Wasze foty na dzidach

Siwy nie czepiał się nikt, że jezdzisz tam na tym orlenie ?? Widze ,że już sk ładnie wychodzi, musimy w końcu kiedys razem posmigac :wink:

Ja mam jakiegos teraz farta własnie bo nikt się nie pluje ze jezdze :smiley:

Jaką masz opone na tyle ? w tym bosterze

mitas s10, z przodu tez taka mam

dziwne ja z tyłu mam 12 , a dokładnie chodzi mi o szerokość bo ja mam dość chujową taka jak w chińczykach dają i dal tego mnie rzuca w pola (chyba)

amor musi być twardy czy miećkki ? Czy to zależy od upodobań ?

Ja mialem miećkki wczesniej to strasznie się uginał jak jechalem, teraz mam Paioli od neosa chyba i jest bardzo twardy i lepiej mi się śmiga. Rozmiar mam 130/90-10.

no to nie wiem ja mam jakis yss jak patrzałem to używki po 230 zł chodzą . No ale dobra kupie najpierw tą oponę i zobacze . Możliwe jak puszcze kiere mnie nie znosi a na kole już tak to mam co krzywe ? bo tak z tyłu dziwnie wygląda jak by cośkrzywe było . Wy pro stunterzy to wiecie :smiley:

znosi cie to ćwicz i tyle :slight_smile:









próby cyrkli ale tylko próby , bo rekordowo zrobiłem 2


i reszta fot

http://img689.imageshack.us/gal.php?g=dscf0187s.jpg

zrobisz ten stelaż kurwa czy nie ? bo preclowato wygląda ten skuter. Jak znosi to upuść powietrza w tylnej oponie. Ja jak napierdalałem gumy to miałem prawie flaka ale do cyrcli musisz troszkę dać więcej bo Ci ściągnie opone z felgi tak jak mi :stuck_out_tongue:

o ku rwa wrona,ładnie :wink: ogólnie fajna miejscówa :wink:

no ładnie
ta focia jest fajna, taka aaahhh

to była próba stopala ale akurat coś mi się z heblem powaliło bo jest lekko zapowietrzony i raz chodzi bardzo dobrze raz tylko dobrze :smiley:

z wczoraj ( zdjęcia takie małe przez głupią picase ;/) :























po tym prawie gleba była :P, stwierdzam iż najwyższe jakie w życiu zrobiłem ;D…


i tu marne wheelie, cały czas ćwiczę ale gówno z tego wychodzi …

Do tylca się odchyyyl !

wiem, próbuję non stop, ale zanim się odchylę to już koło opada…

Ale jak Ty to robisz że tak z przodu się znajdujeszł

hmmm, bo muszę się pochylić mocno do przodu jak wyrywam, a potem nie zdąże do tyłu… no i jak wyrywam na koło to jeszcze odbijam się z nóg ;/, bo inaczej to już w ogóle nie idzie…

Courte napisał:

hmmm, bo muszę się pochylić mocno do przodu jak wyrywam, a potem nie zdąże do tyłu... no i jak wyrywam na koło to jeszcze odbijam się z nóg ;/, bo inaczej to już w ogóle nie idzie....


No dobra fajnie, ale Ty masz na tej focie taką pozycje jakbyś na przednim chciał jechać, jeszcze trochę to przez kiere przelecisz boś taki pochylony xD
I po co do przodu się pochylasz przy wchodzeniu na gume w ogóle? przecież wtedy tylko gorzej wchodzi.
Powinieneś się w tył odchylić jak skuter dostaje kopa i ten moment jak ma najwięcej mocy, wtedy szybko do tyłu się odchylasz jak najbardziej a nie do przodu xd
I byś dupą siadł na siędzeniu a nie stoisz na skuterze pochylony do przodu i chcesz na kole jechać, nie dziw się że opada zaraz ;p
Ja próbowałem jeździć to na siędząco lepiej się rwało na stojąco to tylko jak nogę położysz z tyłu i się zaprzesz wtedy to super wychodzi na koło ;p

kur… ale mnie Mafioz wkurwiasz… Nie wiem czy wiesz ale jest taki moment, że pochylasz się do przodu i ciągniesz do tyłu wraz z kierownicą… I właśnie na stojąco bo na siędząco w ogóle nie wchodzi, a ja się wybijam z nóg, bo inaczej wcale nie idize.