Tak nie może być

Myslę ze czas się ogarnąć i skończyć spamować i zacząć tu robić porządek bo normalnie robi się tu taki śmiećtnik jak na mielochu kurde. Jak juz wspomnialem takie farmazony tu co po niektórzy piszą ze az zal dupe ściska. Szczególnie mi chodzi o danielsona. I rudy po woli znowu się robisz taki jak kiedys :-/

własnei gadaliśmy z siwym i doszliśmy do wniosku że Rudy też powinien się ogarnać , klimat klimatem ale nie kosztem OT

a jak ja napisałem na shoucie żeby ludzie się ogarnęli to zostałem zbesztany


edit usuwam worlogi z seryjnymi skuterami , usuniętych użytkowników

czyli coś
ogarniamy się i precz z ot spamem itd i walczymy z tą zaracą jednym słowem?
robimy porządek i porządek utrzymujemy taką
spoko, też się podpisuje pod tym bo ostatnio faktycznie 2/10 tematów jest związane z moto xD

Mafioz na form ma być czysto i tyle, shout box jest od spamu


edit

jeszcze jedno od tej pory ogarniamy trochę oftopic , żadnych więcej gierek , żadnych tematów jak kroicie zupę , zakładamy tam normalne sensowne tematy , z tym że o tematyce niepasującej do żadnych z działów

No i nawet w offtopicu ma byc na temat

jak kruczek zgodzicie z naszą myślą o ogarnięciu nonsensu to stworzę jakiś malutki regulamin tego działu

według mnie jeszcze proponowałbym łagodniej traktować nowych bo inaczej to forum upadnie, jak ktoś podawał cytat z mielocha że jednoślad to kącik adoracyjny i czasu skutery-tuning.pl mineły.
powinniśmy jednak zrobić coś żeby się ludzie przekonali do nas nawet jakby miało to nadszarpnąć tą “atmosferę” która i tak poczuła się zbyt swobodnie i niszczy nasze forum i robi z niego takiego słit brokacika bo forum o moto a pełno spamu o czymś innym i durne, zboczone żarciki i nie wiadomo co xD

Ja jestem za bo mnie to denerwowało ale nic nie mówiłem bo byście mnie na stos wysłali tak jak wrone jak bym zaczą się wychylać;)

SiWy napisał:

rudy po woli znowu się robisz taki jak kiedys :-/


Nie płacz tak ...

wrona napisał:

od tej pory ogarniamy trochę oftopic , żadnych więcej gierek , żadnych tematów jak kroicie zupę , zakładamy tam normalne sensowne tematy


No beeez jaj ...
Zobacz se ile odpowiedzi mają np. skojarzenia ...
Może i krojenie zupy (nie chce mówić kto to założył panie wrona :P) jest głupie ale gry są jak najbardziej OK

SiWy napisał:

No i nawet w offtopicu ma byc na temat


Teraz przeczytaj tą wypowiedź jeszcze pare razy i się zastanów >_<

Edit: zauważyłem, że usunąłeś temat babeczki :o To jest przegięcie ... i tak się tam posty nie naliczają a na SB mówi się o wszystkim ogólnie ;/

RudY napisał:

(nie chce mówić kto to założył panie wrona :P )



tak się składa że to nie ja , a poza tym Rudy też się z deka ogarnij , nie mówię że tam robisz jakiś wieli spam ale jest sporo postów , które nie są nikomu do szczęścia potrzebne

babeczki to był istny spam wchodze na forum przeleciałem all tematy co były zostały tlyko babaeczki i mi pokazuje że 150postów nie przeczytane w tym durnym jednym temacie xD
nonsens ogólnie powinien być o gadaniu na tematy które nie są o tematyce motocyklowej i nie ma na nie odpowiednich działów co nie znaczy że od razu trzeba tam robić spam.

Mafioz to był dobry temat bo wiadomo że lubimy temat płci przeciwnej , ale pod koniec przeszli na inny temat dlatego to poleciało do kosza

szczerze to nie czytałem całego, ostatnią stronę tylko zobaczyłem i odpuściłem ;p
ja proponuje żeby w dziale nonsens jednak zrobić tem regulamin ale w sumie jeden punkt tylko, że tematy tam zakładane muszą mieć jakiś sęs a nie głupoty i nie wiadomo co bo ktoś ma fazę, tylko tematy właśnie “filmy” “Stunt na rowerach” te tematy które nie nadają się do innych działów a mimo to są ciekawe i warte dodania a w tych tematach mimo że to nonsens nie gadamy o dupie marynie zamiast o filmie tylko na temat.
bo według mnie nonsens nie powstał po to żeby sobie spamić tylko po to żeby znalazły się tam tematy odmiećnne od motocyklowych i warny za offtopa powinny być tak samo jak w innych działach.
Postów tam nie nalicza bo to nie dział związany z jednośladami a nie dlatego że tam można spamić ile wlezie ;

i według mnie tyle wystarczy.

wrona napisał:

tak się składa że to nie ja


Ano nie ... Mafioz, ale Ty tam dużo spamowałeś, a temat o babeczkach był Twój :D

RudY, Wszyscy tam spamili… xD Ty też xD
to co było to już było, ogarnijmy się i będzie spokój i może nowi użytkownicy zaczną przychodzić xD

Mafioz napisał:

RudY, Wszyscy tam spamili... xD Ty też xD


No ale wrona tam coś wyjeżdża itd. :D

Mafioz napisał:

to co było to już było


Yep

Mafioz napisał:

może nowi użytkownicy zaczną przychodzić xD


Taa... cała chmara :D

I po co ta dyskusja znowu? Jest syf i każdy to widzi. I koniec. Trzeba sprzątać znowu.

po to ta dyskusja że to mody ten syf też robią i trzeba z tym skończyć ;p posprzątasz a potem znowu się narobi syf i tyle bo nikt tego nie pilnuje.

dobra ja już pousuwałem worklogi usuniętych użytkowników i zaczynam ogarniac powoli zbędne posty

Regulamin nonsenu mozecie zrobić :slight_smile:
i faktycznie trzeba trochę to ogarnac :wink: zrobcie porzadki i trzymajcie rygor ale tak na luzie zeby zaraz znowu do mnie nie pisali miliona pw z zalami bo nawet nie chce mi się tego czytać :stuck_out_tongue: wierze ze dacie rade :stuck_out_tongue: zgrani jestescie i jest was duzo wiec dzialajcie :slight_smile: