TKR stunt opcja (koniec projektu)

wrona napisał:

nie mam miejsca w walizce


Kup większa :-P

karp napisał:

wrona napisał:

nie mam miejsca w walizce


Kup większa :-P




Posłuchałbym go

Przemas92 napisał:

karp napisał:

wrona napisał:

nie mam miejsca w walizce


Kup większa :-P


Posłuchałbym go


A ja bym potwierdził :)

Chłopie ... bierzesz plastiki i już Ci się nie nudzi w angolii ...
A tak nuda i tylko o skuterku możesz myśleć :/
Ani żadnych upów ani nic :/

sorry za OT ale się zastanawiam jak te wloty wyglądają te 3D może mi ktoś powiedzieć pokazać ??
To coś takiego jak na tej masce ? http://www.renault19.pl/forum/attachments/edzio_2.jpg

No może chce zrobić po prostu takie wystające jakieś, a nie tylko wycięte …
Albo jeszcze coś innego bo to wrona jakaś :slight_smile:

Tak, adi raczej o coś takiego, albo coś jak jest na boczku i koło nóg w Speedfight’cie 3.

znaczy nie wezmę plastików bo są za duże a poza tym mogę wziąć do samolotu 15kg tylko :frowning:

a te wloty to chce wyciąć trojkąt ale nie do końca i tam gdzie nie będzie uciete, podgrzać i podgiąc do środka potem boczki zrobić żywicy potem rozrysuje w paincie "D

Ty, przecież 2 boczki to z pół kilo ważą.

ale sa za duze a poza tym ie zabiore i tyle nie chce mi się wam tłumaczyc :smiley:

Dygasz po prostu :smiley:

to wyslij kurierem boczki do uk i gitara ;p

To weź bosza XD poobcinaj je na kawałki i wtedy się zmieszczą do walizki :smiley:

Nie no wykombinuj coś bo jak w UK masz tyle wolnego czasu to mógł byś tam coś ciekawego wykminić z plastikami :stuck_out_tongue:

kamil102 napisał:

To weź bosza XD poobcinaj je na kawałki i wtedy się zmieszczą do walizki :D



Weż chociaż daj spokojnie się położyć do łóżka, a nie rozwalasz na sam sen :D Słowo "boSZ" zabija wszystko :D dobra co do tematu zeby spamu nie bylo ;D

Troche dupnie masz że nie możesz wszystkiego zabrać, tak już custom by się może kończył a tak to stoimy :D

Wrona cos pewnie przemyca do Angli temu nie moze bradz dodatkowych kilogramów :stuck_out_tongue:

karp napisał:

Wrona cos pewnie przemyca do Angli temu nie moze bradz dodatkowych kilogramów :-P

czlowieku on pol miećsnego przemyca

Danielson napisał:

karp napisał:

Wrona cos pewnie przemyca do Angli temu nie moze bradz dodatkowych kilogramów :-P

czlowieku on pol miećsnego przemyca



I nabiał w portkach! Tak, ze ilość jaj się zgadza :-P

Lustereczko powiedz prze cie kto jest najpiękniejszy na świecie (foty robione w mojej małowniczej piwnicy)





obróciłem silencer tak ze nie widać :-? logo zx potem dam fote :smiley:

rozwaliłem to nadkole i robię nowe, będzie z wlotami , mate już położyłem jutro szpachlowanie


jest fot ale robione komem :smiley:

wrona napisał:

rozwaliłem to nadkole i robię nowe


Idiota :D

RudY napisał:

wrona napisał:

rozwaliłem to nadkole i robię nowe


Idiota :D



Żeby tylko :P

Dobrze zrobiłeś ;D wloty na nadkolu będą 3D? :->