Wasze foty na dzidach

Jak bym miał na czym to bym latał, mądrzyć się mogę bo ogarniam temat i przerabiałem wszystkie błędy i po prostu je wytykam żeby było im łatwiej się uczyć, powinniście się cieszyć a nie mówić że mądruje bo mi nikt nic nie mówiłem a potem się od uczałem złych nawyków.


Uważajcie przy stopalach bo mój się tak skończył xDDD[/quote]

wiktor24 napisał:

rafal93, za bardzo się mądrzysz, a sam dałeś kilka fotek, a o promo które rzekomo było ani słychać...



ale nie to rzeczywiście widać że koleś się położył a nie cyrkle robi :)

No przecież widać nawet dla kogoś kto nie jeździł, że zaraz się wydupcy :stuck_out_tongue:

I jak dla mnie dobrze, że się tak niby “mądrzy” :slight_smile:

a może on kręci takie how low can you go? na siędząco :smiley:

Macie racje, to nie są żadne cyrkle i zupełnie się z tym zgadzam, to są jedynie nieudane próby uczenia się kręcić, ale słowa krytyki również się przydają, tym bardziej że wy jesteście doświadczeni a ja jeżdżę od nie dawna.

Jest dobrze, wieksze piony staraj się robic.

Stary pamiętaj :

-Wyższe piony
-Pełen luz
-Nie staraj się na razie wykonywać żadnych trudnych tricków poza jazdą prostą
-Ogarniesz wolną gume, dobrze, wejdzie Ci to w nawyk i bd git.
-Jak będzie pełna kontrola , wolna guma perfekt to możesz zacząć cyrcli się uczyć.

rafal93, dzięki za wskazówki, będe szedł tym tropem :smiley:

A i zapomniałem staraj się odchylić plecy do tyłu razem z głową, naprawdę jest wiele łatwiej .

i łokcie proste w kolanach … :stuck_out_tongue:
Nie no łokcie proste ! :slight_smile:

ty rudy siędź cicho bo jedyną gumę jaką ogarniasz to na rowerze

żyd nie przyklejaj się do kierownicy (na początku robiłem to samo zobacz parę stron wcześniej )


teraz się tylko przyklejam do kiermany jak chce zrobić wysokiego piona :slight_smile:

Ok, wielkie dzięki za wskazówki, dzisiaj już jeździłem chwile i idzie lepiej, później może jeszcze pojeżdżę i wrzucę foto albo filma.

RZID filma wrzuć :smiley:

Spoko jak nie bd lało i wyrwe flypa na stunt placz to będzie film :mrgreen:

wrona napisał:

ty rudy siędź cicho bo jedyną gumę jaką ogarniasz to na rowerze


kur*a wrona ... to ma 2 kółka i to ma 2 kółka to po pierwsze
po 2. łokcie nie mają być proste przy gumowaniu ? bo z tego co widziałem jak jeden na wsi robił długie gumy na KTMie to łokcie miał proste, ja na rowerze mam proste i ogólnie na prostych łatwiej utrzymać pion ... Ja też na rowerze niekiedy przyklejam łeb do kierownicy i jade na gumie prawie na pionowo więc mi tu nie pitol

RudY napisał:

ja na rowerze mam proste i ogólnie na prostych łatwiej utrzymać pion ... Ja też na rowerze niekiedy przyklejam łeb do kierownicy i jade na gumie prawie na pionowo więc mi tu nie pitol


Ciekawie to powinno wyglądać, łokcie wyprostowane a łab przy kierze :lol:

Robertus napisał:

Ciekawie to powinno wyglądać, łokcie wyprostowane a łab przy kierze :lol:


asdasd :P Akurat mówiąc, że łeb przy kierze to wtedy mam zgięte XD

wrona - jak jeszcze cośbyś miał do tych wyprostowanych łokci to:
http://www.youtube.com/watch?v=VgmPx-o3UJ0 <- w 0:50 widać to bardzo dobrze :)

Nie ma fot, nie ma filmu, bo linka gazu ma wszy i nie rosnę :evil:

RudY napisał:

widać to bardzo dobrze :)



na moje to on ma je lekko zgięte jak ja jeżdżę to też ma lekko zgięte .. ale kit nie ważne czekamy na foty i filmy :)

RZiD, jak na początek, ładnie jest :wink: ćwiczenie czyni mistrza… :stuck_out_tongue: