Testy odświeżonego Jednoślad.pl

Cześć. Czy ktoś z Was jest zainteresowany testowaniem nowej platformy? W chwili obecnej 80% zaawansowania prac.

http://nowy.jednoslad.pl/grupy/dla-poczatkujacych/forum/

Się tam wbiłem i buszuję :-)

A można tam zalogować się dzięki facebookowi ?
................................

_________
Można też nie ładować linków pozycjonujących bo jakiś administrator zablokuje ci konto.
Co się właśnie stało.
Wombat.

ha ha ha ha ha
się zorientował....

całkiem ciekawie sie zapowiada:P

Zulus napisał:

Się tam wbiłem i buszuję :-)

Czy prócz (póki co) wolnego działania dostrzegacie Waszym zdaniem jakieś problemy? Przejrzystość, nawigacja, funkcjonalności? Czy Waszym zdaniem zwłaszcza nowe forum będzie przyjaźniejsze dla Was?

Stare zgredy już się zżyli ze starym forum ale dla nowych będzie przyjaźniejsze nowe.

Trochę mi brakuje podglądu najnowszego wpisu w danym wątku. No i ustawia odczyt na początku, a nie na ostatnim wpisie...
Ale generalnie działa i jest OK. Wcale nie tak bardzo wolno :-)

j.w.
no i podział jest zbyt duży. Motocykle, Motocykle 125, Skutery motorowery i motocykle Junak.. itd
Część to olewa a część się gubi - za dużo szufladek a część tych szufladek podobna.

Powinno być:
Ogólne
Techniczne 50cm
Techniczne
Odzież i Akcesoria
Ogłoszenia
Off topic

rozdrabnianie tego to sztuka dla sztuki.

Się rozwija,zobaczymy dalej bo to nie koniec prac…

Pierwszy raz wszedłem na to forum i odczucia pozytywne na starcie.
Co bym zmienił? Tytuł danego tematu/działu lepiej gdyby był pisany BOLD-em, bo zlewa się z opisem działu; czcionka ta sama i kolory są prawie takie same; źle się to czyta.
Jak znajdę więcej to dam znać. Na razie OK.

Ok, to warte przemyślenia. Ten podział to jeszcze z zamierzchłych czasów boomu na 50 ccm, pamiętasz?
A jak moderacyjnie?

moderacyjnie nie wnikałem jeszcze.
A co do podziałów - to przecież zawsze kiedy okaże się że jakaś tematyka kwitnie i dominuje np forum ogólne to zawsze można stworzyć odpowiedni dział i posty tam przenieść.

Masz rację Wombat.

nie mam uprawnień bo nie widzę żadnych narzędzi

Ja też:(

Wombat napisał:

nie mam uprawnień bo nie widzę żadnych narzędzi

Faktycznie. Już macie.

I gitara:)

ja nie mam. żadnego guziczka Edytuj/Zabij/Zabij wszystko/Zabij tych na litere N... itd