wtedy stracilo przyczepnosc bo piach tam jest i musialem się odbic noga bo bym wyjebal :stuck_out_tongue:

Gówniany hełm ;p

Sam jestes gowniany to jest HJC :stuck_out_tongue:

No to mówię, że gówniany :smiley:

Mam naklejki HJC takie duże :wink:


ja dostałem jedna do kasku / siwek

A tu trochę ode mnie z dzisiejszego gumowania .

By jarek337 at 2010-10-10


By jarek337 at 2010-10-10


By jarek337 at 2010-10-10


By jarek337 at 2010-10-10


By jarek337 at 2010-10-10

Stunterskie ochraniacze :stuck_out_tongue:

żółw z najwyższej połki xD