v-max waszych maszyn!

Świetnie pomysł;)
Ja uważam, że po doatrciu powinno się zdejmować wszystkie blokady, żeby nic silnika nie dławiła.

Mój Rox na serii miał 90km/h licznikowych...

Kymco Super 9 LC , przebieg 13150 km , v-max 85 km/h w tunelu ( tym dużym w Kato przed SCC ) we dwie osoby . ;-).

90km/h po prostej aprilia sr 50

Kymco Agility RS - V-max 75km/godz,a jeżdżę 60km/godz.

Mbk Booster Naked, (Tyl 12cali)
Model: 2007
Przebieg: 10tys km
v/max: 53km/h, jakieś 48km/h ? realne :P

Wywalona ślepa kiszka z tłumika, pierscien miedzy wariatorem a przeciw talerzem: 5,5mm (Pozostał :D)

Btw, nie spawałem nic, wystarczyło dobrze na imadle scisnac ;)
Tak to nie wiem gdzie jeszcze moze miec blokadę..
Tłumik nie ma zadnej zwezki.

Aa czekajcie, mam polksiezyc na cylindrze, ale tego juz mi sie nie chce szlifować xD

Inca Street 50 2T po zdjęciu locka na wario (ze 125 kilowymm słoniem :) ) leci 65-70 km/h

No waga ma główne znaczenie ładny wynik przy 120kg prawie jak 2 osoby.

http://moto.allegro.pl/item1079452997_aprilia_sr_50_tanio.html#gallery Ćiekawy ma przebieg ta apka i jeszcze jedzie 31000km

Przeciez ta apka ma 18 tys przebiegu ? :P
A co do przebiegu 31 tys - nic nadzwyczajnego . 3/4 skuterow co maja po 10-12-14 lat tyle ma , a czesto jeszcze wiecej .
Moja byla SRka 98' miala tez cos kolo 30 tys , obecny wlasciciel wymienil w niej tylko uszczelniacze na wale + reperaturka pompy wody i srka śmiga 90km.h ;-).

Po zdjeciu blokad polecialem 80km/h z lekkiej gorki, normalnie po prostej okolo 75km/h

Patrykk wiem że mozna nawet 42tyś apka zrobić ale tża pomału jeździć.

A wiem że moja apka sr50 z górki rekord miała 110km/h przy przebiegu 21000km.

60-65km/h jeszcze by poleciał ale nie chcę go tak cisnąć na dotarciu. Szerokości

Po wymianie cylindra na 70 cm 23:00 Wał Miedzeszyński 70km/h na prostej

Przy spadaniu w próżni do 200 km/h, a przy normalnej jeździe licznikowe 68 km/h;)

zippek quantum 2009 gt5 po wymianie modułu vmax 75 - średnio ide 50 py go nie żyłować - przebieg 2200km.

Zico Simpli 2 lata temu 74 na 50ccm.
Remont ogolny - sinilk keewaya cyl 65 wynik - niewiem.
Jak zrobie do konca to napisze ;D

Ja po tym mandaćie nie szarżuje pierdziele chciała policja dowód rejestracyjny zabrać

Właśnie zdjąłem kaganiec mojej ince i o dziwo byłem zaskoczony. Zrobiłem to "profilaktycznie" na miasto by mieć zapas koni pod maska a ona mi śmiga na prostej 60

INCA STREET 50 2T 60km/h (na prostej; zdjęty "kaganiec" - podkładka na wario) ale nie będę ujawniał mocy za często żeby mi dowodu nie zabrali.