Suzuki rg 80 by Parki

To rg się rozleci z tym silnikiem :smiley:

No rozpedzic nie sztuka a jak to zatrzymaszł? Z tyłu jest chyba bęben i z przodu tarcza taka nie za mocna :stuck_out_tongue:

Hardcore :mrgreen: Jest ryzyko jest zabawa :stuck_out_tongue:

jest pierdo.lnięcie w ścianę jest zabawa

tak też można powiedzieć … ale szczerze mówiąc to dla tych motocyklistów co zapierdzielają bo kto wie ile i mówią jest ryzyko jest zabawa to traktuję za nienormalnych… a żeby nie było że ja też taki jest jak ci co zapierniczają po kto wie ile to to co napisałem w wcześniejszym poście to był cytat :stuck_out_tongue:

o hamulce się nie martwie bo były też 125 jakie same jak 80 i tez takie same hamulce :lol: a o wydechu to się pomyśli, na razie muszę oddać długi i skompletować części :stuck_out_tongue:

I jak z silnikiem nsr postepy?

Siemka!!!
Dawno mnie tu nie było i dużo się już zmieńiło. Zacznę od tego, że zdałem prawko A1 10.05 za pierwszym razem. Moje plany na dzień dzisiejszy to włożenie silnika z nsr 125, przerobienie rg na streeta i pomalować cały motor. Rg sprawuje się zajebiście. Całe wakacje pracowałem w telepizzy i rozwoziłem pizze rg, zrobiłem w sumie około 6000km bez żadnych awarii. Nie dawno zaliczyłem szlifa. Bardzo skrzywiłem kiere ale już jest opanowane, kupiłem już prostą kierownice, ale zamontuje ją w zimę, bo teraz za bardzo nie mam czasu. Także wymieniłem klocki wraz z płynem, kierunkowskazy, pękła mi linka obrotomierza, lecz jest jeden problem, ponieważ nie mogę nigdzie znaleźć nowej zamówiłem używaną, ale nie pasuje:/ Spalił mi się także przerywacz kierunkowskazów, ale już jest włożony nowy. 29.08 przebiłem dętkę tak że już nie mogłem jej skleić, to od razu zakupiłem nową i także kupiłem używaną oponę ale z dobrym bieżnikiem. 10 będę już miał wypłatę to 11 pojadę wypolerować nica sil w tym silniku z nsr i wtedy będę wiedział czy na 100% będę wkładał ten silnik. Mam także w planach kupić nowy kask z szybko(lustro), rękawice i kominiarkę. Zdjęcia dodam jutro i jak się coś będzie zmieniać to was poinformuje