Sztant Scooter by :*rafal93

Mafioz napisał:

Dywer, weź mi pokaż ładne nadkole z blachy ryflowanej ;p



Mafioz, tu się z Tobą zgadzam ;)
Pisząc o porządnych nadkolach miałem na myśli nadkola robione z normalnej gładkiej blachy ;)

Znajomy zrobił takie w Hornecie, z kolei inny zrobił w SR i ładnie wyszło ;) Wszystko było ładnie polakierowane i spasowane. Jest trochę więcej roboty, żeby takie wykonać, ale jest trwalsze ;)

w sumie autor nie napisał z jakiej blachy będzie robił czy ze zwykłej czy ryflowanej, jak z ryflowanej to według mnie to i tak będzie marnie wyglądać, ze wsią mi się kojarzy, za to ze zwykłej jak pomaluje na ładny kolor to będzie ładnie :smiley:

wiadomo że z zwykłej blachy nie ryflowanej, już miałem kiedyś tak zrobione:

rafal93

Trochę wieś według mnie :smiley:

mateuszpasiu napisał:


na autach jakoś nie odpada :roll:



tylko autami nie latasz na kole i nie zdarza się tak że zaliczysz wysype i dalej ogień :smiley:
Myślenie nie boli :smiley:

wilus88luki napisał:

Trochę wieś według mnie



a czym to się rożni od szpachlowego nadkola w ogóle nie widać różnicy , szkoda tylko ze nie połączone z plastikami :D

Elektryka od neosa już założona, wszystko ok już go nie odcina i dużo lepiej się wkręca na obroty. A i już wiem jakie bede miał crashe niestety biorąc pod uwage moje fundusze bede musiał kupić gumowe odbojniki do drzwi za 5zł/szt :smiley: podobno dają rade

zalezy przy ilu wyjebiesz :PP

Ej a da się przerobić gaźnik z ssaniem automatycznym na ręczne ? mam gaźnik mikuni

rafal93 napisał:

gumowe odbojniki do drzwi za 5zł/szt :D podobno dają rade



Dadzą radę jeżeli nie mają za zadanie spełniać funkcji estetycznej, tylko użytkową. Jeżeli nie będziesz się wywracał przy prędkości wyższej, niż 60, to dadzą radę ;)

pewnie i by się dało ale to się mija z celem, możesz se dać jakiś przełącznik i sam będziesz decydować kiedy elektrozawór będzie włączony i kiedy nie :smiley:

Jeszcze nie spotkałem się z nikim kto w 100% ogarnia jak działa ssanie automatyczne :smiley:
Narazie wiadomo tyle że pod wpływem prądu elektrozawór się otwiera . A dalej to jak się nagrzeje to się zamyka. A nie wiadomo czy jak się nagrzeje i odłączy od zasilania to będzie bez ssania czy się od nowa załączy.

ssanie automatyczne i abs w skuterze to dwie najwieksze glupoty jakie czlowiek wymyslil xD do dellorto robia specjalne adaptery ale chyba nie będzie pasowal do mikuni.

Nie chce ktoś wydechu leo tt w dobrej monecie ?? Jestem zmuszony sprzedać ponieważ nie skończe skutera z powodu braku kasy. Lub możliwa zamiana na wydech seryjny +dopłata

rafal93 napisał:

nie skończe skutera


Buuu smutne ;[

Ja właśnie miałem abs w kiłeju, ale moim zdaniem to go tam w ogóle nie było. A ssane automatyczne to nie mam zastrzeżeń, ja nie tuninguję to mi nie przeszkadza.

Kowal napisał:

Ja właśnie miałem abs w kiłeju


Taa... naklejke :)

Ej ile wołać za ramę od neosa ? z papirem

RudY napisał:

Kowal napisał:


Ja właśnie miałem abs w kiłeju



Taa... naklejke :)


Ale wy pojebani jesteście :-D ABS to jest rodzaj bardziej wytrzymałego plastiku młoty :-D

rafal93, z którego roku ta ramaż

Damianho napisał:

Ale wy pojebani jesteście :-D ABS to jest rodzaj bardziej wytrzymałego plastiku młoty :-D


Taa... naklejka: Anti-Lock Braking System przy przednim hamulcu to na pewno do plastiku się odnosi ... młocie tępy

RudY napisał:

przy przednim hamulcu


No właśnie, a ja mówiłem o naklejce "ABS" na BŁOTNIKU czopie :-D