TKR stunt opcja (koniec projektu)

Wrona nie słuchaj go on się nie zna xD

Pierd.ol wszystkich rob co chcesz !

Danielson napisał:

Pierd.ol wszystkich rob co chcesz !



popieram. Tobie ma się podobać a nie nam ;] ...

popieram. Tobie ma się podobać a nie nam ;] ...



no właśnie mnie się tak podoba , a poza tym gdybyście zobaczyli to na żywo to byście zobaczyli ze to nie wykonalne , zrobienie na równo

Edit dzisiaj będzie ostatni up aż do grudnia , kupiłem nowy pasek , nowe membranki , kominiare, później dam foty moich okładzin na sprzęgle to się uśmiećjecie ze to w ogóle jeździ , sprężynki mam najmiększe a łapie jakby co najmniej były te średnie, ale dziś może zakupie nowe sprzęgło :D

bad i nadkole wyrównam w grudniu , pomaluje na wiosnę , dziś dam też foty jak wygląda poskładany ,

i tak jak się zarzekałem powiedziałem że jak teraz będę w Polsce to zacznę customa i jest!!

lampe przednia zabieram do angli i tam przerobię ją na ledową :D

EDIT

lampy nie zabrałem bo nie miałem czasu ,do domu przyjechałem na ostania sekundę :( ale w grudni i ta jeździć nie będe bo śnieg to się zrobi :D

dziwne te foty wyszły ale nie miałem czasu zrobić ich w dzień , bad mi trochę na brzegach przebija ale da się jeszcze cienką warstwę szpachli podkład i farbę to przebijać nie będzie





aha i tu moje masakrycznie grube okładziny sprzęgła :D

to ciemniejsze to okładzina :D

No przez farbe nie powinno przebijać,
a mnie się tam też podoba nawet ten bad,
Ale te okładziny to przecież prawie nówki :mrgreen:
Te nowe sprzęgło to będzie seriaż

Te nowe sprzęgło to będzie seriaż



chyba tak , ewentualnie jakieś rms

To sprzęgło jest jeszcze dobre. Jakbyś widzial sprzeglo mojego kolegi :lol: Juz nie ma wcale okładzin i dzwon łapie za te szczeki od sprzęgła :lol:

Bad jest dobry co prawda do poprawki, ale ogólnie pasuje . Co do sprzegła prze kozak !

Na tej focie wygląda jak najlepszy skuter na świecie czyli rox xD

Nie no, bad w porządku :wink: Sprzęgło jeszcze nie jest takie złe :wink:

Kowal napisał:

najlepszy skuter na świecie czyli rox xD



rox to gówno :D

wrona napisał:

rox to gówno :D

100% prawdy !! nie wiem co ludzie w nim widza :D

Stylistyka od 90 któregoś roku ta sama a ludzie dalej się podniecają :D / wona

Danielson, wrona, mówicie tak tylko z zazdrości :smiley: Rox to jeden z najlepszych skuterów. Co z tego że stylistyka nie zmieńiła się od 1997 roku, skoro wciąż nikt jej nie przebił? :smiley:

Damianho napisał:

Danielson, wrona, mówicie tak tylko z zazdrości :-D Rox to jeden z najlepszych skuterów. Co z tego że stylistyka nie zmieńiła się od 1997 roku, skoro wciąż nikt jej nie przebił? :-D


wole mieć rozpadlonego peugeota w którego włożę trochę kasy i serca i będzie taki jedyny , a nie jest setki innych takich samych roxów :/ , za to kasę jaka miał bym seryjna roxane będę mieć bardzo ładnie stunigowane i po customieć tkr , na pewno wzbudzę większy szacunek i pożądanie wśród, ,,customerów" niż kupując seryjnego roxa , ale to był tylko przykład bo tuning robię dla siebie i nie zrażają, mnie wszystkie opinie dziadka który stwierdza że psuje skuter , i że się błaźnie się robiąc bada bo każdy to raczej poprawia światła a nie je pogarsza oraz że mam zawsze oddawać skuta do mechanika bo coś mogę popsuć. Nie zrażają mnie również opinie starszego jak to mówi że skuter wygląda jak gówno że to i tamto mu się nie podoba on by zrobił inaczej i ze jak wyjadę na ulice to ma się tez podobać ludziom , a nie tylko kumplom. Ale za przeproszeniem do cholery jasnej jak będzie miał swój skuter to se będzie go robił jak chciał i jak będzie chciał to se będzie zakładał tematy na forum , na jaki kolor pomalować mój skuter. Niektórzy znajomi się dziwią , po co tyle kasy w niego pakuje, bo to do h*ja moja pasja , ja im zawsze odpowiadam że jak coś to mi się 50% zwróci a im za papierosy zwróci się gówno, niedługo kończę projekt (mam nadzieję ze do wakcji dam rade) i przerzucam się na moto , ale skutera i tak nie sprzedam za dużo kasy i serca w niego wpakował . Niektórzy mogą pomyśleć że jestem walnięty na łeb , pasja pasja ale to tylko pier.dolot na kołkach

ALE MAM TO W DU.PIE !!!!!!!!!!!! może to wyjazd to Anglii spowodował to że ,tak mi padło na łeb " albo po prostu taki już jestem

Normalnie ludzie pasjonatów nie rozómiećja :stuck_out_tongue: Nie przejmuj się ludzmi rób co chcesz wazne zebys ty z tego radosc czerpał :stuck_out_tongue: Nie wszystko w zyciu musi się opłacac :slight_smile:

Masy rację, ale ja mając kiłeja nie chciałem pakować w niego kasy, bo to i tak chinolec. Teraz jak mam roxa, też nie chcę pakować kasy, bo na wiosnę chcę go sprzedać i kupić inne moto. Gdyby kiłej nie był w tragicznym stanie po wypadku (przód i tył krzywy) to prawdopodobnie miałby teraz minarelkę. Rozumiem pasję do motocykli, ale można ją też wyrażać w inny sposób, np. odkładając na nowy motocykl każdy grosz, a nie co piątek wypijać oszczędzone pieniądze.

Danielson napisał:

wrona napisał/a:
rox to gówno :D
100% prawdy !! nie wiem co ludzie w nim widza :D



Danielson z bw's jest zupełnie tak samo, a jednak go kupiłeś, a bws jest nawet starszy bo od 80 któregoś

No własnie bws byl 20 lat produkowany i z wygladu roznily się lagami, kolami i hamulcem przednim

Zeby nie było Ot co do trekera to jest wypas bo w sumie wygląda jak kaczka ( jak i bws) i dlatego jest fajny :smiley:

wpadłem na dziki pomysł :smiley: proponowałem to Danielsonowi ale tego nie zrobił :smiley: chyba znowu załże BMX’a tylko tym razem zrobię z mostka rowerowego , bo nie ma żadnego fajne krótkiego mostka i puszce kable przez kierownice , albo wszystko co możliwe to zwale z kiermany i dam w plastik przed nogami :smiley:

aha i usunę ten patent że trzeba trzymać hebel przy odpalaniu z rozrusznika

Oooo :> Wszystkie przełączniki kiedyś w swoim Derbiaku miał wapster. Niby wyglądało to dosyć dobrze ale trochę nieporęcznie mieć te kierunkowskazy tak daleko ;p
Jeśli masz tak jak on, chyba że źle zrozumiałem :stuck_out_tongue:
a ten patent z hamulcem to jak się da usunąć ? Bo też bym chętnie to zdegradował ;p