Wasze foty na dzidach

no kumpel, kocyk xD ogólnie łikend był lajtowy i nikt się nie czepiał oprócz pani Jadźki ktora mnie uczy chemi xDD

miód :smiley: jest co oglądać… :stuck_out_tongue_winking_eye:

Nie no, wstyd! Tylko jeden śmigał z żółwiem na plecach! :stuck_out_tongue: A jak wam się coś stanie? np. łup z słup :stuck_out_tongue:

ja bede sobie kupywal żółwia :stuck_out_tongue:

obejrzałem wszystkie :), nie no naprawdę Wam to idzie chłopaki :D! Dobrze, że fotografa mieliście :stuck_out_tongue:

Nie mielismy fotografa :stuck_out_tongue: Każdy z nas robil fotki :stuck_out_tongue:

nie nudzi wam się już to “stuncenie” xd
200 zdjęć i na każdym nic tylko gumowanie z tą różnicą że raz siędzicie na dupie raz na stelażu i tyle xd
nawet nikt stoppie nie robił tylko wheelie, wheelie i jeszcze raz wheelie ;/
Mi się już znudziło takie “stuncenie”
Może filmik nagrajcie będzie coś lepiej bo na zdjęciach to widać tylko jak skuter jest w pionie i nie wiadomo czy cyrcle ktoś kręci czy co robi każde zdjęcie takie samo, filmik dajcie ;p

Mafioz napisał:

nie nudzi wam się już to "stuncenie" xd
200 zdjęć i na każdym nic tylko gumowanie z tą różnicą że raz siędzicie na dupie raz na stelażu i tyle xd
nawet nikt stoppie nie robił tylko wheelie, wheelie i jeszcze raz wheelie ;/
Mi się już znudziło takie "stuncenie"
imik dajcie ;p




Bo jak tylko oglądasz a nie jeździsz sam na kole no to wiadomo że ci się to znudzi. Początki są zawsze trudne i wiadomo że każdy cieszy się z nowo ogarniętego tricku i robi foty ;-)

a ja jednak poprę Mafioza , ciągne to samo … zamiast jakieś Cyrkle,Stoppie to tylko Wheelie

pikus przecież krecil cyrkle i na stelażu i na siędząco, ale mam chujowy aparat i nie da się tak szybko fot cykac :stuck_out_tongue: Na razie żadnych fot nowych przez jakis czas :slight_smile:

to film nakręćcie ;p lepsze efekty nawet z głupiego wheelie niż na fotkach ;p
Pavel, no nie jeżdżę i jak czytam ten temat i wszyscy tylko na kole i kole to trochę się nudzi, nawet jakbym jeździł i stuncił to na pewno ciągła jazda na kole by mi się znudziła ;p
a znowu tam ich ze 3/4 było i każdy na kole, 200zdjęć i każde w sumie takie samo bo skuter na kole jedzie ;p zamiast 200fot byłoby 30 i to samo by było xD
zresztą ten cały stunt to taka chwilowa moda jak kiedyś na roxy wszyscy kupowali roxy bo to takie super itd a teraz jakoś mniej osób, moda na stunt naszła ;p

Mafioz napisał:


zresztą ten cały stunt to taka chwilowa moda jak kiedyś na roxy wszyscy kupowali roxy bo to takie super itd a teraz jakoś mniej osób, moda na stunt naszła ;p



Fakt, tu się z Tobą zgodze. 2-3 lata temu mało kto wiedział co to jest stunt :-P

A ty to cicho siędz!! udawałeś wczoraj ze chory jestes zamiast z nami jezdzic :573: :mrgreen:

No nie udawałem bo z chęcia bym sobie pojeździł :stuck_out_tongue: Ale przynajmniej mam trochę wolnego od szkoły :smiley: Nastepnej ustawki nie odpuszcze jezdzimy i chooi :sunglasses:

Pavel napisał:

Ale przynajmniej mam trochę wolnego od szkoły

eej ja też chce ! xd

cos z dzis

z dzisiaj :slight_smile:









Za dużo machasz/balansujesz nogami, przez co psujesz efekt :wink:

wrona, jak spisuje się ta zbrojaż :slight_smile:

zajebista przewiewna nie pocę się w niej w ogóle ale tez nie jest zimno , wygodna masa rożnych regulacji

miała być v’ka ale coś słabo wyszło :slight_smile: , i w ogóle na razie słabo mi to idzie :slight_smile:



ale tak naprawde to 2 tydzień treningów :slight_smile:


Edit fotka robiona parę godzin temu jescze w Polsce :((((