Stunt Suka o imieniu FLORENTYNA

Stelaż daj na biało !! I Chcem zobaczyc film jak na tym smigasz :stuck_out_tongue:

Nie będzie filmiku, bo się skurwysyn zjebal ja pierdole juz nie mam sily do tych skuterów kurwa mac sprzedaje to w pizdu chyba.

bo piździki to gówno, kupp biegi najlepsza sprawa a nie jakieś kible -.-
a co się zjebało?;p

Chuj wie, przerywa jak chuj nie chce się wkrecic na oborty nie chce mi się przy tym grzebac pierdole to. Juz mam po prostu dość tego.

Właściciel się zjebał xD :PP

Fajnie wygląda ;D

Wygląda dosyć fajnie :wink:

A masz filtr powietrzaż? Bo na fotkach widac ze nie masz, może to przez filtr powietrza tak tak myble byblei

pewnie moduł pierdolnoł :stuck_out_tongue_winking_eye: mi w kefaju jak moduł padł ten odblokowany z allegro za 60zł to też wkręcał się ledwo co przy 30kmh przerywał jak chuj i nie jechał ;p

Pozyczylem se swiece denso i cewke z serwisu w którym pracuje xD Zaraz ide zakładać.

Kowal to z 10 razy juz jebnolem nim o ziemieć :stuck_out_tongue:

Tak jak pisalem ostatnio na shoucie wydech się zatkal dlatego nie chcial jezdzic :smiley:

I zamowilem sobie dzisiaj żółwia http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1101125752

Bierz odemnie nardo i będziesz miał moc :mrgreen:. Żółw fajowy, rzidek mówi że sobie też kupi ale za co to ja nie wiem. Boostera miałem w zimie małować całego na biało ale widzę że pomysł częściowo został zrealizowany. Podoba mi się na dwa razy, bardziej widziałbym go całego białego. Tyle z mojej strony.

gdzie dorwałeś tą stopro?

z drukarki :lol:

Tą ze scooter stunt też sam robiłeś?? :stuck_out_tongue:

Nie tylko pokaz cyce jest drukowana :wink:

ale taką normalną na normalnym papierze? czy jaką :stuck_out_tongue:

Wiktor masz tutaj poradnik jak można samemu zrobić naklejki tak jak siwy :smiley:
http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?t=27

Gówniany ten poradnik :stuck_out_tongue: lepiej wydrukować na papierze fotograficznym :wink: Lepszy efekt i dłużej trzyma :wink:

Ja mam na fotograficznym ale do tego musi byc drukarka laserowa bo inaczej pod wplywem wody się zmyje i tak

SiWy napisał:

Ja mam na fotograficznym ale do tego musi byc drukarka laserowa bo inaczej pod wplywem wody się zmyje i tak



To nie masz kogoś, kto by ci to druknął porządnie?

Idź do fotografa z tą stoprocent xD