Sztant Scooter by :*rafal93

rafal93 napisał:

Mam nowy super pomysł, zrobię skuter na wzór vivki szczurka



fajnie opcja do stuntu ;) a masz jakieś inne fotki tego szczurkaż?

rafal93 napisał:

Mam nowy super pomysł, zrobię skuter na wzór vivki szczurka



Te, dobra opcja, ciekawie to wygląda ;) Rób! :)

Do stuntu idealne rób :stuck_out_tongue:

W ogóle na pierwszy rzut oka to nie wygląda jak skuter :stuck_out_tongue:
Ale może daj jakąś inną-fajniejszą owiewkę :wink:

owiewka jest dobra tylko może trochę wyżej ją dać

nooo i te krasze górne skrócić :slight_smile:






Dobrze że wpadłem na to :stuck_out_tongue: łatwo, tanio i szybko można zrobić fajnego stunt psa :stuck_out_tongue: inny niż wszystkie

Taki trochę NAKED wyjdzie :stuck_out_tongue: Dobre! :smiley:

dobry tył ma ta viva!

rafal93, z kąd ten szczurek jes , na którym forum go znajde , bo chce wiedzieć jak wsadził roxanke do puga

wrona, co Ty tam masz z roxa poza felgamiż oO

ale ty nie ogarniasz…

To pisz zrozumialej dla zwykłych ludzi, wróżek tu nie ma tak żeś to napisał że wynika jak wsadził roxa do peżota w najgorszym wypadku silnik roxa do peżota a nie że felgi…

No to że jest felga od roxa a silnik puga.

no to trzeba było napisać że felge a nie jak wsadził roxanke do puga, mi pierwsze na myśl przyszedł że wsadził silnik do peżotowskiej ramy i pewnie paru osobom tak samo i o felgach nie myślałem bo to nawet z tego zdania nie wynika tylko na krzywy ryj trzeba się domyślać “o co mu może chodzić” -.-

bardzo chciałeś użyć hasła na krzywy ryj coś? :slight_smile:

Tak bardzo, od miesięcy tego pragnąłem… Już nie masz czego wytykać? Tak samo tam nie pasuje jak to Twoje “wsadzanie roxa do puga”

sk.net on tam był ale teraz ten skuter kupił jakiś daniel ale to jakiś noobek straszny. Musisz szukać gdzieś szczurka na forach.

wrona http://skutery.xnet.com.pl/forum.php?akcja=t&tem=44964&s=8
Google nie boli :smiley:

dziwie się kolesiowi że kupił cylinder MHR Replice założył do tego gaźnik 17.5mm co do sporta ciut przymały jest nawet żeby wyciągnąc max moc i wydech taki słaby jak yasuni Z -.- mógł kupić lepszy wydech i cylinder stage6 sport albo małossiego a nie xd
śmiećszny ten setup ;'p
Taki zestaw, wszystko jest dobre pod typowego sportowego tuningu na średnim poziomie jeśli chodzi o osiągi i wdupczył cylinder racing xdd

Mafioz zgadzam się :smiley: Do tego napisał (nie wiem czy czytałeś), że koleś na roxie (hebo ng, wiekszy gaźnik i jakieś sprzegło) odstawiał go :smiley:

No z roxem 70ccm tam pisał rox zakładam że gaźnik miał 19mm i tuning typowo sportowy. ale na v-maxie dogonił go pewnie bo w tym owiewek nie ma nawet i pewnie ciulowato wyregulowany albo tylko na przyśpieche go regulował ;p
Tak czy inaczej setup ma do bani, ten cylinder tam taki nie z gruchy ni pietruchy xd
to tak jak ja bym do siebie wsadził mocnego racingowego cylka, takiego stage6 racing xD

Mafioz napisał:

takiego stage6 racing xD


To i wydech R1200/1400 by się przydał:D

Do tamtego malossi mhr racing też by się taki przydał albo yasuni c21 lub podobny a ma tam tylko słabą Z'etke xd ale koniec już tego spamu ;p/ Mafioz

Jak dla mnie to przód tej vivki okropnie wygląda :roll: :expressionless:

A dla mnie jest sweet ^^ bardzo praktyczny i sztantowy :smiley: