tylna lampa - zrob to sam

witam dzis niemialem co robic i wpadlem na pomysl aby ulepszyc swoja tylna lampe

co będzie potrzebne:
1.nozyczki
2.samoprzylepny papier
3.nozyk
4.podkladke np deske do krojenia
5.srubokret (do wykrecenia lampy)
6.2h wolnego czasu

krok po kroku jak zrobić:
1.wykrecic lampe
2.zrobić szablon
3.odbic szblon na papier samoprzylepny
4.wydrukowac jakis napis lub wzorek, można samemu narysowac ja drukowalem
5.wyciac wzorek w papierze samoprzylepnym
6.przykleic papier na lampe
7.założyć lampe i wlaczyc swiatla
zrobione:)

Fotki:




/proponowalbym przykleic moze się komus przyda

Dobrze zrobione dzięki za pomysł. :slight_smile:

Swietny pomysł !
Mam rozbitą lampę, jak ją posklejem i okarze się, że można ją uzyć to sobie coś takiego odwalę :smiley:

jak skleisz lampe to potem mozesz pasta wypolerowac wtedy będzie mniej widac ze klejona jest

pns, daj fotkę całego tyłu skutera jak wygląda w dzień

dobra ale jutro

[ Dodano: 2008-12-20, 21:51 ]
mam jeszcze jedna ale to juz wieczor zaraz podam linka

ok czekam


jutro zrobie będzie lepiej widac

sprytny gość z ciebie pns :slight_smile: muszę zmienić ksywę bo mi się nie zmieści :stuck_out_tongue:

Robertus, fotki dla ciebie

mnie osobiście się takie literki na lampie nie widzą wg mnioe to wt ale to oczywiście kwestia dyskusyjna PS. post nr. 1000 :slight_smile:

Ja milem coś podobnego w mojej apce :smiley: fajna sprawa tyko mi się znudzilo :smiley:

No dzięki bo kolega miał takiego samego sonica i chciałem widzieć jak to wygląda z dalsza. Ja może u siebie w chinolu coś takiego zrobię. A co sądzicie o tym jak byłby króliczek playboyaż, jak by to wyglądało?

kruliczek moim zdaniem lipnie fajnie gwiazdki wyglądaja, ale ja chcialem mieć napis zeby kazdy wiedzial kto jedzie :smiley:

Ja wkleiłem sobie hopki Hebo trochę słaba fotka ale widac o co be Tu linka -> http://www.bikepics.com/pictures/1454293/

W nocy faktycznie słabo widać, kolega ma w nrg znaczek batmana i na prawdę trzeba się dobrze przypatrzeć

Też się zastanawiam nad gwiazdkami tylko ja mam zasraną chińską technologie i żeby ten klosz wypiąć to muszę pół skutera rozkręcać.

Gesio, Lepiej by to wyglądało jak by cała lampa zaklejona a żeby sam ten wycięty znaczek Hebo świecił.
Ale i tak jest ok.

Ja to mialem chwilowo :smiley: bo zaraz zrobilem sobie lampę LED to wież a chciałem sprawdzić czy to wogule widać

Aha sory nie popatrzyłem sobie na zdjęcia.
Fajnie wyglądają te lampy LED pozazdrościć

Nie jest tak jak chcialem ale jak juz mi tak wyszła to niech będzie :smiley: lepsza tak niz seryjna