TKR stunt opcja (koniec projektu)

masz w dziale stunt :slight_smile: kilka fotek :slight_smile:

rytualnie odświeżam (1-2 tyg po powrocie z PL) temat jakimś gównem :slight_smile:

i powiem wam że jak będzie mi pasować to będę miał taką stopkę boczną tylko czarna za 30 zł :slight_smile:

wrona napisał:


i powiem wam że jak będzie mi pasować to będę miał taką stopkę boczną tylko czarna za 30 zł :)


a czym się ona będzie różnić od oryginalneją xD Stopka jak stopka seria czy "tuningowa" ;p Jak chromowana to widać różnice a tak to nie raczej ;p identyczną prawie mam w keeway tyle, ze czarną

Mafioz napisał:

a czym się ona będzie różnić od oryginalneją



ale ja mam tylko centralkę :)

yyyayy chyba, że tak ;p

Na chuj ci stopka, prawdziwa stunt suka nie ma wcale stopki!!!

Ale to nie jest prawdziwa stunt suka!

SiWy napisał:

stunt suka nie ma wcale stopki!!!



ale nie wszędzie jest ściana , a jak go kładę na glebie to potem muszę pięć razy kopać bo waha z gaźnika ucieka

Stopka baczna to dobra sprawa niema co. Jak taka za 30zł to bierz, za tyle to sam bym sobie kupił taką

tłok rozwalony kawałka pierścienia nie ma … a po drugiej stronie rozwaliło przestrzeń pomiędzy pierścieniami (fajny spaw się zrobił u góry tłoka)





cylek tylko jedna delikatna rysa ledwo wyczuwalna pod palcami (ale i tak do szlifu idzie)

skuter zostanie juz taki do konca jedynie to klata pod podłogę , obcięcie mocowań na kiermanie , i szlif, oraz porządna regulacja i mam wyjebane bo władowałem w niego kupe kasy a wygląda jak śmiećtnik i jedzie jak śmiećtnik , a niech chociaz dobrze jedzie … i tak zostało mu pare tygodni jazdy bo wracam do UK i tyle co bede tu przyjeżdzał raz na 1,5 miecha , a na przyszłe wakcje juz zostaje na stałe, i kupuje f4 albo f3





wrona napisał:

a na przyszłe wakcje juz zostaje na stałe


Ciaci wronuś :)
Szkołę skończyłeś czy jak ? ;)

Sweeeet ! :D

To przez co ten tłok tak wygląda Co smarowania przez chwile nie miał ?

RudY napisał:

Ciaci wronuś :)



??

szkołe skonczyłem teraz ide na kurs mechaniki motocyklowej i wracam

MAM WYJEBAnE na te chujową Anglię

wrona napisał:

MAM WYJEBAnE na te chujową Anglię


Dobrze ma to mu nie pasi, w Polsce by Ci nie płacili za chodzenie do szkoły i Ty jeszcze narzekasz xD Co za człowiek oO
Ten tłok to faktycznie jakbyś bez oleju jeździł tak wygląda ;p

chuj wie … może zapomniałem wlać oleju …

wrona napisał:

wacuś wie ... może zapomniałem wlać oleju ...


Bez komentarza :mrgreen:

cylek juz w szlifierni jutro jadę po tłok zaciertexa , ale i tak se nie pojeżdżę bo , szlif będzie dopiero w przyszłym tyg … a mnie już nie będzie i cyla obierze dziadek , dopiero następnym razem złoże

w takim stanie go zostawiam , teraz najwyżej poczyszczę se silnik po dopieszczam go itp

Spitoliłeś sprawe :{
Ostatni tydzień i se nie pojeździsz :{

on stoi na centralnej stopce czy mi się tylko wydaje ?

Przecież stopki centralne są do silnika montowane :stuck_out_tongue: