Stunt Suka o imieniu FLORENTYNA

Dywersant napisał:

To nie masz kogoś, kto by ci to druknął porządnie?


Idziesz do drukarni i zrobią za grosze takie coś od razu na papierze takim jak naklejki tym takim przeźroczystym i samoprzylepnym przecież majątku to nie będzie kosztować jak już ma być porządnie to czemu nie ;P Tak samo te naklejki polini, malossi co sprzedają za masakryczną kasę a w drukarni za grosze to samo zrobią xD

Tylko że to nie jest jakaś malossi tylko POKAŻ CYCE! :lol:
Ciekawe co by zrobiła pani w drukarniż :lol:

Ciekawe co by zrobiła pani w drukarniż :lol:


Pokazała cyce xD

SiWy sprzedałeś boosteraż?

RZiD napisał:

SiWy sprzedałeś boosteraż?


Nie sprzedał :lol:

Pega se załozylem i przyjaciela mam na stelażu :f :lol:


jo tyz mam pega, ale po kilku probach jazdy na nim się zgiol bo za ciezki jestem na srube 5.8, muszę dorwac 8.8 xDDD

sebek napisał:

po kilku probach jazdy na nim się zgiol


SiWy, tobie też się zegnie :-P Zdejm przyjaciela ze stelmana bo przy przycierce porysuje swój sagowy ryj. Gdzie kuń?

Mi się nie zegnie bo mam srube twardą.

UP :lol:

Moja sucza zmieńila dzis imie na Florentyna :slight_smile: :wink: :-> :smiley: :stuck_out_tongue: :mrgreen: :frowning: :expressionless: :-/ :-? :-x :cry: :oops: :sunglasses: :evil: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :573:

Mówisz o kóniu, psie, boosterze czy o czymś innym :stuck_out_tongue: :?:

Nie ma boostera!! Jest Florentyna :lol:

A z jakiej okazji ta zmianaż

No ale to musisz pokazać fotę bo jak nie to nie i nie będzie florentyny i nie bo foty nie to nie będzie nie i nie

A to czemu “Florentyna” ?? :smiley: :lol:

A tak dla jaj xD

Ahaaaa to już wiem :smiley: no ciekawe ciekawe xD

Pewnie pił jakieś tanie wino o tej nazwie i mu się upieprzyło w głowie, że fajne i ŁO! Jest! :stuck_out_tongue:

Trochę mnie pojebało no i zamówiłem całe kompletne zawieszenie przednie razem z kołem i tarcza 180mm od boostera z roku bodajże 2002, dla porównania teraz jest tarcza 150mm