Sztant Scooter by :*rafal93

tak

nie wiem czy nie było by bezpieczniej np. z mostkiem do skutera, ja tak mam że mostek od skutera, a kierownica od roweru i czuję się pewniej :smiley:

Nie mam kasy i reprezentuje biede.

tylko tak na wszelki wypadek jak byś się zdecydował na adapter to kup od bws’a bo jeden typ w crackerze ma od roxa to jest taki długi że wygląda jak gó.no, a ja miałem w keewayu od bws adapter to było słit :stuck_out_tongue:

Tosz ta bestia to CPI Popcorn, ale z kraterami od Yamahy :smiley:

pikus napisał:

tylko tak na wszelki wypadek jak byś się zdecydował na adapter to kup od bws'a bo jeden typ w crackerze ma od roxa to jest taki długi że wygląda jak gó.no, a ja miałem w keewayu od bws adapter to było słit :P



banan? xD

nom

Stożek kupiłem niestety zwykły za 30zł z osłonką :confused: sprężyna czerwona tr, dysza 85. Panowie Co zrobić żeby skuter normalnie odpalał bo postoi dzień i trzeba wstrzykiwać z 4 razy pod świece aż załąpie z gaźnika paliwo. Bo po wstrzyknięciu pali zaraz i gaśnie. Gaźnik czysty i wszystko ok. Muszę ssanie podłączyć a i czy żeby ssanie działało to musi być aku ?

No własnie nie odpala bo ssania nie masz i jeśli masz automatczne to musi byc aku

Zrób ssanie go jak tak nowego Manstona rozwaliłem jak dawałem non toper beny :confused:

Jest problem

Jeździłem bo załozyłem stożek i wszystko było ok do czasu aż zgasł i juz nie chce odpalić.
Jeździłem po sniegu, i zgasł na wolnych obrotach tak jak by go odcieło nawet nie spadły obroty. A teraz widzę że iskra jest strasznie słaba i ledwo widoczna.

No to sprawdź inną świecę :wink:

Jo swicę sprawdź a może snieg gdzieś się dostał i cos tam się rozjebałosię :stuck_out_tongue:

Czekam do jutra aż wyschnie i zobacze co będzie. Jak nie to bosh i go potne w kawałki

rafal93 napisał:

bosh i go potne w kawałki


Nie podpuszczam ... ale nie wierzę :D

rafal93 napisał:

Jak nie to bosh i go potne w kawałki


Po co od razu tak brutalnie mi go daj :-P

Już odpaliłem bosha ale się powstrzymałem xD Iskra niby jest ale słaba strasznie, przewód wymieniłem na nowy, fajka ok , cewka raczej też. Masa podłączona, już sam nie wiem :confused:

A Świecaż :smiley:

Sprawdz czy Ci cewki nie zamiećkły albo którys kabel od cewek nie zgnił

Dobra to na pewno świeca :stuck_out_tongue: Bo wsadziłem palce do fajki i jak mnie jeb… xD to szok ^^