Sztant Scooter by :*rafal93

Amor gazowy za 80zł?
A to jaka ta kieraż i to będziesz kupował typowo do skuta czy do roweru czy jaką
A jak to w końcu jest z tymi wężamiż

no kupie amora za tyle :P, muszę ogarnąć jakąś kiere żeby była w miare wysoka i szeroka. No jak masz w stalowym oplocie to zaje… hamuje

A może wie ktoś jak podłączyć moduł od yamahy do cpi ?? bo od yamaszy ma inne wtyczki a ten moduł nie będzie mi nic blokował.

kurrrdeee noo a ja już się cieszyłem że będzie 1 dragster na forum a wy mu to z głowy wybiliście :-x

No a może powyciągać z jednej wtyczki kable i powkładać do drugiej nie da tak rady?? tylko żeby to dobrze zrobić tzn. żeby każdy kabel miał swoje miejsce…

można kupić przejściówki

Ok to gdzieś muszę dorwać to, silnik przejechałem już papierem ściernym teraz muszę go jakoś fajnie pomalować albo cuś. W sobotę pospawam klatkę a mam takie pytanko otóż obrobiła mi się nakrętka od głowicy i nie mogę jej odkręcić :confused: Co teraz zrobić, dodam że głowica jest do wymiany. Może przeciąć głowice od góry i potem wstawić nową szpilkę ?

rafal93 napisał:

przejechałem już papierem ściernym teraz muszę go jakoś fajnie pomalować



Nie zapomnij dać podkładu :D

rafal93 napisał:

otóż obrobiła mi się nakrętka od głowicy i nie mogę jej odkręcić



skoro masz spawarke to nakretke jakoś wspawaj w tą obrobiona i odkręcisz bez żadnego ciecia :D

Szympa napisał:

no to ogarnij go jakoś i będzie git, a tak wogule nie wiesz czy lagi są z aluminium?



sa z aluminium mozesz zrobić polerke

Dobra silnik w ramie, wszystko podłączone :stuck_out_tongue: Odpala i jeździ niestety słabo , stelaż jest, kiera zamówiona. Felga od f12 tył i czekam na przednią. Postanowiłem kupić stożek ponieważ seryjny filtr popękał cały a do stuntu stożek będzie ok. Bede myślał o zrobieniu własnego kurćca żebym zmienić położenie gaźnika dlatego iż po pierwsze nie gasł w pionie a dwa mam ciężki dostęp do filtra. Foty dodam jutro jak to wszystko wygląda bo dostane nowy telefon xDD

kurwa jak ja zaluje ze speed na części poszedl… kupilbym nowy karter duzy i kape. i zrobilbym wszystkie plastiki od podstaw mmmm… marzenie :slight_smile:

rafal93 napisał:

Bede myślał o zrobieniu własnego kurćca żebym zmienić położenie gaźnika dlatego iż po pierwsze nie gasł w pionie a dwa mam ciężki dostęp do filtra.


Wystarczy dorobić coś z gumy, taką przelotkę z króćca do gaźnika skierowaną pod odpowiednim kątem...

Dobra foteczki jaki jest teraz stan skutera, na razie prace stoją ponieważ na wiosnę będzie regulacja stożka i przekładni.



rafal93 napisał:

na wiosnę będzie regulacja stożka i przekładni.


czemu? :D teraz też byś jeszcze wyregulował :P

no właśnie szkoda, reguluj teraz

Narazie muszę poprawić pały w szkole xDD jak poprawie to się zobaczy :stuck_out_tongue:

rafal93 napisał:

Narazie muszę poprawić pały w szkole xDD jak poprawie to się zobaczy :P



skąd ja to znam :D...

eJ nie chce zakładać plastików na tył , może macie jakiś pomysł jak to fajnie zrobić ? Pomalować ramę i siedzenie ? albo cuś. Kupiłem 3 białe spraye i pomaluje przednią czache, mostek.

3 spreje to chyba za dużo

nO wiem ale zawsze się przydadzą gdzieś :stuck_out_tongue:

Szympa napisał:

3 spreje to chyba za dużo



No gdzieś! Przecież muszą być 3. warstwy! :lol:

Masz mostek od roweru?