Sztant Scooter by :*rafal93

gril od sr , soczewki od malagi …

Myślałem żeby zrobić tak : Przez środek taka niby klatka fajna i ładnie to wypolerować albo pomalować, czachę przednią trzeba trochę zmodyfikować, myślałem nad zmianą lampy na soczewkową od apki sr50 bo ona ma taką samą. i jakieś fajne symetryczne wlockiki zrobić u spodu czachy. Boczne owiewki mogą zostać seryjne, ogarnę je jakoś fajnie. Co można jeszcze zrobić chodził głównie o styl drag. Kiera będzie prosta i szeroka, nie będzie to mtb

Kowal napisał:

Ale do cyrkli z nogami na kierze już trzeba.


eeee tam... przecież cyrkle to prawie tak jakbyś na wolnej jechał
a co do HC to w kur*e trudne to musi być. nawet jak panczo kręci na HC to nie kręci tak łatwo jak np. na special K
http://vimeo.com/7748286

Ej panowie to nie jest temat stunt :PP





Jest Hardcorem ^^



Dobra tyle :PP Może jak się z kumplem pogodzę to dam mi filmiki i pokaże moje promo na forum z cyrkielami itp :PP

Spawaj gazówką.

karter wymien i tyle , znajomy miał to samo

A myslicie że lepiej zrobić na psa i tą kase władować w dobry setup i się rozwijać czy zrobić draga ? bo tak w 500zł muszę się ogarnąć ^^

Karter już dawno wymieniony to są fotki z początka wakacji :PP

Ja na twoim miejscu dalej bym stuncił, co tam jakiś drag.
No właśnie o tym karterze już chyba było pisane że nowy ale to trzeba czytać a nie :mrgreen:

No ale o to mi chodzi żeby ten pies też jakoś fajnie wyglądał a nie jak kupa

no to ogarnij go jakoś i będzie git, a tak wogule nie wiesz czy lagi są z aluminium?

Szympa napisał:

a tak wogule nie wiesz czy lagi są z aluminium?




Jak na moje sa z plastiku :f

Ogolnie prodzekt ciekawy się zapowiada. Ale skonczy się jak zwykle pewnie :)

eee no z alu to chyba nie :PP No ale jak można ładnie ogarnąc psa ?

Bo tak tłok 70ccm zamówiony, crashe mam, stelaż też. Pistolet kompresor wszystko jest.
Może macie jakiś pomysł jak zrobić zaje… psa :smiley:

Bo chciałem polerke zrobić :mrgreen:
Borek myślisz że skończy się tak że się nie skończy?
A teraz na serii lataszł

No do tej pory latałem na seri :stuck_out_tongue: bo tak gadałem z kumplami i powiedzieli ze za 500zł to wiele nie zwojuje ://

No bo co ty chcesz za pińcet złoty zrobić ? Wydech i koniec :smiley:

Wydech jest Leo TT, teraz będziesz miał tłok, może pomaluj silnik czy coś bo brzydki jest, coś tam porobisz, a trochę kasy kiedyś wpłynie

No to new project stunt scooter :smiley: Lagi wrzuce od neosa, zacisk brembo, amor gazowy i małowanie. No i wiadomo parę rzeczy sztantowych :smiley: + regulacja bo do stuntu nieda się byle jak wyregulować.

rafal93 napisał:

No to new project stunt scooter :D


Haha no to zmieńny jesteś XD

No i dobrze bo jak już umiesz w stuncie to czemu to przerywać :)
A do draga to by co najmniej musiał racing być :P

No, ale za tą kase chyba wszystkiego naraz nie zrobisz, a chyba do stuntu się bierze węże w stalowym oplocie nie? to zapobiega zapadaniu się tłoczka czy coś takiego, innymi słowami zapobieganiem gleb.

Kiera fajna z 100zł mnie wyjdzie
Malowanie z 120zł
Pierdółki 150
klocki na tył 30zł
amor 80zł