Wasze foty na dzidach

mr.Jeremy ja tam z moto nie mam doświadczeń ale na rowerze 0,5km przejade na jednym, a to i to 2 kółka :stuck_out_tongue:
Wiesz co… ja widzę na fotach, że ty masz nogi odchylone na bok albo czasem nawet całkiem spuszczone …
Trzymaj na podłodze i kolana blisko siebie i powiedz czy Cię dalej rzuca :slight_smile:

powiem tak , nie czytam tego wszystkiego tutaj , tylko powiem ci tyle… spuść trochę powietrza i ćwicz , ja miałem to samo , nie mogłem ogarnąć lewo prawo teraz już no limity :smiley:

Jak to mówią trening to podstawa! I tego się trzymaj :slight_smile:

Siwek też jezdzi !!

special k





1/2 HC xD



skater



spreader



Sorry za jakośc ale robione telefonem.

ta 1/2 HC to się nazywa 50:50 :wink:

Jest nawet taki trick ??
xDD

Tak bez problemów stawiasz o na kole z nogami na kierze??

Ładnie. Mam chyba taką samą koszulkę :stuck_out_tongue:

Ja noge daje na kiere jak juz jestem na kole, ale na hc bez problemu bym wyrwal jak on sam na kolo idzie :smiley:

SiWy napisał:

Jest nawet taki trick ??


yhyy :)

bo 50:50 to jedna noga na kiere, druga normalnie, a special k to jedna na kiere, a druga jak do spridera :P

ja przeważnie daje nogę przed wybiciem , bo jak daje w czasie jazdy to nie zawsze wychodzi , ale w brew pozorom nie trudno wybija się z noga

Jutro tak muszę spróbować :smiley: 2 dni katowalem special k i juz mi zajebsice wychodzi wiec teraz hc, stand up i flamingu :smiley: Na koniec sobie cyrkle zostawie xD

ja na razie , ogarnąłem v’ki special k , stund up, i wysokie stopki :D, skater mi cholernie nie idzie , wybijam i zaraz opadam :smiley: , chce nagrać jakieś filmiki, a potem pod koniec wakcji zmontuje co było i co jest :slight_smile: , próbowałem cyrkle, i robię ze 2-3 czasem jak lepiej wyjdzie to więcej , ale z noga na glebie :smiley:

Zapodaj foty :wink:

zmieniam łożyska na przełożeniach walczyłem z jednym od piątku , aż do dziś jutro jadę po nowe i bede coś kombinował z fotami a w piątek będzie chyba taki stunt spontan więc wtedy będą na pewno

Oj dzieci dzieci xDDDD

Dzisiaj polatalem jakieś 10 minut bo uszczelniacz mi puszcza :-/ Ale za to sa jakieś lepsze foty.





Na ostatniej focie wygląda jakbyście się pokłócili :stuck_out_tongue:



:lol: :lol: :lol: :lol:

Hehe dobre :smiley:
SiWy widzę że już b.dobrze ogarniasz latanie na gumie :smiley: