Wasze foty na dzidach

Ja cie wkurwiam bo powiedziałem, ze coś źle robisz… haha no zajebiście masz panie. Przecież mnie zaraz zabijesz bo tu nie można zwrócić uwagi bo tożto obraza majestatu - kara śmiećrci xD

Tak jest taki momęt, że pochylasz się do przodu, ale dodając gazu i w momencie szarpnięcia skutera się odchyla maksymalnie i szybko do tyłu, żeby ciałem też szarpnięcie wywołać, albo w ogóle wyczuć moment, zaraz przez szarpnięciem wbić lagi do ziemi i odchylić się jak silnik szarpnie skuterem to wtedy poleci się na koło bo lagi jeszcze wybiją dodatkowo to mi nie pierdol.
Na tej focie ewidentnie widać że jedziesz już na kole a pochylony nad przednim kołem jesteś, już dawno powinieneś być odchylony do tyłu, zaraz jak tylko zaczyna skuter podrywać to już z tyłu powinieneś być. Ale przecież nie można tego powiedzieć bo zaraz że cie wkurwiam…

Jesteś jak dziecko które się wkuriwa bo mu się coś powie że źle robi.

A jak tak ciężko wchodzi na koło to wsadź lżejsze rolki i twarde sprężynki do sprzęgła to wtedy będzie szarpnięcie fajne i będzie wchodzić. Na siędząco nawet jak siądziesz na końcu kanapy nie wchodzi na koło? oO

Kurde, courte poćwicz trochę i dopiero mów, że nie wchodzi. Wszystkim da się stuncić i nie marudź bo tylko wszędzie to i to, że tph Ci na koło nie wchodzi.

Mafioz napisał:

zaraz przez szarpnięciem wbić lagi do ziemi i odchylić się jak silnik szarpnie skuterem to wtedy poleci się na koło bo lagi jeszcze wybiją dodatkowo to mi nie mam wszy i nie rosnę.



:lol:

zaraz przez szarpnięciem wbić lagi do ziemi i odchylić się jak silnik szarpnie skuterem to wtedy poleci się na koło bo lagi jeszcze wybiją dodatkowo to mi nie mam wszy i nie rosnę.



:lol: x2 :-D

nie! Ludzie ja to wszystko wiem, nawet jak siędzę na samym końcu siedzenie to nie wchodzi!

I mnie to wkurza, że jesteście tacy mądrzy, a jakoś nie widziałem, żeby któryś stuntował. A pezet jak zwykle się mądruje…

Courte napisał:

I mnie to wkurza, że jesteście tacy mądrzy, a jakoś nie widziałem, żeby któryś stuntował.


Ja próbowałem i coś tam wchodziłem na koło, ale mnie to przestało jarcować, szkoda mi było plastików bo nie porysowane, idealne praktycznie były itd.

A nie weim co ciebie SiWy, i Robertus, tak w tym śmiećszy? oO
Przecież jak gibniesz się w przód żeby lagi trochę się wsunęły i dodając gazu odbijając ciałem w tył to że w lagach są sprężyny to od razu odbiją lagi skuter w górę, silnik szarpnie a jak się odchylimy to w ogóle już. Przecież sam to testowałem i tak skuter bardziej wbijał na koło niż samo dodanie gazu i odchylenie się w tył -.-

Przecież jak gibniesz się w przód żeby lagi trochę się wsunęły i dodając gazu odbijając ciałem w tył to że w lagach są sprężyny to od razu odbiją lagi skuter w górę, silnik szarpnie a jak się odchylimy to w ogóle już.



Bo to wacuś daję...

coś tam daje bo próbowałem. Trza tylko dobrze to wszystko zgrać. Może mało ale daje

z tym akurat Mafioz ma rację, bo sporo daję. Ale kurde trzeba myśleć żeby te wszystkie czynności w odpowiednim momencie zrobić…

No trzeba najpierw wyczuć kiedy skuter dostaje kopa po odkręceniu manetki, bo raz od razu zaczyna rwać raz opóźnienie zanim się wkręci itd, jak to już bd wiedział to tylko czasowo w odpowiednim momencie te lagi z przodu wbić i gazu dodać tak, żeby szarpnęło jak lagi będą odbijać wtedy się odchylić i po sprawie ;D Trening czyni mistrza ;p
później to będzie jak zmiana biegu ;p

Courte napisał:

Ale kurde trzeba myśleć żeby te wszystkie czynności w odpowiednim momencie zrobić....


Po to jest trening ... :)
Ja ci powiem na przykładzie roweru - na moim nowym 2 tygodnie ćwiczyłem żeby go podbić do jakiegoś tam pionu a potem dopiero ogarnianie samego gumowania :/
I każdy ze znajomych co wejdzie na mój rower ni kuja nie podbije na wheelie ;)
A ja teraz po roku jazd mogę sobie ped.ałować na max już na max speed a i tak se podbijam na wheelie sam nie wiem jak to robie ; ) Po prostu tak już mam wszystko zgrane, że wchodzi lewym jajcem ;)

Rudy to tak samo jak u mnie, nikt nie umieć mojego roweru podbic na kolo no chyba ze ktos kto ma podobny rower i umieć jezdzic :stuck_out_tongue:

Łapcie moje gówno:




Jak się lata na samej ramie ? :smiley:

Nawet spox :stuck_out_tongue: nie jest wcale ciężko go podnięść, wczoraj dałem całą pite nie podrywając i przednie koło zakręciło chwilę w powietrzu. Na stelaż wciąż czekam :evil: ale spawacz wrócił z urlopu, czekam aż wytrzeźwieje :smiley:

Widać że już nawet nawet latasz :smiley:
Ty już cyrkle próbujeszł?

Nom przymierzam się nieśmiało :stuck_out_tongue:

jak dobrze pójdzie to na dniach ja dam foty z cyrkli , tak już po jednym przeważnie wykręcam

Rzid wg nie ogarniasz jeszcze wolnej gumy patrząc na foty a to coś co nazywacie cyrclem zrobione pod fote. Koło za nisko, i się ku… odchyl od tej kiery bo sobie zęby wybijesz.

rafal93, za bardzo się mądrzysz, a sam dałeś kilka fotek, a o promo które rzekomo było ani słychać…