Wasze foty na dzidach

To tak raz: za bardzo pochylasz się na kiere, odchyl plecy i możesz nawet troszę przesunąć tyłek do tyłu na siędzonku. Staraj się luźno zachowywać na skuterze bo widzę na zdjęciach że się spinasz a to nie oto chodzi :P. Trenuj :PP bd dobrze.

rafal93,

nie bój się ja to wiem , na tych fotkach to były jeszcze takie krótkie gumy , potem to ogarnąłem i już jest lepiej :slight_smile: bo ja u górysię trzymałem to zaraz opadałem a teraz , jak go dobrze wybije to mogę lecieć dopóki teren się nie skończy chyba że mnie przechyli na lewo bądź prawo

Na przechylanie najlepszy jest balans ciałem :stuck_out_tongue: Ale żęby np kręcić cyrcle musisz dużo godzin wyjeździć żeby mieć pełną kontrole nad skuterem.

rafal93 napisał:

najlepszy jest balans ciałem



wiem że trzeba balansować ale czasem to nie wystarcza :)

rafal93 napisał:

Ale żęby np kręcić cyrcle




haahah o cyrklach to ja nawet jeszcze nie myśle

dajesz wrona, cyrkli się ucz. Gdybym miał taki sprzęt to bym w godzine ogarnął caly stunt :stuck_out_tongue_winking_eye:

excent napisał:

dajesz wrona, cyrkli się ucz. Gdybym miał taki sprzęt to bym w godzine ogarnął caly stunt ;P



jaki mądry :P, na aeroxie też spokojnie ogarniesz ;p...

Na wszystkim się da :stuck_out_tongue: Ja ogarniałem na neosię seryjnym z kompresją na poziomie 5.5b.
Wiadomo że jak jest mocny skuter to szybciej bd wychodziły gumy ale na pewno nie bd miał takiej techniki jak osoba na takim padle jak moje kiedyś . :stuck_out_tongue:

excent napisał:

Gdybym miał taki sprzęt



wiesz mi że na roxie było by ci łatwiej....

rafal93 napisał:

Ja ogarniałem na neosię seryjnym z kompresją na poziomie 5.5b.


Pokażeszł :)

wiktor24 napisał:

rafal93 napisał:

Ja ogarniałem na neosię seryjnym z kompresją na poziomie 5.5b.


Pokażeszł :)




na 2 stronie są.

Cyrkle sa trudne w chuj

no, ale ty się Siwy przynajmniej uczysz, to nic że z glebami :wink:
a ty tam Wrona masz fajne miejscówki do stuntu

Szympa napisał:

a ty tam Wrona masz fajne miejscówki do stuntu



to jest takie boisko w Gdyni , moj kuzyn niedaleko tego mieszka, ja tam nie cwicze tylko chciałem żeby fotki mi zrobił , bo zobaczcie że naokoło są bloki i zaraz ludzie dzwonią po psy

, w Gdańsku są dwie mega miejscówy , jedno to stary pas startowy ale i tak policja się czepia , bo to niby miejsce publiczne a drugie to duży parking od hali , i tam się nikt nie czepia ale pas lepszy

no ale i tak fajnie, a tu u mnie nic nie ma

Szympa napisał:

no ale i tak fajnie, a tu u mnie nic nie ma

i tak nie masz na czym stuncic

a co ja mam powiedzieć? mieszkam na wsi, nie ma tu nic, ostatecznie ujdzie półkilometrowy odcinek drogi z ładną nową nawierzchnią gdzie ruch jest naprawde żadko spotykany… ale i tak jest dziadowo…;/

wrona napisał:

w Gdańsku są dwie mega miejscówy , jedno to stary pas startowy ale i tak policja się czepia



Kiedyś tam jeszcze nie było tych betonowych przegród co ileś tam metrów... wtedy było lux miejsce :D

Kogud a myślisz że jak u mnie jestą tak samo, tyle że wszędzie dziury ewentualnie jeden właśnie krótki odcinek drogi na którym jest tam jakiś ruch,
Jaisu nie mam na czym bo nie ma miejscówki :lol:

U mnie tez nie ma fajnej miećscowki, a jak jest to w chuj mala albo krzywo jest. Chyba ze biedronka ale to tylko jak sa swieta i zamknieta jest xDD A co do gleb to ja się ciagle wypierdalam bo fajnie :lol:

Dywersant napisał:

Kiedyś tam jeszcze nie było tych betonowych przegród



z kąd o nich wiesz , na filmach się dopatrzyłeś??

Dywersant napisał:

co ileś tam metrów.



nie cos iles tylko co kilka set metrów ,

ten pas ma z 0,5 kilometra jak nie więcej a przegród są 4 albo 5 nie pamiętam