TKR stunt opcja (koniec projektu)

wrona Jeśli lusterko ma niebieskie szkło to mam to same :smiley:
Co do nadkola to nie wypowiadam się :smiley: Teraz widzę ZX zmieńił barwy na Yasuni :smiley: Widzę że masz 100 sposobów w ciągu sekundy ! Nie skończysz tego na bank … Co jutro przyjdzie na myśl ? :smiley:

wilus88luki napisał:

Widzę że masz 100 sposobów w ciągu sekundy !



nie prawda! <foch> ;p poprostu poprawiam wszystko to co zrobiłem źle , nadkole było zrobione na hura i nie przemyślanie i całe zerwałem :D a wloty w nadkolu nie będą ,,3D"

wrona napisał:

a wloty w nadkolu nie będą ,,3D"

a ostatnio mialy byc :roll: :roll:
Oj patryczku patryczku :)

Danielson, czytaie ze zrozumieniem się kłania :smiley: 3d maja byc na boczkach :573:

:smiley:

Ale na nadkolu tez zrob ! :smiley:

I dobrze że rowalil to stare a teraz robi porzadnie chociaz będzie to dobrze zrobone a nie tak jakos do du…

Dupa z wlotow bo multi szlifierka mi poszla (nie wiem czy napisalem posta w odpowiednim miejscu bo pisze z koma a on jest posrana)

Ja wycinałem gwiazdke w neosię zwykla szlifierka wiec dla chca cego nic trudnego :stuck_out_tongue:

powiem tak nowe nadkole schnie , wymiary na crashe już ściągnięte coś miałem jescze napisać ale zapomniałem , jutro będą foty nowego nadkola :smiley:

Po co ci crashe, to ma być do stuntu?

to ma byc wszystkiego po trochu czyli custom na jednym kole :lol:

znaczy gibać będę chciał na pewno :smiley: dzisiaj dam foty nowego nadkola :smiley: zrobionego z samej maty i szpachli bez kartonu :smiley:

wrona napisał:

znaczy gibać będę chciał na pewno :D



Z custome nie ma stuntu bo wszystko ch.j strzeli :D tzn Twoją Ciężką prace :D !

wrona napisał:

zrobionego z samej maty i szpachli bez kartonu :D



powodzenia Ci życze :D z reszta zobaczysz sam o co chodziło :D

wilus88luki napisał:


powodzenia Ci życze :D z reszta zobaczysz sam o co chodziło :D



bo cholere karton



EDIT

to powiem wam tak teraz żadnych fotek do lutego nie będzie, ewentualnie zrobionej lampy z kierunkami bo wziąłem ją ze sobą , w lutym będzie gaźnik 17,5 , oraz crashe , także wykończenie nadkola (zapomniałem o fotach nowego nadkola) już jest prawie gotowe :D

a co do stuntu to już powoli ogarniam latanie z nogami na podłodze , fotek nie mam bo mam jeszcze parę fajnych fotek z nogami z tyłu , ale to dam do działu stunt

taka fota na odswieżenie żeby was wkurwić :smiley:

Wygladasz normalnie jak karolak w 39 i pół :smiley:

nieee on wygląda jak zwyczajna pospolita Polska jednośladowa Wrona :roll:

Adverion napisał:

nieee on wygląda jak zwyczajna pospolita Polska jednośladowa Wrona :roll:



chodziło mi o ta kurkę i bluze ziomek :573:

aaa nie no spoko ale nawet jeśli patrzeć na kurtkę itd. zresztą na całe zdjęcie to wygląda jak wrona :!: :mrgreen:

wrona napisał:

Wygladasz normalnie jak karolak w 39 i pół :-D


Wiedziałem, że kogoś mi przypomina ! :D

SiWy napisał:

kurkę


Tak ... i kogut :D