Sztant Scooter by :*rafal93

są jakieś postępy w robieniu szczurkaż?

No to tak:
-Obcięta rama
-Pomalowana na czarny połysk

Obecnie trwa zbieranie kasy na lampę,zacisk i kiere bmx.

Narazie mam 21.50 xDD ale obstawie parę pewnych meczy i powinno starczyć. :slight_smile:

Nie chce dodawać na razie fot bo to zniszczy efekt końcowy ^^

rafal93 napisał:

Narazie mam 21.50 xDD ale obstawie parę pewnych meczy i powinno starczyć. :)


Jaki kolooo :DD

rafal93 napisał:

Narazie mam 21.50 xDD ale obstawie parę pewnych meczy i powinno starczyć. :)



na pewno wygrasz :D

Ostatnio postawiłem 80zł i wygrałem 460 :smiley:

Co obstawiałeś?

[ Komentarz dodany przez: RudY: 17-03-2010, 21:33 ]
Mecz :smiley: hia ha hah ah spam :stuck_out_tongue:

Idzie na częsci , jak coś to pisać,. Powodem tego jest że mam okazje kupić ktma 125.

Ekhm jaki to niby KTM ?

Full cross sx. :PP ponad 40km :smiley: Bo liczy się pierd… :smiley:

No dobra a liczyłeś koszta eksploatacji ? :slight_smile:

rafal93 napisał:

Full cross sx. :PP ponad 40km :D Bo liczy się pierd.... :D




RudY napisał:

No dobra a liczyłeś koszta eksploatacji ? :)




Oj tam, czepiasz się! :P

zaraz będzie sprzedawał jak kupi założe się…

Znam wielu ludzi którzy tak kupują to co najmocniejsze a potem nie mają kasy żeby to utrzymać… nawet ze 125 rs125, nsr często tak bywa. potem ledwo na paliwo wyrabiają a jak przyjdzie czas żeby remont zrobić to już w ogóle brak kasy i sprzedają i potem ciężko trafić na dobry egzemplarz xd

Według mnie nie opłaca się kupować tak wyżyłowanych 125.
co chwila remonty i już lepeij 125 kupić słabszą a potem taką 250 kupić w 4T czy czymś i przynajmniej tańsze będzie w utrzymaniu.

cross 250 w 4t też nie jest tani w explo ;]

na pewno tańszy niż 125 2T co jest wyżyłowany na maxa;p
wgl to najlepiej kupić 125 mniej wyżyłowaną, KTM to dla zawodowców którzy mają sponsorów albo tych co mają od chuja kasy i im to zwisa że co chwila tłok do wymiany i jakieś inne duperele.

Srasz głupoty tyle ode mnie :wink:
Zauważ, że 250 w 4T też są wyżyłowane … mówię tu o crossach

KTM dla zawodowców no bo się źleje
Przecież to to samo co crossy od Yamy, Hondy, Suzi, Kawy, Husqi itd. Tak samo wyżyłowane
A ile ludzie ma crossy … wcale nie trzeba być bogatym i mieć sponsorów tylko wierzyć w pasje … przeczytaj tekst w moim podpisię :slight_smile:

no ale ktm to jest w ogóle najbardziej wyżyłowane moto.
dla szarego człowieczka spokojnie wystarczyło by coś słabszego i dalej twierdze że ktm’a się nie opłaca kupować dla kogoś kto albo dopiero zaczyna albo tak jeździ z nudów bo nie ma co robić ;p
takiej osobie spokojnie by wystarczyła taka DT i na co ktm? bo trochę mocy więcej xd

KTM najbardziej haha wszystkie mają po 41/43km więc równo :slight_smile:

szarego człowieczka



Synku a ja wyglądam na szarego człowieczka ? xDD

Nie chce nsr ani rs bo to kał, niby duże blachy a wyprzedzi mnie większość motorów i samochodów. Ścigi poniżej 0.5l to odpadają :P. Myśle że 400zł wystarczy na pół roku ekspolatacji ktma

jak na rs cie większość samochodów wyprzedzi to albo jeździć nie umiesz albo wyprzedzać cie będą jedynie jakieś bmw nowe, audi itd. jak na rs by cie wyprzedzali to na ktm też będą.

Mało które auto klasy które jeżdżą w polsce ma 7sec do 100kmh. jedynie przy wyższych prędkościach by cie wyprzedzali.
a przynajmniej byś kupił enduro to byś mógł po drogach publicznych jeździć.

Także sprawa czy by cie puszki wyprzedzały to raczej wątpie a moto to co innego.
na tej ktm cie nie powyprzedzają w sumie bo po drodze nie pojeździsz i dlatego bym nie kupował crosa bo to nie jest praktyczne ;p

400zł na pół roku ? Nie wliczając paliwa i olei to raczej tak :wink: