tylna lampa - zrob to sam

Kozak lampa. Jutro ją sobie zrobię w skucie. Zobaczę jak będzie. :roll:

Gesiu trochę małe te znaczki i slabowidoczne;/ Ziomek sobie króliczki playboy’a wykonał i efekt jest zaje*isty;d

PodLy, Lubartów jest koło Wrockaż:D


Ja bym króliczka nie robił. Ja sobie zrobię %%%

Patrico, To jak zrobisz to daj fotkę

fajnie cyferki na lampie wyglądaja jakby ktos mial naklejki na skuterze np stage 6 to sobie moze lampe zrobić z 6. ja chcialem logo stage 6 ale jest trudno i dalem sobie spokuj, i tak pewnie slabo by bylo widac.

Lubartów jest koło Lubilna;p w lubelskim więc do wrocka niezły kawał;p
a drugi kumpel wziął folie taką srebrną, tzn taką do piekarnika i przykelił na lapmy pod kątem, taki bad look mu wyszedł;p

Lampa zrobiona ale poleżała przez noc i się zaczęło odklejać :-/ :-/ jak myślicie czym ją zabezpieczyć przed odklejaniem??

ja mam na stanie klosz do neosa i jak świeci lampa to w tym kloszu wyświetają się loga stage6 czyli gwiazdki:P
ale teraz zmieńiłem na przezroczysty klosz, bo takie pisanie to kloszach jest zabronione, jak was pały łapna to może byc mandacik :stuck_out_tongue:

Nom też się zastanawiałem na tym. I mam pytanie do tych co mają już takie lampy czy się niebiescy nie przyczepią?

oj raczej nie co im do tego jest lampa jest swieci swieci i jest git mnie nie zlapali bo jeszcze nie jezdzilem od tej pory co robilem lampe

oj raczej nie co im do tego



lampa musi byc w takim stanie w jakim dostała homologacje. Kiedy przyciemniasz klosz, albo jakieś wzorki na nim naklejasz policja ma prawo zatrzymać Twój dowód rejestracyjny

hej sorry za mały odkop ale z tego można zrobić pseudo diody, nie
???

takie małe dziurki wyciąć w papierze i git :sunglasses:

niby można ale jakos mi się to nie widzi…

A jeśli policja np mnie złapie i będe coś takiego miał na lampie to mogą się doczepić???

z tymi diodami dobry pomysł ale lepiej by to wyglądało jakby np. takie kuleczki z papieru jak są takie małe po dziurkaczach ponaklejać na lampe a potem zamalować sprayem jakimś ciemnym żeby światło nie przebijało a jak trochę przyschnie to te kuleczki wziąść i poodklejać to by takie dziurki zostały w wafrbie i by mogło to fajnie nawet wyglądać.
a jak policja złapie to niby mają prawo coś zrobić bo według przepisów nie można maskować ani nic robić z lampą, ma być taka jak była oryginalnie, bo jak coś pozmieniasz to już może homologacji nie mieć ;p

Mafioz, te kuleczki to masakra by była żeby równiutko ponaklejać.

Kowal, te kuleczki to nie masakra tylko konfetti :stuck_out_tongue:
oj tam, ja chyba sobie pierdykne dwa duze koła i będzie ala sr :wink:

Kowal, zrobisz np. 2 rzędy takich kuleczek i starczy.
albo skombinować trochę większe te kuleczki.
a równo to nie problem, naklejasz cienką taśmę klejącą i klejisz kulki na równo z tą taśmą ;p

a policja mogla by zrobić cos jak by byl taki napis na lampie?

Lord-SonQer napisał:

a policja mogla by zrobić cos jak by byl taki napis na lampie?


Hmm jak napiszesz HWDP albo JP 100% to pewnie tak :-)