Sztant Scooter by :*rafal93

Dobra niech kupuje xD Będzie jakiś KTM na forum chociaż … przez niedługi czas pewnie ale będzie :smiley:
A co do tego wyprzedzania to ci powiem że jak jeżdżę to mnie tylko 1 auto wyprzedziło i to był Lexus … no pewnie jak bym jechał trasą to by mnie mój ojciec jeszcze wyprzedził ale jeszcze się tak nie zdarzyło …
A tak to to ja wszystkich dymam a na przyśpieszenie to sobie może dużo aut pomarzyć RS jeśli jest odblokowana na full i wszystko wyregulowane + ewentualnie sportowy wydech to może nawet brać do 100km/h takie BWM 530 :stuck_out_tongue: A no i jeszcze + dobry kierowca :smiley:

I jeszcze jedno… nie wiem jak u was ale u mnie jak na trasach to mało którym autem jedzie jakoś szybciej więc prawie wszystkich można brać … a najlepsze jest to że tych leszczyków i buraków z BWM serii 3 (tych starszych modeli) co tak niby szpanują można śmiało zagasić :smiley:

Adverion napisał:

a najlepsze jest to że tych leszczyków i buraków z BWM serii 3 (tych starszych modeli) co tak niby szpanują można śmiało zagasić :mrgreen:



Też tak mam :D Ale poza tym jeżdżą u mnie Białorusini i to takimi furami, że Polak może tylko pomarzyć xD Ja nie wiem, skąd oni na to kase biorą xD


Wracając do tematu, Mafioz, czepiasz się go,a jemu się poprostu to podoba, więc daj mu spokój ;) Uwierz rafal93, że jazda wyłącznie w terenie po pewnym czasie się nudzi, jeżeli jakoś sobie danej trasy nie urozmaicisz ;)

No może auta nie bedą mnie wszystkie wyprzedzać ale poziom rośnie i większość chłopaków z skuterów już zaczyna śmigać 600. A ktmem będe jeździł po publicznych drogach bo wątpię żeby ktoś mnie dogonił do 100km/h :PP Jednak ktm jest sporo mocniejszy od rs/tzr 125

rafal93 napisał:

A ktmem będe jeździł po publicznych drogach


No to pozdro dla Ciebie. przecież crossa nie zarejestrujesz.
nie daj boże będziesz miał wypadek to się prędko nie wypłacisz i nie wiadomo co jeszcze.
ja bym nie ryzykował.
a jak chcesz jeździć po publicznych drogach to na cholere Ci crossą tylko dlatego że ma więcej koniż
Troche taka dziecinna decyzja typu "chce to co jest najmocniejsze" co z tego że ktm się na drogi nie nadaje zbytnio.

PS KTM od takiej yamahy tzr 125 BELGRADA dużo mocniejszy raczej nie jest ona ma bodajże 36-40koni, coś koło tego.

Myślałem żęby kupić coś mocniejszego jeszcze, bo i tak prawka nie mam i nie bede miał, bo od 24lat to ja ich pier… Muszę kupić sprzęt żeby w razie czego było czym uciekać.

taa i weź się zabij od razu.
co za człoweik -.-
Weź zrób A1 i kup 125 i po sprawie.

Tak łatwo powiedzieć zrób prawko, raz że nie mam czasu a dwa kasy. Muszę całe wakacje ciężko pracować na budowie żeby nazbierać na jakiś motor. A jeździć muszę i co do tego niema żadnych wątpliwości, a i nie mów żebym poczekał na prawko na auto:P Bo auta to największy kał :smiley:

Łomny jesteś. Chcesz kupić SX 125 i jeździć po asfalcie? Wiesz, że takim crossem to nie można jeździć ze stałą prędkością? Wiesz, że trzeba machać manetką? Wiesz, że nieważne.

Pozdrawiam, miłych wymian części.

rafal93 napisał:

Muszę całe wakacje ciężko pracować na budowie żeby nazbierać na jakiś motor.



Spoko... jak ci się zacznie sypać, to może wtedy pomyślisz: "mogłem kupić np. DT".

Dzisiaj byłem u takiego agenta, co na pierwsze mot kupił GSX-F 1100... żeby mieć zapas mocy i w ogóle... masz identyczny tok rozumowania, czyli żaden... może to nie jest dla ciebie miłe, ale chociaż szczere z mojej strony ;)

rafal93 napisał:

Bo auta to największy kał :D


Może i tak ale lepiej chroni podczas wypadku gdy jest zimno to podkręcasz sobie i grzeje gdy pada na ciebie nie leci, radio sobie włączysz dziewczynę weźmiesz czy tam kolegów i w trakcie jazdy można miło rozmawiać do tego ;-)
Chociaż wiadomo moto w cieplutkie pogody żadne auto nie zstąpi ...

A ja powiem tak …
Tym KTM’em 100km/h to jest max jaki osiągniesz :slight_smile:
Kostki na oponach będą Ci schodzić jak świeże bułeczki (porównanie w ch** :P)
No a eksploatacja to się sam przekonasz …

Ale Dt mi się nie podoba, a za tą kasę którą bede miał na pewno nie kupie nowego rocznika, a wiadomo jak jest z ścigami 125, policja zaraz mnie złapie a zwłaszcza że teraz jest taka nagonka na motory. W ostateczności będę zmuszony kupić Aprilie rs80

Albo nową TZR 80
A ja na twoim miejscu rozejrzał bym się za Aprilią MX bo są naprawdę fajne w przyzwoitej cenie :wink:

Ale ich bardzo mało i częśći też.

rafal93 napisał:

a wiadomo jak jest z ścigami 125, policja zaraz mnie złapie a zwłaszcza że teraz jest taka nagonka na motory.


Noo a jak będą widzieć crossa na jezdni to na pewno osrają :D

sx 125 na asfalt ahahahhaha, sorry, ale jesteś chory, jeśli chcesz tak wykorzystywać ten sprzęt.

sx 125 na asfalt



Nie no do końca na asfalcie to on będzie tyle co dojechać do sklepu, a ok 1km drogi mam na tor crossowy.

Albo nową TZR 80



Tzr nie chce bo raz że są drogie, a dwa że słyszałem wiele złych opinii na temat skrzyni biegów.

Zamęczysz KTMa jadąc z pełną manetą. Z takimi sprzętami trzeba regulować manetkę. Jak chcesz tor+jazdę, to Kawasaki KMX 125, DT 125 ;]
taki sx jest bardzo drogi w utrzymaniu.

Dobra okażę się wszystko … zamykam bo się spam robi !