Wasze foty na dzidach

a powiem ci że wszystko u niego jest ok tylko wydech nie pasował tzn jak założył do cyla to był pod innym kontem i mocowanie nie pasowało :mrgreen:

ja seryjnego nie przymiećrzałem, ale nawet laser u mnie ledwo co pasował mimo, że ma regulację mocowania to seryjny w sumie nie dziwne że trzeba było przerobić trochę xd

Bo te cylki to sa do minarelli tak naprawde i tylko tłoki daja na 12mm zeby do kileja pasowało xD

Bo te cylki to sa do minarelli tak naprawde i tylko tłoki daja na 12mm zeby do kileja pasowało xD


i interes leci :P

No moje pierwsze jazdy na kole ile maks z 40 minut smigałem z przerwami . Myślę, że jak na pierwszy taki gruntowny trening to dobrze przejade z 10 m ale ciagle mnie rzuca na prawo i lewo 2 razy na polu wylądowałem . Ale myśle , że do wakacji naucze się podstaw :smiley:


By /URL] at 2010-07-03

[URL=http://img208.imageshack.us/i/zdjcie0015x.jpg/]








Rewelacji nie ma jak na razie

mr.Jeremy napisał:

Ale myśle , że do wakacji naucze się podstaw :D


Hmmm jakby Ci to powiedzieć ... już są wakacje :P

Chyba raczej chodziło mu o koniec wakacji :smiley:

Te 3 ostatnie zdjęcia są wrzucane 07/3/2010 :smiley:

zdjecia robione w czoraj

PeZeT napisał:

Te 3 ostatnie zdjęcia są wrzucane 07/3/2010 :D


Chyba raczej 3.07 :-P

PeZeT napisał:

07/3/2010 :D



Debila udajesz czy nim jesteś ? Bo fajnie , że w marcu była by taka pogoda . Jak już coś to tak jak było tam napisane przy tych fotach 03.07.2010 . A po 2 w tedy to ja nawet boostera nie miałem

[ Dodano: 04-07-2010, 10:29 ]
Bardzo rzuca mnie na prawo i lewo . Myślę, że jak zrobie stelaż to będzie łatwiej mi śmigać :D

Na stelazu jest na poczatku trudniej niz na siędzaco, jeszcze bardziej giba :smiley:

Czyli co zrobić aby tak nie rzucało ? opony szerokiej nie mam może to dla tego ? Ale nawet to mi tam nie wejdzie bo wydech by obcierał .

Musisz wyjezdzic swoje i wkoncu się nauczysz balansować

Mr jeremy debila udajesz czy nim jesteś? http://img37.imageshack.us/f/43829476e.jpg/

Zobacz na datę dodanie twojego zdjęcia i z niej to wyczytałem więc się odpierdol. I chuj mnie to obchodzi kiedy ty kupiłeś boostera.

PeZeT, nie buchaj się tak bo można się było domyślić, że w tej dacie miesiąc jest po prostu przed dniem.

miesiąc/dzień/rok :573:

Możesz upuścić trochę powietrza z tylnego koła żeby nie bujało

a może wbić kody i od razu cyrkle?

ajjć… Siwy gdzieś tam mówił że trzeba wyjeździć swoje i nie kombinować. A z powietrzem to można pobawić się przy cyrklach, jak komu pasuje.

Ja mam ze 2 bary z tylu i tak zawse jezdzilem :smiley: Wcale mało nie musi byc powietrza.