Wasze foty na dzidach

wrona napisał:

z kąd o nich wiesz , na filmach się dopatrzyłeś??


Byłem tam kiedyś :P 8-)

Pierwszy trening na zablokowanym Tajfunie, nie ma na co patrzec :stuck_out_tongue: .





i ty się kurwa dziwisz ze w ogóle ci na gume nie odzie , najlepiej to jeszcze na czaszy usiądź :573:

ja ciebie nie rozumiem , dlaczego ty nie zacząłeś stuncic na apce, zrobił byś se HB , sety i byś latał

wrona napisał:

i ty się kurczę pieczone dziwisz ze w ogóle ci na gume nie odzie , najlepiej to jeszcze na czaszy usiądź :573:

ja ciebie nie rozumiem , dlaczego ty nie zacząłeś stuncic na apce, zrobił byś se HB , sety i byś latał




wiesz to tak wygląda na focie ;p, ale ja go tak muszę podrywać że staję i ciągnę dopiero i na fotach akurat tylko to widać.

bo bym ją rozjebał! a nie po to robiłem i włożyłem w chuj kasy żeby ją rozwalić i dostać marne grosze.

błotnik-out, stelaż-add i heja! :smiley:

wiktor24 napisał:

błotnik-out



po co , będzie wiedział , na jakiej wysokości jest jak nim przytrze :)

wrona napisał:

wiktor24 napisał:

błotnik-out



po co , będzie wiedział , na jakiej wysokości jest jak nim przytrze :)



Jak urwie, to na pewno będzie wiedział :P

taa, najwyżej za#ebie piona i będzie po chlapaczu i może lampie :lol:

Wiec tak, widac po fotach ze się ze startu odbijałeś nogami xDD daleko tak nie zajedziesz… Wez na koncu kanapy siędz i normalnie się ucz a nie wieś stunty tu jakieś robisz. A stopale nawet dobre, ja tam nie umiem wcale xD

Jak się nie boisz to stopale przyjdą same , jak przelecisz przez kiere i przytrzesz mordą to zyskasz wtedy odpowiednie wyczucie i bd stopale siękał jak chłop sięrpem. :d to jest brutalny sport xD

A ja dodam foty kolegi jak teraz śmiga na 70ccm Mafioza :stuck_out_tongue:













I tu jak by mu spod dupy uciekł xD

Adverion napisał:

I tu jak by mu spod dupy uciekł xD



ahh ta moc

nie no powiem ci że kopyto ma zarąbiste… takie tzr 70 na starcie nie mają polotu :stuck_out_tongue:

hah, na tej ostatniej to prawie koleś w powietrzu leci za tym keefajem xD
beowe foto.
szkoda, że malossi u mnie tak nie chodził, pewnie to już był kwestia tylko nowej uszczelki i wyregulowania + nowe CDI odblokowane bo po tym stoczeniu cylindra się nie najeździłem zbyt dużo ;p

foty nie są może zbyt dobre bo robione fonem :stuck_out_tongue:

a co On ma jeszcze wsadzone do tego kiłeja poza tą 70?

multivara i nic więcej :stuck_out_tongue:

noo… w końcu to “Malossi 70ccm Sport modified by Mafioz” to musi rwać ostro asfalt xD

Mafioz to co robiłeś przy tym cylku bo sobie coś nie przypominam żebyś przy nim coś modyfikował. To chyba zwykły Malossi sport 70

No w worklogu tam pisałem ;p
Bo odstęp tłoka od głowicy był jakieś 1.8/2mm a powinien być 0.7 więc stoczyłem trochę cylinder i w efekcie uzystakłem 0.7 na swojej uszczelce a na oryginalen 0.8 czyli też w normie co powinno znacznie ponieść moc. Nie mam pojęcia czemu tak było, ale skoro u kupla Adveriona tłok w głowice nie wali to znaczy, ze to nie była wina karterów, chyba że cylinder nie jest dostosowany pod keewayowskie kartery ;p Warto to sprawdźić przy montażu cylindrów ;p