Tak nie może być

Wrona cicho on jest nowy :wink:

KRUKOL ! ZMIEÑ ŻEBY TU SIÊ POSTY NIE LICZYŁY !!!
KRUKKOOOOOLLL ! SŁYSZYSZ !?

I potem możemy tu spamowac ile wlezie … poza tym tu to nasze więc można pisać co się kce ;p


Nawet nie wiedzialem ze się tu posty nabijaja xD

RudY napisał:

I potem możemy tu spamowac ile wlezie



to nie jest dział do spamu tylko do organizacji między modami ;p

wrona napisał:

to nie jest dział do spamu tylko do organizacji między modami ;p


Weź koleś wrzuć na luz :D
Za bardzo się tym cambridgem chyba przejąłeś ;D

kurde widzę, że wszyscy się tu nadgorliwi nagle zrobili. Miało być trochę ogarnięte ale normalnie bez ekstrawagancji

O to to … o tym mówiłem ;]

teraz to się jeszcze większy burdel robi niż był tak nawiasem, przynajmniej między modami zamieszanie że…
Nie pamiętam że gdy odpowiadałem w jego temacie to że w koszu już był albo ktoś wywalił go do kosza podczas jak pisałem…
poza tym czemu poleciał do kosza, temat jak 70% innych w nonsensię i tak samo temat z naszą klasą i połowa innych również mogła by polecieć do kosza. bez jaj ;/

no kurde ale on pisze jak zrobić tło w PowerPoincie bez przesady to niech se poszuka na Googlach ;/ teamat a np temat o nk jest dobry

Taksamo można powiedzieć na tematy o składaniu kompa “poszukaj se w googlach” a takich chyba z 5 tematów jest, może mniej bo ze 3 usmołem.
temat “dowcipy” też poszukaj se dowcipów w googlach
jakby tak mowić każdemu “w googlach se poszukaj” to by tu żadnego tematu w serwisie nie było bo jakby wpisać w google o co chodzi to na 90% coś wyskoczy.
albo jaki ma sens Twój temat “luntek” bo według mnie też nie ma.

fajnie się dziewczynki kłócicie :lol:

no lwasnie ogarnijcie się :stuck_out_tongue: bez fochow mi tu :stuck_out_tongue: macie robic swoja robote ale na luzie :stuck_out_tongue:

Mafiozie moj drogi

wpisać w google o co chodzi to na 90% coś wyskoczy.



tak samo można powiedzieć ze wszystkie informacje, na tym forum można znaleźć w googlach , musisz nauczyć się rozgraniczać sensowne tematy od bezsensownych , tematy o kompach np były beznadziejne ale jak ktoś już założył to mogli wszyscy w jednym pisać a nie tak jak powiedziałeś zakładać 5 temat, o luntku był dal funu, żeby można było się pośmiać i nie tylko , podyskutować na ten temat itp bo jak dla mnie to koleś ma downa…ale nie ważne , dowcipy to także to taki nasz team z ulubionymi dowcipami


poporstu dla mnie sensowne tematy w nonsensię to takie które cały czas beda się trzymać a nie ktoś da 3 wypowiedzi koniec … dowcipa zawsze ktoś dorzuci. Dobra temat o Luntku może się wyczerpać , pomimo ze ze ten debil wiecznie dodaje nowe filmy , temat o babeczkach: z kobietami widzimy się codziennie , i codziennie zaskakują nas czymś innym a poza wiadomo ze płeć męska zawsze będzie mówić o kobietach to jest nie wyczerpywalny temat

dobra dupa rozpisałem się idę spać

wrona napisał:

poporstu dla mnie sensowne tematy w nonsensię to takie które cały czas beda się trzymać a nie ktoś da 3 wypowiedzi koniec ...


czasem w nonsensię ktoś zakłada temat bo czegoś nie wie i potrzebuje konkretnej pomocy a do innego działu taki temat się nie nadaje więc 3 posty temat rozwiązany więc po co dalej go ciągnąć?

a z resztą... kij, każdy ma inny tok rozumowania - trudno.
Nawiasem ten temat też już traci sens i się offtop robi xD

Dziewczynki zróbcie sobie po minetce i spokój juz :*

huja to nieusuwany nic tylko tematy typu mieszanie zupy łokciem

A mi się nawet tego czytać nie chce …

lubicie naleśniokiż


Uwielbiam siwusku spamerku:P

No weź kur*a siwy pedale :stuck_out_tongue:
Co to ma być: http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?p=88816#88816

guffno :stuck_out_tongue:

http://forum.jednoslad.pl/profile.php?mode=viewprofile&u=3755 mam wrażenie że mamy znowu norvida xd durny temat już zaliczył i w dodatku ciężko kapuje, coś myśli wolno i nie łapie i na pw już lecą jakieś “ssiij” itd. i też ma 17 lat tak jak norvid. ;/

Ja odpisywałem w jego temacie bo w sumie też bym nie wiedział jaką nazwę dać (pojazd bez zezwoleń albo coś nie wiem :P) ale dział imo był dobry …