v-max waszych maszyn!

Może w serwisie nie robili z samymi rolkami? Wiadomo na jakim poziomie mamy serwisy...

Też możliwe, jednak wydaje mi się, że przyczyna jest prozaiczna- nie mieli na stanie takich samej wagi rolek jakie wyjęli, więc wrzucili jakie mieli.

Kymco Dink50 - 85km/h (8000obr/min i blokada)

Piaggio NRG 1998 rok xD 90km/h, a z rolkami 6,5 i stozkiem prawie 115km/h ;D

Keeway F-ACT '08 60km/h zablokowany

Kymco Agility Rs 80km/h

70 kmph

135 kmh

Ładnie, a co to jest właściwie?

Kymco Grand Dink 250ccm 2001 :) z przebiegiem 49.000km :)

SYM Jet Sport X 50R
68km/h

Inca Street - zablokowana - 45km, z górki nawet 50:)

Humorystycznie:
Cisnę z pracy, 45 na blacie a ty nagle coś małego mnie wyprzedza :) Pizzamen :)zauważyłem że tłumik ma na drucie ale zapierdzielał że hej :) Chyba zacznę zastanawiać się nad zdjęciem blokad w Ince. Chociaż nie wiem czy coś to da:)

Wodzu, ona może iść bez blokad w granicach licznikowego 70km/h, czyli realnie 65km/h
Warto zdjąć Ince kaganiec;D

qazwsxedc wrote:

Wodzu, ona może iść bez blokad w granicach licznikowego 70km/h, czyli realnie 65km/h
Warto zdjąć Ince kaganiec;D

Na zegarze ma 80km/h ale te 65km/h - warte przemyślenia.

W razie czego korzystać z tego na codzień nie musisz, ale warto mieć na manetce jakiś zapas;p

Kymco Vitality 72km/h z zablokowanym jeszcze tłumikiem

Hugo, mówisz o kryzie czy ślepiej kiszce?

O wszystkim,mam zdjęte blokady z wario i gaźnika,tłumik był nie ruszany jeszcze.

To nie dobrze!
To nie zdrowe dla silnika jeśli włożyłeś większą dyszę, a dalej tłumik jest o mniejszym przelocie.
Według mnie, powinieneś go jak najszybciej odblokować: kryze możesz sobie sam "wydłubać", a kiszką jest więcej roboty-potrzeba spawarki i troszku umiejętności;p

Przejechałem już tak 1.5tys km,teraz odblokuje po 10tym :D