Tak nie może być

ktoś chyba z deka przesadza z porządkami!! Bez głębszego zastanowienia usuwa wszystko.

np wigilie jednośladowa!! , można usunąć jakieś tam kurde miećszenie zupy łokciem ale bez przesady ,

No przyszedł mi na maila jeszcze, że usunięto tak:
Wigilia
Wigilia - zapisy
Admin
I co dostaliśmy pod choine :stuck_out_tongue:

A to tylko moje tematy ! ;/

Tylko kura, że niby wywalone do śmiećtnika, a teraz nawet tam niema … zniknęło i ch** ! … KURA

większość jest na tyle ogarnięta że tego nie usunie , wiec wydaje mi się ze to któryś z nowicjuszy , a mafioz wziął se bardzo porządki do serca , jak go nie oskarżam to tylko moja sugestia

a moją “sugestią” jest jacob …
Nie wiem czemu ale myślę, że to on ;p

Od razu mowie ze tego nie usuwalem a jak bym cos usunol do do śmietnika


Witaj SiWy,

Napisany przez Ciebie temat: "Konkurs na najlepszy poradnik z serii
“zrób to sam” został usunięty :smiley:

ja też tego nie usuwałem. I ja jak usuwam to też do śmiećtnika a nie na trwałe. Więc nie wiem mi się wydaje że jacob to robi ale nie jestem pewien

Został jacob i mafioz ;p

wiosna powoli idzie więc przydałoby się to ogarnąć. Mnie trochę nie było bo nowa szkoła więc i obowiązków więcej…
Ogólnie co do forum, to moi znajomi twierdzą, że jednoślad to forum dla dzieci jeżdżących na chinolach które się muszą o wszystko wypytywać…
Może by naklejki zrobić na wiosnę?

tylko mi się nie klocic :stuck_out_tongue: a jak ktos cos zrobil źle to wyznaczam hmmm siwa palke zeby mi napisal kto to jak juz będzie wiadome i ma ode mnie warna za nadgorliwosc :PP
a co do naklejek to trzeba ze slimakiem gadac ja tu nic nie zdzialam :slight_smile:

KruczeK napisał:

siwa palke



czyli mnie?? :mrgreen:

a widzisz tu jakas inna siwa palke?:stuck_out_tongue: jakby byl siwy_fact to byl napisal siwy_fact a ty jestes siwa palka i dreczyciel xD

:lol: :*

PodLy napisał:

Ogólnie co do forum, to moi znajomi twierdzą, że jednoślad to forum dla dzieci jeżdżących na chinolach które się muszą o wszystko wypytywać..


Hmm... to weź może zapytaj co się tak u nas im nie podoba ;p

ja tą wigilie Rudego usunołem i zapisy bo po co zapisy na wigilie która była 2 lata temu? a stół wigilijny jest na profilu jednoslada na nk…
a tegorocznej wigilii nie usuwałem.
i do śmiećtnika to przenosiłem…

PS. i czemu od razu “wszystko jak leci” ja w sumie z normalniejszych tematów to tą wigilię tylko usunąłem i temat z zapisami do “Virtual tuningu” a wyniki są…

sad uwzglednil okolicznosci lagodzace zostajesz uniewinniony :smiley:

Eaa tam … do wigilii można było dopisać do tematu datę 2008 i zostawić …
Mój genialny pomysł ;[ Łeeee

Mafioz - i tak Cie już nie lubie za ten podpis …

btw rudy wywal ten podpis bo mnie wkurza xD

SiWy napisał:

btw rudy wywal ten podpis bo mnie wkurza xD


Ale tshemu ;[
Przeciesz to prafda !

Dzięki mafioz ;D I tak Cię nie kocham :D

właśnie o tym rudy mówię :D po co ten post / wrona

ale ja się tylko podlizywalem tylko juz nie pamietam co chcialem xD

Mafioz OGARNIJ SIE!! najpierw odpowiadasz w głupim temacie Adiego potem piszesz w śmiećtniku tego posta ze śmiećtnika wywaliłem żeby userzy nie widzieli że mod pisze w kiblu , bo za to jest warn