Wasze foty na dzidach

z weekendowej ustawki w GD


















i jescze inne typy

http://picasaweb.google.com/skorpionstw/MegaStuntUstawkaGdansk#

Kozakowe fotetshki :smiley:

Ale chujowy stelaz

Dlaczego masz rozpiętą zbroję? :roll:

Bo jest ciepło muehuehuehue :stuck_out_tongue:

Kozzzak latacie… Tylko ja chcę widzieć filmik :evil: :stuck_out_tongue:

RudY napisał:

Bo jest ciepło muehuehuehue :P



Gość, którego dzisiaj opatrywałem po tym, jak szlifa miał i wywalił się bez jakichkolwiek ochraniaczy też się tak tłumaczył, tylko że skóry na nogach i rękach nie miał :P

Noo ja widzę, że Ci tam bez ochraniaczóff to się jeszcze nigdy nie wyglebali przy nawet 20 po nie udanym gumowaniu bo by więcej w koszulce bez nawet głupich ochraniaczy nie jeździli ;p

Albo moją dobre techniki upadania :stuck_out_tongue:

taa, na głowie lądują xD Albo tacy pro, że jak kot, tyle, że zawsze spadają nie na 4 a na 2 łapy xD

SiWy napisał:

Ale chujowy stelaz



właśnie kozacki , na tych fotach wygląda jak z wykałaczek ale później zrobie foty stelmana

przyciera byłą nie jedna ,znaczy taka konkretna to tylko jedna bo jak zaparłem się stelażem to zjechałem dupą do ziemi :573: ale tak to cały czas się boje bo krótki jest i jak juz nie wiele mi brakuje to wystawiam nogi skuter sam się zapiera

a co do filmu cos muszę wymyślić ale kurde kamerka mi się popsuła , a właśnie chciałem coś nakręcić :/

kolejne foty :smiley: tym razem od kogos innego :smiley:









reszta

http://picasaweb.google.pl/100566453331432075207/StuntUstawkaGdansk#

Kiedys to się piony nieźle robilo xDD

gdzieś mam też taką fotkę :slight_smile:

a tu dam se jesze jedna fote , mam ich jeszcze od chuja , ale różnią się tylko tym że ładnej bo gorzej wykonane a nic specjalnego na nich nie robię :smiley:



miałem teraz kręcić filmik ale kamerkę szlak trafił , muszę coś wykombinować , na oku mam już fajna ale nie wiem czy wklepie 300zl … , jak będzie kamera to będzie i film , nastepnym razem jak bede w pl

ostanie foty przyszły to i tez się pochwale a co mi tam :573:



Wrona tak na przyszlośc ci mowie :stuck_out_tongue: Jak robisz hc, special k czy spreadera przesuwaj się na poczatek siędzenia bo lepiej to wygląda.

Macie zaje***ego fotografa :}

SiWy napisał:

bo lepiej to wygląda.



ale to jest nie wygodne , bo ostatnio zacząłem się bawić w ,,kombosy"

pod czas jednej gumy , spreader special k obie nogi na jedną stronę itd ..

próbowałem z pozycji siędzącej przejść na skatera ale jak tylko wstaje od razu koło opada i za chuj nie mogę go utrzymać

a i wreszcie będę mógł robic hajczery bo obciąłem bolce na kierownicy i teraz nie wbijają się w mięśnie bo wcześniej było tylko miejsce na 1 nogę :D

Ja tez robie takie combosy do tego klaskam tez nogami i hc ale i tak lepiej wygląda jak się blizej siędzi. Ja jak robie HC albo speciala to mam nogi w gorze, nie klade na kierze choc na poczatku kladlem.

Dzisiaj byla zajebista pogoda i musialem trochę pojezdzic ale moj fotograf skupil się na czym innym xD ostatnia fotka :lol:












Siwy, przydałby Ci się fotograf Wrony :stuck_out_tongue_winking_eye:
Taka 6 fota by wyszła zajebiście gdyby fotograf Wrony to robił, tło by pewnie takie rozmyte było i ostrzejsze i wgl ;D

A Twój fotograf uznał, że ładniejsze panienki są niż jakaś tam Florentyna xD