Sztant Scooter by :*rafal93

rafal93, z którego roku ta ramaż



99r


Rudy dobrze mówi bo Abs to mi pisze na plastikach ^^

Damianho napisał:

No właśnie, a ja mówiłem o naklejce "ABS" na BŁOTNIKU czopie :-D


Jaki debiiil ...
To jest na błotniku !
Ale tam pisze ABS - Anti-Lock Braking System ! Weź teraz słownik do ręki i sobie tłumacz :) Cymbale !

Rudy dobrze gada , ale ABS widziałem w China machines , znowu ich jakiś tępy wynalazek bo w markowcach chyba tego nie ma ,

ja miałem w chinolu ale i tak się spierdolił po 2 tyg

ja miałem w chinolu ale i tak się spierdolił po 2 tyg


A to w ogóle działał ? :D
Dobra koniec tego spamu o ABS'ach :p

Zastanawiam się czy nie sprzedać wszystkich częsci co mam w tym crackera .

2xramy
2xsilnik
2xelektryka
Plastiki itp
Lagi

i kupić coś innego bo na wiosne muszę do szkoły śmigać a crackerem to raczej nie bo psy zaraz się doczepią/

Czemu mieliby się doczepić? Policz ile kasy wyciągniesz z tych części.

Ej pany :stuck_out_tongue: co myślicie żęby zrobić tak mojego crackera, nie dawać bocznych plastików, ładnie pomalować ramę, czachę ,felgi i kiere ??

Zrob tak bo te plastiki z tylu tylko przeszkadzaja

ten koles ma dozownik :573:

załozyłem tarczę od keewaya na przód bo seryjna ma spore wżery. No ale nie wiem dlaczego koło się blokuję i strasznie cięzko chodzi. Zamontowałem przełączniki w plastik przed nogami, i teraz robie polerki wydechu i karterów.

rafal93 napisał:

Ej pany :P co myślicie żęby zrobić tak mojego crackera, nie dawać bocznych plastików, ładnie pomalować ramę, czachę ,felgi i kiere ??

Obrazek




LOL to bambus moj kolega z miasta ;pp skad masz ta fote ?

[ Dodano: 21-01-2010, 15:47 ]

SiWy napisał:

ten koles ma dozownik



ma ale nie uzywa dolewa do benzyny :PP

Fote ma z polskiej jazdy a co do dozownika to sam fakt ze go ma jest straszny xD




Da się to ogarnąć ?

gdzieś gdzie spawaja żeliwo to ci ogarną, zwykła spawarka nie pospawasz

I tak to się rozleci nawet jak pospawasz

Może i tak, ale w moim roxie jest spawnięty cylinder i się trzyma. Tyle że ja mam LC i pęknięce pewnie powodowało tylko wyciekanie cieczy.

Jak to mówią potrzeba matką wynalazków, więc przerobiłem ssanie automatyczne na ssanie ręczne :smiley: w gaźniku mikuni :smiley: brak funduszy zmusza do wysiłku intelektualnego xDD



Trzeba troszkę to dopieścić żeby nie zgubiło się albo coś i pisze arta :stuck_out_tongue:

Ta chromowana końcówka od wydechu kaszla robi u Ciebie za filtr powietrza :smiley:

P.S.: Dawaj zdjęcia w mniejszej rozdzielczości bo pół godziny zanim się załaduje :-/

oo ale łogień, napisz jak to zrobiłeś i jak to działa.



Siatka z przodu prowizorka, ale słabo wygląda teraz ten skuter :frowning:

te rurki z boku co robią za crashpady i stelaż tylni to są różowe :!: :?: Czy tylko na tym zdjęciu tka wyszły :lol: