TKR stunt opcja (koniec projektu)

patent z wywaleniem tego hebla to ci powiem później bo najpierw sam ze znajomym elektrykiem muszę pogadać jak to zrobić , a takie potrzebne rzeczy zostaną na kierze typu kierunki i klakson , a światła i rozrusznik pójdą na dól

jak usuniesz to, to jak będziesz jechał i niechcący naciśniesz rozrusznik, to wiesz co może się stac?

jak na chwile to nic się nie stanie, jakby za długo trzymał to już gorzej.

no to co może się stać , bo sumie kiedyś nacinałem , i nic się nie stało był tylko dźwięk , jak by nitro włączył ;p ale bendix był wyjęty :smiley:

wrona, ty lepiej nie kombinuj :wink: W końcu z jakiegoś powodu zrobili tak, że trzeba hebel przytrzymać by odpalić. Nikt tego nie wymyślił, bo np. nudziło się mu :stuck_out_tongue:

ee tam nadmiar bezpieczeństwa, już znajomy mi powiedział ze mi to zrobi :smiley: i starter będzie koło stacyjki :smiley:

jak znajomy taki zdolny to niech ci w stacyjce starter zrobi to by byl dopiero CUSTOM :smiley:

Właśnie … przekręcasz kluczyk i boom chodzi :slight_smile:

RudY napisał:

Właśnie ... przekręcasz kluczyk i boom


...koło odpada a wał bokiem wychodzi xDD
a tak na serio to byłoby ciekawie :P

tylko trzeba by bylo cofac kluczyk po odpaleniu do zaplonu to nie jest trudne zadanie tylko trzeba trochę pomyslec, a gasilbys na jakis przycisk typu ENGINE STOP :smiley: i hooj

można by tak zrobić zeby po przekręceniu kręcił przez ok 5sekund to wtedy by nie trzeba cofac kluczyk, a można by nim gasic :slight_smile: to by bylo fajne

pikus, ciekawi mnie twoja wypowiedz mozesz jakos konkretniej napisac jak zrobić ze po 5sec automatycznie się wylacza

a mnie się właśnie bardziej podoba z guzikiem , tak jak jest w nowych autach wkłada się kluczyk i używa się guziczka :smiley:

wrona napisał:

a mnie się właśnie bardziej podoba z guzikiem , tak jak jest w nowych autach wkłada się kluczyk i używa się guziczka :D



Błądzisz synu !

pns napisał:

Błądzisz synu !



dogłębniej wyjaśnij mi swoja odpowiedź :D proszę :D

wrona XD
chodziło mu o to, że mu się takie coś nie podoba i to jest głupie :stuck_out_tongue:

ja wiem rudy ale to chodziło… nie ważne , kurde teraz aby do grudnia, bo planuje dać bmx :smiley: i przerobić boczki

a i będę przerabiał tylna lampę, w nią wbuduje kierunki a te co teraz mam pójdą na przód :smiley: bo tamte schodzą razem z kierą :smiley: , tylko dajcie mi propozycje gdzie z przodu mogę dać te kierunki

EDIT
wybaczcie że tak odkopuje bez konkretnego upa :smiley:

pośrednio dzięki danielsonowi wpadłem na zajebisty pomysł : D

pod tym dziobem z przodu dam taki halogen http://moto.allegro.pl/item826667236_halogeny_drogowe_z_atestem_biale_i_niebieskie.html

lampe wypierdolę i dam siatkę , automatycznie będzie miejsce na chłodnice w przyszłości do racinga LC

No jasne a dzieki komu innemu ? a wszystko przez to ze ja sobie zamowilem podobne tylko na diodach :smiley: hhehe ale nic nie zdradze :smiley:

wrona napisał:

w przyszłości do racinga LC


Mogę Cię wyśmiać ? :D

RudY napisał:

Mogę Cię wyśmiać ? :D

zrob to :)
Choc hebo manston za grosze teraz jest ;D