Wasz v max !

Lucek ja to wiem tylko to jest sprawdzone realnie jedźie 88 i na gps i przy innym samochodzie i na liczniku rozumie że może być fausz 5 km ale nie tyle ile napisałeś

To jest niemożliwe, chyba, że gówniarz co z klasy do klasy nie zdał zmienił cylinder na większy ;)

Lucek zapraszam na jazdę próbna he he wszystko seria pod bogiem :-) już nie jedną flacie tak wygrałem od niedowiarkow :-) ostatnio od mechanika w serwisie :-) też nie wierzył :-) sprawdził przejechał się i wrócił z flaszka :-) na dodatek zabrał kolegę samochodem który jechał 85 doszedł go i miał gps leszcze na moim liczniku przyczepione i pokazało mu 89

Kolego Damian Rysiek chyba czegoś nie zrozumiałeś,nic nie porównuję tylko chciałbym byś jechał koło mnie i kiedy miałbym na blacie na swoim 100km/h nadal byś był obok i pokazał że śmiga twoja włoszczyzna tyle.Bo ni ch...w to nie wieżę wiesz.....i w ogóle nie ma co w tym temacie widzę pisać bo wy tu wszyscy macie tak mega fantazje i takie osiągi z tych 50-tek że ja pie....lę.Miałem Kymco Vitality 2T kiedyś nowe i po dotarciu,odblokowaniu licznikowo szedł max.75km/h po prostej,a wy piszecie że 50cm skuty bez jakichś wielkich setupów i tuningów idą wam 100km/h ,albo lepiej!!Więc no comment po prostu i WIDZĘ TU SAMYCH BAJKO PISARZY i tyle k....a!Więc pisać to ja mogę z poważnymi i prawdę piszącymi kolesiami,a nie z kimś kto z bzyka 50cm robi pojazd co śmiga tyle prawie co 125 na wtrysku.Idąc dalej tropem waszych opowieść wyssanych z palce to moja X-max idzie 170km/h!!!Co oczywiście nie jest prawdą tylko tyle bym chciał by śmigała.A temat powinien się nazywać ''wasz urojony i oczekiwany V-max''!!

Kodi jesteś pewny tego 88-89km/h tak?!?!O.k robimy tak jadę obok ciebie furą i jak śmigasz tyle że na blacie w furze tyle jest to stawiam ci kratę flach!A jak nie masz to zabieram twojego skuta ze sobą,albo spalę go na miejscu ok?!?!Znam się na silnikach Chinoli i sprawdzam przez testem czy masz moduł wyłącznie sportowy!!Chcesz?!?!?!

Robert Nie widzę problemu tylko jeśli ma być dreszczyk emocji to ta swoją fure dasz mi w darowiźnie :-)

Jeśli to się okaże prawda

Chyba trzeba jakiś zlot zorganizować na torze wyścigowym i sprawdzimy co i jak :) Generalnie, to ja uważam, że do osiągnięcia określonych prędkości trzeba mieć zapas mocy i tu pewnych spraw nie przeskoczymy, chyba że bierzemy pod uwagę rozbieg ok. 10 kilometrowy z góry z korzystnym wiatrem, to wtedy nawet masa kierowcy ma znaczenie... Nie ma co się podniecać...:)

Yamaha TZR 2010. Moje wymiary 185 cm, 80 kg.

Zębatki 12/60:
95 km/h

Zębatki 12/47 (pod wiatr)
106 km/h

Obydwie wartości są takie jakimi pokazywał je prędkościomierz, gdyż, ponieważ nie mam jak zamontować u siebie GPSu ;).

Kolego Kodi wiem co to za model ten twoj Lingben i na tym 89 to masz w snach i tyle w temacie.W ch..a leciec to ja,a nie mnie robic!

Robert myśl co chcesz ale zdziwił byś się naprawdę byś się zdziwił jak nie jeden

gilera runner sp
70-ka na malossi.
reszta standard(z tego co mi wiadomo)
przed zmniejszeniem spalania bylo powyzej 5l. : v-max 97-101
po regulacji: v-max 95 pali od 4.1-4.5

lemonek napisał:

gilera runner sp
70-ka na malossi.
reszta standard(z tego co mi wiadomo)
przed zmniejszeniem spalania bylo powyzej 5l. : v-max 97-101
po regulacji: v-max 95 pali od 4.1-4.5

Masakra, jakie spalanie.

Seiandin napisał:

lemonek napisał:
gilera runner sp
70-ka na malossi.
reszta standard(z tego co mi wiadomo)
przed zmniejszeniem spalania bylo powyzej 5l. : v-max 97-101
po regulacji: v-max 95 pali od 4.1-4.5

Masakra, jakie spalanie.

Spalanie jest OK jak na 2T z cylindrem 72cm3.

Mój toros el loco 50 , jakieś tam drobne mody typu rolki,sprzęgło itp , licznikowe 70 - realne 60km/h i to bez wiatru musi być ;p
baotian - cylek 90, zmieniony wał, sprzęgło , wariator ,moduł ,gaźnik itp. Generalnie wszytko złożone od nowa , na nowych dobrych częściach.GPS-em nie mierzone - nie czułem potrzeby dokładnego pomiaru ale realnie myślę że koło 85-90km/h śmiga , przy czym spalanie myślę że też koło 4L łyka śmiało, bo po 100km wskazówka jest na samym dole.
Obydwa skuterki 4T
Jak tutaj czytam co poniektóre wpisy to zaczynam się zastanawiać po co tyle kasy pompowałem jak niektóre serie latają po 90km/h ? :)

220 km/h Kawasaki ZZR 1100.

izdebski12 napisał:

Seiandin napisał:

lemonek napisał:
gilera runner sp
70-ka na malossi.
reszta standard(z tego co mi wiadomo)
przed zmniejszeniem spalania bylo powyzej 5l. : v-max 97-101
po regulacji: v-max 95 pali od 4.1-4.5

Masakra, jakie spalanie.

Spalanie jest OK jak na 2T z cylindrem 72cm3.

zgadzam sie a nawet powiem,że jest dość małe.Po różnych rozmowach z ludzmi z podobnymi skuterami ,wraz z cylkiem 70-tką, wiekszość z nich ma spalanie w okolicach 5l i więcej....
No ale.. Za szybką i zwinną jazde czasem trzeba zapłacić ciut więcej...;-)

Inca lambross SE 2t limited edition 2009r. ,cylinder 70ccm(narraku alu) , regulacja napedu, ukladu paliwowego(w tym gaznik) i chlodzenia. 6l na 100km,v/max samochodowy: niesprawdzony, skuter zrobil 300km na tym setupie, dzisiaj jechałem za nissanem qashqai'em, który miał ok 88-92 na liczniku, ja jechałem zaraz na zderzaku za nim. Manetka na full, realne myślę 85 jechałem, max pojadę może 95 na prostej.

lemonek napisał:

izdebski12 napisał:

Seiandin napisał:

lemonek napisał:
gilera runner sp
70-ka na malossi.
reszta standard(z tego co mi wiadomo)
przed zmniejszeniem spalania bylo powyzej 5l. : v-max 97-101
po regulacji: v-max 95 pali od 4.1-4.5

Masakra, jakie spalanie.

Spalanie jest OK jak na 2T z cylindrem 72cm3.

zgadzam sie a nawet powiem,że jest dość małe.Po różnych rozmowach z ludzmi z podobnymi skuterami ,wraz z cylkiem 70-tką, wiekszość z nich ma spalanie w okolicach 5l i więcej....
No ale.. Za szybką i zwinną jazde czasem trzeba zapłacić ciut więcej...;-)

Nie wiedziałem, że 2t aż tyle pali. Teraz zdecydowanie jestem zwolennikiem 4t. Osobiście nie interesują mnie motory palące tylko co samochody. Każdy ma inny gust.:)

Kymco new dink 72cm3 cylek mcm wario naraku hs 6,5 rolki 75km/h przy 7500 80km/h przy 8000 tys oczywiście licznikowe