TKR stunt opcja (koniec projektu)

hahahaa :smiley: oświećcie go :slight_smile:

Nosz kur*a od początku nie lubiłem tej komendy :573: :lol:

Lucek - to taka komenda która wyświetla nazwę użytkownika zalogowanego na kompie :smiley: Czyli u ciebie pokazuje Lucek92 u mnie RudY itd. :stuck_out_tongue:

Upsss…
Sory?? :smiley:
Moc [code:1:a98f3be7b9][you][/code:1:a98f3be7b9] jest wielka :smiley: :smiley:

przepraszam Cie wrona ale nie jestem w temacie, wiem ze chodzi ci o wariator :frowning: do 10’tego bede pił jak p***jeb nie pytaj dlaczego, jak pojdzie po “mojej” mysli po 10’tym Ci dam odpowiedź , ale wierze ze dasz rade samemu
Pozdroo

JacoPL napisał:

przepraszam Cie wrona ale nie jestem w temacie, wiem ze chodzi ci o wariator :( do 10'tego bede pił jak p***myble byble nie pytaj dlaczego, jak pojdzie po "mojej" mysli po 10'tym Ci dam odpowiedź , ale wierze ze dasz rade samemu
Pozdroo




hahahaha, a ten nie zajarzył. Ej nie pij już :D!!!

wrona napisał:

lepiej niech wypowie się krzysiek508



a więc :D

mam multivara i roli 6,5 sprężynki niebieskie (sprzęgło seria) i ładnie rusza, równo jedzie.

acha. mam także seryjną spręzyne dociskową bo czerwona malossi była za twarda.

SiWy napisał:

Multivar lubi ciezkie.


no nie jestem tak do końca w tym przekonany. ;-)


myślę ze możesz mieć za twardą sprężynę dociskową.

[ Dodano: 01-11-2010, 11:38 ]

wrona napisał:

lepiej niech wypowie się krzysiek508 bo on ma pojęcie na ten temat



tylko powiedz precyzyjnie o co chodzi, co mam napisać.

hhahahaah :smiley: wiedziałem że to dobry pomysł

a tak w ogóle , to mam malossi biała a ona jest mięciutka

wrona napisał:

hhahahaah :D wiedziałem że to dobry pomysł



Czy to jakaś aluzja w moją stronę ?

wrona napisał:

a tak w ogóle , to mam malossi biała a ona jest mięciutka



a jakie masz sprężynkiż

krzysiek508 napisał:


Czy to jakaś aluzja w moją stronę ?



tak jakby :D , poczytaj se temat :) :lol:

krzysiek508 napisał:

a jakie masz sprężynkiż



ale sprężynki nic do tego nie mają , odpowiadają tylko za obroty z jakich skuter startuje

wrona napisał:

tak jakby :D


:-/

wrona napisał:

odpowiadają tylko za obroty z jakich skuter startuje



nie koniecznie. bo jeżeli masz twarde i sobie jedziesz, puszczasz gaz to wtedy mogą one "wysprzęglić" i zanim znowu okładziny dotkną dzwona, to masz full obroty a gówno jedzie.

[ Dodano: 01-11-2010, 11:57 ]
wogule powiedz kurwa oco chodzi. co ? nie chcesz żebym pisał w twoich tematach i na tym forum ? czy kurwa o co ?

hahahahahhahaha
Tak to jest nie czytać poprzednich postów.
krzysiek508, mod se jaja robi :stuck_out_tongue: :smiley:

Krzysiek spokojnie

poczytaj trochę wyżej użyłem komendy [.you] (bez kropki)

a nie rozumiem twojej teori ,wysprzęglenia", do puki skuter nie zejdzie do jakiś tam obrotów sprzęgło nie puści , a żeby zszedł to owych obrotów , trzeba zwolnić , bo jak jedziesz to w tym momencie jak by dzwon trzyma sprzęgło i nie pozwala mu puścić bo za szybko się obraca , i tu się koło zamyka , sprzęgło , nie może się wysprzęglić pod czas jazdy , silnik musi zejść do odpowiednich obrotów a co się za tym wiąże trzeba zwolnić , jest tylko jedna opcja , żeby ,wrzucić luz " przy dużych prędkościach ( ryzykowne :slight_smile: musisz zahamować na tyle ostro aby koło stanęło w miejscu , przetrzymać go tak z 2-3 sek i puścić w tym momencie lecisz na luzie:) , tylko nie polecam dodawać gazu bo szarpnie cie tak jak byś zrobił redukcje z 3 na 1 :slight_smile:

Ja tak kiedyś robiłem keewayem xD

kolejny raz powtarzam: to taka komenda która wyświetla nazwę użytkownika zalogowanego na kompie :smiley: Czyli u mnie RudY itd. :stuck_out_tongue:

dobra teraz zrozumiałem :d

sorry ale dość ciężko mi coś z czajić :smiley:

ale dalej nie wiem cob ze nie udaje Ci się wyregulować :-/

taki skromny upik , tylnią lape wywale i niżej na tym zagięciu przyjdą dwa paski led (2 min temu zamówione http://cgi.ebay.co.uk/2-x-24-LED-24cm-led-strip-light-all-style-cars-red-/160450261457?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item255b94b1d1) , jedne zwykłe drugie stop , a miejscu lampy zrobie nowy stelaż , taki masywniejszy i troszkę dłuższy , bo tym strasznie ciężko przytrzeć , raz mi się udało , ale prawie i tak mnie przeważyło na plecy i zjechałem dupą po siędzeniu na ziemieć.

a co zamierzam jeszcze zrobić , to tylko crashe pod podłoge , 12" jeszcze na przód , nakolcowac laczki , i w ten skuter już nie inwestuje , bo w wakcje idzie na sell , i po wakacjach duże moto , miała być senda ale wole poczekać popracować chwile w UK w wakcje robie prawko , i powakcjach będzie duży motung


diody widziałem jak świecą u znajomego w aucie i efekt jest zajebisty :smiley: w słońcu widać je normalnie a nocy biją po oczach ;p

wrona napisał:

i po wakacjach duże moto



też będziesz stuncić ?

krzysiek508 napisał:


też będziesz stuncić ?



głupie pytania zadajesz :D pewnie trochę potrwa zanim ogarne dużo moto , ale na pewno nie będę trzaskał powerów :D , kiedy taki typek myśle w moim wieku wpadł na pas w full preclu 636 i się wkurzył jak zobaczył piździk na kole i walił tak śmieszne powery że szok , to tak wsiowo wygląda , koło ledwo co mu się podnosiło i tylko łydydydydydy

wrona napisał:

w wakcje robie prawko , i powakcjach będzie duży motung




W polsce chcesz robic to prawko? jak tak to raczej juz nie masz na co liczyć :-D bo te geje z rzadu juz uchwalili nowe przepisy na prawo jazdy wiec jeszcze trochę i wejda w zycie :lol:

to zrbie a2 , trudno , za brak kategorii jest tylko max 300zł