Tłumik

toznaczy musisz taką jakby komore rezonansowo zrobić wiesz po na początku wąski jest potem się rozszerza na środku jest szeroki a potem znów się zwęża i dajesz końcówkę i gitara :slight_smile:

[ Dodano: 27-01-2012, 19:37 ]
i musi być szczelnie zaspawany zeby spaliny nie uciekali :!:

[ Dodano: 27-01-2012, 19:41 ]
zeby spaliny leciały tylko przez końcówkę nie ?

i jeszcze jakbyś mógł fotki robić podczas prac, bo jestem bardzo ciekawy jak to wyjdzie :slight_smile:

Jak tylko się za to wezmę, zacznę foty robić :> Powiedz mi jakie rolki brać? bodajże rozmiar ich jest 17x12.

no rozmiar to zalezy od wariatora, ale mówię coś około 5-6 gram

Chodzi mi bardziej o firmę :smiley: Polinii ?

a to jak wezmiesz lepszą firme to tylko w żywotnosci jest różnica, ja jeżdze na tych najtańszych i też dają rade

Niby tak, tylko że najtansze ile ok. Pochodzą? 3 miesiące? A te z lepszej firmy?

to już zależy ile kasy masz :wink:

co wy pier…licie kuuuura -.-
Robicie sobie jaja z kolesia który się pyta o tłumik no ja pppiiieerr
ole

Te skutery z łańcuchami to jest magia na kółkach … Silnik też jest magiczny i na pewno nikt (żadna firma) nie robi do tego sportowych części.
Broń boże nie rób własnego wydechu o_O
I jakie kurna rolki jak to jest na łańcuch ? Tam nie ma wariatora przecież = nie ma rolek !
Jak już mówiłem - raczej nic nie potuningujesz bo takie skutery są w uj rzadkie …

no dlatego dostać nowy babmulator też nie będzie łatwo … ;/ ale z tymi rolkami to nie wiem po co goscia w jajo debile robicie !!

aaaa miało być tak pięknie…

Nie pozwolę się znęcać nad słabszymi !
Mój lud mnie potrzebuje !

Fshuuuuuuu <odlatuje poprzez wysunięcie ręki w góre>

Super… tylko jest taki mały problem, ja tam mam wariator ;>
PS:Dzięki Krzysiek, mam nadzieję że się ubawiłeś, robiąc sobie jaja z laika…

o ty no rzeczywiście tam od strony kopki mógłby znajdować się wariator

Pokaż mi foty bo nie uwierzę :stuck_out_tongue:

Dokładnie tam gdzie jest kopka, tam jest wariator, ciężko jest to zdjąć, ale poświęce się i za jakiś czas fotkę podeśle :>

To ja tego kurna nie ogarniam o_O
Jest i przekładnia skuterówa i łańcuch ? : d

Ale Wy jestescie mondzioły że nie wiecie jak to działa

Podobnie jak derbi gp1, od dzwonu sprzęgła idzie łańcuch który napędza koło.

że tak powiem “przekładnie” mam tam gdzie kopke :smiley: a kopke mam na 3 zębatki, i ostatnio musiałem dorabiać tą zębatkę bo zęb y pourywałem i na 4 zębach palił :D.
W tarnowie jest serwis Derbi i oni mieli tą zębatke, a tak to nigdzie :> Ale już dorobiłem, i
jest lajt, na sam początek jak już mówiłem kupie rolki ;>

[ Dodano: 18-02-2012, 18:16 ]
Mam tutaj dla was tą fote :smiley: