Sztant Scooter by :*rafal93

Były różowe ale przemalowałem na czarno :PP i od razu stał się piękniejszy xDD

rafal93 napisał:

Były różowe ale przemalowałem na czarno :PP i od razu stał się piękniejszy xDD


To ty je małowałeś na różowo :!: :?: Byś się nawet nie przyznawał :mrgreen:

No ssanie dzisiaj sprawdzone działa elegancko :smiley: gaźnik wyregulowałem ale założyłem seryjny filtr bo na stożku mi za dużo palił i nie był zbyt mocny w niskich partiach obrotów.
Zostało jeszcze podłączyć światła, kupić klocki do przodu, załatwić linke gazu i podmalować parę elementów:P mam z tym czas do wiosny. Narazie nic nie bede więcej pisał ponieważ nie bede na razie więcej robił.

Wez wywal ta siatke z filtra powietrza od stara z tego wlotu!!! :smiley:

to jest siatka budowlana, taka co się daje na styropian jak się tynkuje chate

co do cylka to mi się tak samo rozwalił xD kum używkę lepiej a nie tego klej nie opła ca się

O to najnowsza stunt projekcja xDDD Zapraszam do oglądania :smiley:
Film :smiley:

Ciebie to musieli mocno bić za młodu XD

Xd

Chyba ci się bardzo nudziło w grażu ? :smiley:

Mam już tłoka do atheny i wszystkie pierdoły + wzmocnione łożysko igiełkowe. Dałem 10zł xDD w całkiem dobrym stanie. Foto wrzucę jak pójdę go garazu

oo stary ty to masz na bani z tym filmikiem :stuck_out_tongue:

Moja masziina xDD Zostało kupić klocki na przód i wymyć ^^




Nie uważasz że trochę przesadziłeś z tym wlotem z przodu?

No troszkę tak, ale już za późno :PP Jutro zrobie lepsze foty , pojade na miejscówkę postunce i od razu cykne.

stelaż pancerniak xD

no wlot trochę przesadzony ale oceni się jak będzie fota przodu ;d

Ludzie pomocy bo zaraz mnie ch… trafi, tutaj filmik :

Skuter odpali ale widać na filmku co się dzieje.
http://www.youtube.com/watch?v=iEG3Rm8E-EE
Po odpięciu masy chodzi na wolnych obrotach:

http://www.youtube.com/watch?v=lmMQsjbgrNM




Udało mi się go jakoś wkręcić na obroty i przegazowałem i zostawiłem na wolne obroty ale chodził i prawie gasł i znowu wzrastały obroty i znowu prawie gasł aż wkoncu zgasł i juz go nie odpaliłem.

na moje to chyba jakieś przebicie gdzieś masz czy coś, bo przecież bez masy w ogóle nie powinien chodzić, chyba że się myle.

dobra cewka była zła , kupiłem nową i gra. Mam nowy super pomysł, zrobię skuter na wzór vivki szczurka


Owiewka 59zł
Kiera jakaś renthala za 80zł
Spray 10zł
bosh xD

Będzie elegancko , jutro już zaczynam obcinać niepotrzebne elementy ramy.

rafal93 napisał:

dobra cewka była zła , kupiłem nową i gra.



Też zakupiłem cewke nową i miałem taką myśl że będzie git . A problem mam identyczny jak miałeś Ty . Jaka to cewka ? i jak ją podłączłeś czarny masa zielony prąd ?

ja kupiłem cewke od neosa, podpiełem tak, czarno zielony do blaszki, potem masę do masy i jeszcze tam jest żółto zielony i czarny taki mały i to też podpiołem do masy.