Tłumik

Potrzebuję dobrać, chociaż wątpie że się jakkolwiek dobierze do mojego skutera sportowy tłumik, ale warto spróbować.

do powitalni zapraszam :wink:

Napisz więcej, nie jesteśmy jasnowidzami i nie wszyscy śledzą Twoje poczynania ;p
Nie masz przecież limitu słów :wink:

Jaki model?

Pfff :smiley: Jaki model powiadasz ? jeśli chodzi o skuter, to kompletnie nic nie dopasujesz po marce. z tego wzgl. że to jest stary skuter, Derbi Furax tak dla rozjaśnienia. Apka, co chcesz wiedzieć ? :smiley:

Jaki silnik ? Jeśli nie wiesz to porób foty (silnika) z lewej strony skuta i ewentualnie przy cylindrze mocowanie wydechu kliknij

Wszystko, co pomoże Chłopcom Ci pomóc :wink: tak tylko zdjęcie wrzuciłeś i nic więcej ;p

Spoko, zaraz pójde porobię wam foty, jednak wątpie że będziecie wiedzieć, ale z chęcią pójde :slight_smile: Mocowanie wiem, w sensię uszczelka :smiley: Uff, wiem po prostu jaka uszczelka jest potrzebna :smiley: Bo kupowałem już.
Dobra, wiem jeszcze że gaźnik to Dellorto
http://www.picshot.pl/public/viewset/34388
Sorki że brudny :smiley: ale ostatnio jeździłem, inie było czasu go wyczyścić :smiley:

Kind3r napisał:

Sorki że brudny :D ale ostatnio jeździłem, inie było czasu go wyczyścić :D



to stary brud xD
ogarnij jakieś zdjęcia ogólne skuterka

a czy mógłbyś ech… chociaż pewnie nie mógłbyś; zrobić kilka zdjęć trocję dalej bo za blisko, i rozumiesz nic nie widać, a ten wydech to można by jakoś dopasować, chociaż nie, ale może… nie wiem… rozumieszł a ten skuter (?) to trochę stary jest, chociaż nie wiem, można by trochę więcej zrobić fot i trochę dalej bo zrozum ze nie widać szczegółów i wgl ten twój skuter na łańcuch jest dosyć ciekawy, mógłbyś… chociaż nie… ale mozesz założyć temat w worklogu jak będziesz tJUningował tego potwora, sportowy wydech duzo mocy daje i prędoksci, pomyśl nad tym :wink:

Ok, ale przyznam że jak na taki skuter, ma zajebisty zryw ;] Seria a z manetki wyrywa na koło o_O
Temat założę jak dużo kasy uzbieram :smiley: żeby to jakoś z czasem leciało. Idę porobie wam te foty z daleka i z bliska :]

Apka92 napisał:

ogarnij jakieś zdjęcia ogólne skuterka



właśnie :):

[ Dodano: 27-01-2012, 13:50 ]

Kind3r napisał:

Seria a z manetki wyrywa na koło o_O



jak trenujesz jakiś stunt to mozesz filmik nagrać 8-)

[ Dodano: 27-01-2012, 13:50 ]

Kind3r napisał:

ma super-ekstra zryw



w końcu jest na łańcuch :-)

także tego. nie umiem tego usunąć

spoko

http://www.picshot.pl/public/viewset/34394
Jest wgrane, napiszcie czy jest wgl opcja dopasowania jakiegoś tłumika. Pozdrawiam

pomogę Ci z fotkami,



















proszę :slight_smile:

Pozdrawiam
Nie wygląda to tragicznie, ale nie wiem, czy wiesz, o co mi chodzi, ale opcja chyba jest, bo wiem, jak Ci to powiedzieć, ale wiem o co chodzi, bo taka opcja chyba jest… bo rozumiesz… nie dostaniesz niczego, ten, no… firmowego… markowego… czy jak to się mówi… O! wiem! od tego modelu. Ale mam pytanie, bo nie wiem, czy mnie dobrze zrozumiesz, ale co chcesz osiągnąć wrzucając tutaj sportowy tłumik
pozdrawiam

btw klikaj “pomógł” jak pomógł ;p ->np Krzysiek z wrzuceniem fotek :slight_smile:

Apka92 napisał:

Pozdrawiam
Nie wygląda to tragicznie, ale nie wiem, czy wiesz, o co mi chodzi, ale opcja chyba jest, bo wiem, jak Ci to powiedzieć, ale wiem o co chodzi, bo taka opcja chyba jest.. bo rozumiesz.. nie dostaniesz niczego, ten, no.. firmowego.. markowego.. czy jak to się mówi... O! wiem! od tego modelu. Ale mam pytanie, bo nie wiem, czy mnie dobrze zrozumiesz, ale co chcesz osiągnąć wrzucając tutaj sportowy tłumik
pozdrawiam




dokładnie :)
pozdrawiam.

Sądzę, że dało by radę dobrać sportowy tłumik po uprzednim zdiagnozowaniu usterki skrzyni biegów. Podejrzewam, że padł ci babmulator każdego biegu i trzeba całą skrzynie rozebrać naprawić każdy bambulator i złożyć.

Przemas92 napisał:

Sądzę, że dało by radę dobrać sportowy tłumik po uprzednim zdiagnozowaniu usterki skrzyni biegów. Podejrzewam, że padł ci babmulator każdego biegu i trzeba całą skrzynie rozebrać naprawić każdy bambulator i złożyć.



tak samo myślałem ale nie chciałem się wypowiadać, bo wiecie... a moze i nie wiecie, ze na skrzyniach i babmulatorach się bardzo nie za znam :-|
pozdrawiam :):