Sztant Scooter by :*rafal93

i jeszcze może powiesz że nie masz drugiej świecy?
Może ta ma przebicie.

Sprawdził i wymienił wszystko poza świecą :smiley: Co za koleś :lol: :lol:

Rafal ty to agent jesteś :stuck_out_tongue:
Jak można świecy nie wymienić :stuck_out_tongue:

Co wy chcecie od niego :smiley: wymieni, ale świece zastąpi co innego :smiley: ten palec który siędział w fajce (pewnie żaden palec w ręce) :smiley: ten niżej chyba :mrgreen:

Ja jestem dawca XDD a możliwe żeby seryjne cdi odcinało ?? bo albo mam za małą dysze do stożka albo mi odcina . Mam dysze 85 i jak go wkręcam jak jest koło w powietrzu to juz na dość wysokich obrotach przygasa.

No to możliwe że i go odcina.

No ale seryjny cyl chyba nie wykręci takich wysokich obrotów ?

Wyreguluj dobrze gaźnik na 2 kołach i jak będzie zaje.iście jeździł i na kole będzie się to powtarzać, to wtedy ustaw gaźnik tak pod kątem 30 stopni w lewo, to wtedy gaźnik nie będzie leżał, gdy ty będziesz jeździł na kole i wtedy gaźnik będzie poprawnie funkcjonował

No to tak :smiley:

W najbliższym tyg wymieniam lagi i zakładam zacisk brembo. O ile wejdą w mi w półkę od kiłeja :confused: Możliwe że zrobie przedłużkę amora o pare cm. Mocowanie na crashe już jest zrobione na razie z jednej strony bo brakło czasu. Tutaj foty:






No własnie mam cylka athena 70ccm, a nie mam tłoka. Kumpel może mi dać tłoka od poliniego sporta 70ccm. No wiem że do atheny jest jednopierścieniowy z płaskim denkiem ale jak myślicie dało by to rade?

Jak nie będzie uderzał o głowicę i jak będzie ten sam rozmiar, to czemu nie, ale ja bym na twoim miejscu kupił tłok, bo huj wie co może się stać :roll:

Ten cyl i tak jest troszkę porysowany więc na nim mi nie zależy.

Powiedziałeś, że jesteś biedny … a tak marnujesz rzeczy :stuck_out_tongue:

To co mam go sprzedać bez tłokaż xDD

Sprzedaż go i kupisz coś do stuntu?

Mówiłem o cylu xDDD a nie że skuter sprzedam :stuck_out_tongue: Wiadomo że łatwiej by mi było kupić babstera i latać ale nie chce iść na łatwiznę

Łatwizne, łatwizne …
Na pewno na bósteże osiąnął byś więcej i szybciej niż na Crackeru …

EE czy ja wiem, podobne rozmiary i wagi. Moc mam większą od seryjnego bóstera :stuck_out_tongue: Jutro po szkole skocze do garazu ogarnę lagi i reszte i napisze co i jak. Wytnę jutro jakieś wloty w plastikach i myśle żeby wyciąć cały ten wlot w czaszy co jest seryjnie i zrobić na gładko i wstawić siatke.

rafal93 napisał:

EE czy ja wiem, podobne rozmiary i wagi.



Chyba nie. Bw's jest na pewno lżejszy o jakieś 20kg i dużo mniejszy od crackera.

No i zrobiłem jak mówiłem :smiley: Całe przednie zawieszenie z yamahy +zacisk i pompka brembo siedzi juz w crackerze :DxDD



Bez przeróbek sztyca pasowałaż