Wasze foty na dzidach

  1. Nie podrywaj nawet delikatnie
    2. Usiądź bardziej do przodu
    3. Nie wciskaj od razu full gazu

    :slight_smile: O i już nie będzie tak łatwo :stuck_out_tongue:

Nie uważam się za pro elo stuntera bo wcale nim nie jestem , ale proszę niech wszyscy ci którzy nigdy nie jeździli niczym na kole (wiadomo o co chodzi i proszę nie wyskakiwać mi z rowerem itp) ,niech nie wypowiadają się w tego typu tematach.

wrona kur*a a powiedz mi czym aż takim bardzo różni się rower od skutera ? Wagą i silnikiem … fizyka jest zachowana ta sama, a to przecież właśnie o pokonanie jej chodzi w tym wszystkim …

I mi tu nie pitol i tak się będę dalej wypowiadał bo swoje wiem … mówię o rzeczach których jestem pewien :573:

Ja na poczatku jak jeździłem na kole to tez siędziałem na końcu siędzenia no i teraz jak dla mnie to moj booster za bardzo idzie na kolo w takiej pozycji i siędzę na środku. Jakos lepiej mi się tak jezdzi :slight_smile:

I wrona nie powtarzaj ciagle tego samego zdania bo my wiemy o tym :smiley:

Rudy ale spokojnie , czemu od razu takie nerwy

po prostu stanty na rowerze, maja się ni jak , do stantów na piździku, ja na rowerze nie robię wheeliesów , bo nie umiem , i według twojej teorri , ,łilisy" na rowerze powinny także, pomoć w ogarnianiu dużego moto , bo to tylko większa waga i ma silnik.

Ja uważam że nawet piździk nic nie da w ogarnianiu motunga , to zupełnie co innego jazda od początku… może trochę mniej się boisz , nie wiem nigdy nie próbowałem jeździć na kole na dużym moto, tylko preclowałem i już wiem że to zupełnie co innego.

I proszę cię po raz drugi , tylko spokojnie bo nerwy tu nic nie dadzą

SiWy napisał:

I wrona nie powtarzaj ciagle tego samego zdania bo my wiemy o tym :smiley:



bo zaraz polecą jakieś głupie aluzje że uważam się za nie wiadomo kogo :573:

wiem co wiem i tym próbuje się z wami podzielić

wrona napisał:

Rudy ale spokojnie , czemu od razu takie nerwy


Bo to była oczywista aluzja do mnie -,-

wrona napisał:

po prostu stanty na rowerze, maja się ni jak , do stantów na piździku, ja na rowerze nie robię wheeliesów , bo nie umiem , i według twojej teorri , ,,łilisy" na rowerze powinny także, pomoć w ogarnianiu dużego moto , bo to tylko większa waga i ma silnik.


Podbicia do samego pionu piździka na pewno nie nauczysz się na rowerze ale na 100% ułatwi to utrzymanie równowagi bo już jest ta wprawa, a nie uczysz się wszystko od samiutkiego początku !

Poza tym - piszę rzeczy oczywiste - nie żadne jakby doświadczenia tylko coś co np. dla mnie jest pewne (bo np. przeczytałem, usłyszałem), a dla kogoś kto pyta jest to wielka nie wiadoma ...

WA ! i spindalaj :*

RudY napisał:

na 100% ułatwi to utrzymanie równowagi



no ja nie wiem , na piździku , wale no limita do puki nie skończy się równa droga , a na rowerze nie przejadę 2 metrów bo lece na prawo i lewo , i uważam , że rower praktycznie nic nie da cie przy piździku. Ale dobra oboje swoje zdanie przedstawiliśmy , i nie warto się kłócić bo jeden drugiego nie przekona do swojej racji

No jak zwykle :stuck_out_tongue:

Poza tym - ja się nie kłócę … Ja dyskutujÊ ! Z naciskiem na ÊÊÊ ! :stuck_out_tongue:

Ja tam uważam ze rower mi bardzo duzo pomogl w nauce stuntu na skuterze. :slight_smile: No ale dobra koniec tego bo ten temat jest do wstawiania fotek a nie rozmowach o stuncie.

A ja dodam coś od siebie:

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


10.


11.


12.


13.


14.


15.


16.


17.


18.



fot. Maciej Ulatowski

http://picasaweb.google.com/103242824984546520870/Sztunterzy#

Luksus ! Malowanie pierwsza klasa :slight_smile:

Ciekawe co pomyślała babka na 6tym zdjęciu :slight_smile:

NoHander na skutrze nono :slight_smile:

Jakieś filmiki masz ?

masz konto na ss czy mi się zdaje , bo kojaże roxa

No pewnie ze ma na s-s konto.

Rox zaje bisty, stunty zaje biste i masz takiego samego zołwia jak ja :mrgreen:

Fajny masz pion przy endosach. Ogólnie masz niezły skill

[ Dodano: 07-11-2010, 21:35 ]
No i plus ode mnie za roxa xD

rox dzięki malowaniu jest wy je ba ny… A stunty jeszcze lepsze ;).

Jo toć Grzesiek jestem z s-s. Żółw firmy Motonita z allegro :slight_smile: A co do małowania to przez zime będzie jakaś nowa, zajebista okleina :slight_smile:

nie mam Cie czasem w znajomych na gronie ? :stuck_out_tongue:

Być może :slight_smile:

sprawdzilem, mam hehe <szpan>

Grzesiek, Prze dzik z ciebie :smiley: Widać że zajebiście latasz na kole tym roxem :wink:
Chciałbym widzieć filmik jak gibasz :slight_smile:
A roxik b.ładny
Pozdro